Odchudzanie - tabletki

Rozmowy ogólne.

Odchudzanie - tabletki

Postprzez Kanarka » 8 lip 2008, o 16:30

Hej,

Jakie sa skuteczne tabletki, ktore dzialaly by skutecznie w temacie odchudzania. Chodzi mi o cos w miare nie inwazyjnego, bez skutków ubocznych.
Kanarka
 
Posty: 95
Dołączył(a): 28 maja 2008, o 15:30

Postprzez Megie » 8 lip 2008, o 18:33

mozna lykac chrom, wspomaga odchudzanie i nie chce sie tyle slodyczy...
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez mahika » 8 lip 2008, o 18:39

chrom nie działa, nic nie działa, ja tez potrzebuje cos mocniejszego i zdobędę to, jak sie dowiem co....
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Megie » 8 lip 2008, o 18:43

chrom wspomaga odchudzanie...samo lykanie chromu nic nie pomoze..
zeby chudnac tylko lykajac tabletki- raczej jest to nie mozliwe bez inwazji w organizm, zawsze to przyniesie szkode, ktora predzej czy pozniej wylezie na wierzch...
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez KATKA » 8 lip 2008, o 21:14

Chrom działa...jeśli łaknienie na słodycze wzrasta przez jego niedobór w organizmie...najpierw jednak trzeba się przebadać....i stwierdzic takowy niedobór....
Co do l-karnityni i innych tego typu....to owszem ale przy odpowiednim wysiłku fizycznym....bo aktywność jest bardziej kluczowa od diety moim zdaniem...nie ma co zmniejszac ilośći sporzywanych prawidłowo pokarmów skoro siedzimy i tak na tyłku :P tak za przeproszeniem....
Tabletek jest sporo...chociażby meridia...w róznych dawkach....dosć skuteczna ale jak każda tego typu posiada mnustwo skótków ubocznych.....dlatego wydawana tylko z przepisu lekarza przy odpowiednije konsultacji i stwierdzeniu nadwagi...szkodzącej zdrowiu....
najlepsza tabletka jest dobzre zbilansowana dieta....najlepiej ułożona przez dietetyka...czyli osobe, która się na tym zna anie jakieś głupie ksiażkowe czy jeszcze lepiej z gazet.....no i wysiłek fizyczny....chociaż poł godziny sportu 3 razy w tygodniu :)
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Megie » 8 lip 2008, o 22:23

tak tez sie zgadzam ze dieta jest wazna...i sposob odzywiania jaki opisal Michal jak dla mnie OK..
tez uwazam ze chrom chamuje laknienie na slodycze..

co do l- karnityny i innych termogenikow - ja dziekuje..

dotego sport jak najbardziej..
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez KATKA » 8 lip 2008, o 22:55

chrom jest skuteczny tylko w przypadku jego niedoboru serio....wiem to po konsultacji z zlekarzem i dietetykiem....to samo tyczy się innych suplementów diety....ich łykanie daje korzysci w przypadku niedoboru danego skłądnika......inaczej moze to miec odwrotny skutek...mozna poprostu przedobrzeyc...trzeba niestety zweryfikować reklamy...i to co nam chcą wcisnąc ....co do diety....samo ograniczenie nie wystarcza i rowniez moze byc niebezpieczne...nie można przesadzac z ograniczaniem ilosci spozywanych kalori....poza tym zła dieta moze prowadzić do bardzo niedobrych dla organizmów niedoborów.....sama nie raz probowałam sie odchudzać...i bez wysiłku fizycznego efekt był mizerny...owszem dobrze skonstruowane posiłki dawały dużo...utratę wagi plus lepsze samopoczucie i zdrowszy wyglad...niezbednym składnikiem jest jednak sport.....bez tego mozemy schudnąc...ale ciało wcele nie będzie wygladac dobrze...poza tym wole pocwiczyć niż się głodzic...odmawaiać sobie wszytskiego.....a potem co gorsza rzucac się na coś z utęsknieniem i bez ograniczebia ;P kolejną rzeczą, ze dieta też nie jest dla każdego....
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez KATKA » 9 lip 2008, o 07:50

---------- 07:37 09.07.2008 ----------

no k....ja pisze na podstawie sweojego doświadczenia i konsultacji z lekarzem :) zaczełam się tym interesować już w liceum ;)...każdy człowiek ma swój organizm...i swoje potrzeby...ja swoje już pozanłam ....ja nie jestem przeciwnikiem diety....tylko cały czas uważam ze musi to być dobrze dobrany sposob odyzwiania a nie ograniczanie kalori!! i jestem dość mocnym przeciwnikiem suplementów....bo widząc jakie szkody moga wywołać tabletki.....wole jednak najeść się warzyw i owoców....chemie odstawiam...no chyba że faktycznie w danym okresie mój organizm ma jakieś braki :) najczęsciej na magnez niesttey ;P....poza tym ile by tego trzeba łykac?? i ile ztego jest faktycznie przyswajane?? mam swoje zdanie...troche się naczytałam...zauwazyłam tez ze ja osobiscie nietstey na wiele składników reagóje alergicznie ;) dlatego jak najbardziej jestem za witaminkami i innymi takimi z rzywnosći ;P
poza tym przy "odchudzaniu" najważniejszy jest rozsądek...jesli chcemy to zrobić dobrze i trwale...nie wystraczy sie czegos nałykać....nie wystarczy przestac jesc....czy własnie biegac cały dzień......trzeba odpowiednio dobrac diete do potzreb....i mówie tu u każdym organiżmie osobno....musimy załozyc realny cel.......dodac dobre sporty :) i przede wszystkim być konsekwentnym...bo zabawa w odchudzanie, która konczy sie po tygodniu od uzyskania efektów nie wrózy dobrze....

---------- 07:50 ----------

aha...no i mój przykłąd....uwielbiam jeść...próbowałam zrezygnowac z wielu rzeczy....i nigdy nie awało to rezultatu samow sobie...byłam tylko nieszczęsliwa :) wystarczyło jednak, ze ograniczyłam iosć niezdrowych i niesprzyjających mi pokarmów :P mimo wszytsko nadal się nimi delektując...natomiast w formie zniwelowania tego miałam aerobik 1,5 godzinny 3 razy w tygodniu pilates 2 w domku i callanetics również w domu :) to dało super efekty....schudłam jak nigdy jadłam nadal co lubiłam no i czułam się świetnie...teraz niesttey znów zostaje mi dieta....bo czasu zero....no i stoje w miejscu od 3 iesięcy....a stres i brak czasu zupełnie nie pomagaja....i suplementy w tym wypadku tez nie....poza tym....z dietą tez musze ostro uważać biorąc pod uwage moje sdroiwe....i"choroby:, które jakby odgórnie narzucają mi jakiś system i koniecznosć przyswajania niektórych składników z pozywienia a nie z ampółek :P bo musiałabym co godie chyba brac tabletke ;)
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez kuleczka002 » 9 lip 2008, o 10:49

ja jestem za tabletkami odchudzającymi. trzeba tylko wiedzieć jakie są dobre, tak żeby nie pojawił się efekt jo-jo. Dlatego jak już chcesz coś brać, to najlepiej coś sprawdzonego. Wiem, że teraz na polski rynek wchodzą takie tabletki formoline, one są podobno skuteczne, sprawdziły się przynajmniej na zachodzie, więc może tego spróbuj. Musisz tylko zapytać farmaceutę jak działają i czy już można je kupić :)
kuleczka002
 
Posty: 47
Dołączył(a): 9 lip 2008, o 10:45

Postprzez KATKA » 9 lip 2008, o 16:09

A ja w przeciwieństwie do ciebie nie krytykuję wciaż innych....nie znasz mnie a co chwila osądasz.....nie pisze z tobą tylko w związku z tematem wiec wybacz ale nikt ci mnie jako laika czytac nie kaze........wypowiadam swoje zdanie i mam do tego pełne prawo...twoje w tej akurat kwestii mnie nie obchodzi :) ja przynajmniej jestem w miare kulturalna :P
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez KATKA » 9 lip 2008, o 17:56

ale mnie ubawiłeś no :) jak pojde następnum razem do mojej pani doktor to spytam :P
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez KATKA » 9 lip 2008, o 18:04

I jeszcze jedno "drogi panie" wyzyć to idz się na siłownie bo najwyraźniej za mało pomaga...zaczepiałeś...obrazałeś i rpobowałeś mnie zdenerwowac już dość sporą ilosć razy......więc prosze daj sobie spokój...to że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem moich czy innych wypowiedzi to nie mój problem....takich rzeczy uczą w podstawówce wuięc nie mam zamiaru się tłumaczyć z tego, ze doczytujesz tylko to co najwyraźniej rozumiesz...wrzuć wreszcie na luz.....
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez KATKA » 9 lip 2008, o 18:08

tak mówiłeś :) dziękuję uwielbiam ziemniaczki...masz jeszcze cioś w mire konstruktywnego do powiedzenia to pisz na priva a nie zaśmiecasz wątek :)
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez felicity » 9 lip 2008, o 21:29

Jejciu te specyfiki mnie przerażają. Myślę,że dieta powinna byc dostosowana indywidualnie i zależy od genów,budowy ciała i rodzaju pracy no i wysiłku fizycznego jeśli decydujemy się na ćwiczenia a to moim zdaniem jest istotne. I jeszcze ważne jest to jak jest granica naszego zrzucenia kg bo wiadomo poniżej pewnej wagi ktoś nie zejdzie a to czasem ignorujemy.Ja mam dosc szerokie uda i to mi przeszkadza i tak myślę,że pływanie może to zmienić. Kształtowanie sylwetki jest istotne,a tak między nami kobiety pulchne są całkiem sympatyczne???!!! :lol:
A słodycze to wyrobienie nawyków i samodyscyplina,mi nie zawsze się udaje...

Powodzenia!!
Avatar użytkownika
felicity
 
Posty: 397
Dołączył(a): 28 lip 2007, o 23:31

Postprzez Kanarka » 15 sty 2009, o 10:48

też uważam, że wieszaki są do niczego :P ja na szczęście choć jestem szczupła, z wieszakiem mam niewiele wspólnego :P
Kanarka
 
Posty: 95
Dołączył(a): 28 maja 2008, o 15:30

Następna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 223 gości

cron