trudna sprawa

Problemy natury seksualnej.

trudna sprawa

Postprzez klusek » 18 cze 2008, o 02:05

Witajcie,

Mam pewien problem jesli chodzi o pieszczoty oralne z moją dziewczyna.
Jesteśmy już ze sobą prawie dwa lata.
Na początku jakiś czas po około pół roku znajomości ja zainicjowałem ten rodzaj seksu i jej się bardzo podobało i podoba się do teraz(ale tylko wtedy gdy to ja ją pieszczę).Ona chce ,abym to robił tylko , tylko że ona nie jest skłonna odwzajemnić.
Natomiast teraz ona nie chce wogóle.Nie chce jej do tego zmuszać bo wiem że to nie ma sensu i można powiedzieć że uszanowałbym jej decyzję ale ie do końca.
Problem dla mnie jest natury psychicznej.Tzn bo ona chce aby jej taką przyjemnośc sprawiał, ale jesli chodzi o danie mi tej przyemności to ona mówi ,że się brzydzi.Ja potrafię bez tego żyć i nie jest to dla mnie konieczne.
Tylko dziwnie się z tym czuję i to mnie tak naprawdę boli. Ja ją kocham i pragnę jej ciała i nawet chcę(no ale się jej nie brzydzę). Nie rozumiem właśnie tego, że kobieta sama chce a w drugą stronę się brzydzi.
Kilka razy chciałem z nią o tym porozmawiac,ale miałem wrażenie że mogę ja do czegoś zmuszać,a wcale tego nie chciałem.
Może jakaś kobieta się wypowie, bo nie wiem co o tym mysleć. wiele kobiet pewnie nie lubi tego rodzaju seksu, ale skoro same chcą być w ten sposób zadawalane to chyba same też chciały by zadowalać partnera w taki sposób.
Czuję się w pewien sposób odrzucony,pokrzywdzony.Czasem nie wiem co mysleć o zachowaniu partnerki-poprostu dla mnie jest dziwne.Czy ktoś miał kiedyś podobny "problem"?
klusek
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 01:39

Postprzez Madzia0226 » 18 cze 2008, o 07:32

A może Twoja partnerka czuje lęk o podłożu seksualnym? A jeśli się brzydzi, tak jak napisałeś, to wytłumacz jej, że oczekujesz tego samego i że czujesz się odrzucony przez Nią. Ale staraj się to powiedzieć łagodnie i z dystansem, by nie doszło między wami do nieporozumienia. :roll: :P :!:
Avatar użytkownika
Madzia0226
 
Posty: 70
Dołączył(a): 27 maja 2008, o 10:07
Lokalizacja: Dolnyśląsk, Kotlina Kłodzka:)

Postprzez agik » 18 cze 2008, o 08:16

Witaj
Problem jest rzeczywiście trudny.
Ja myślę, że duza w tym rola wychowania. Może po prostu wszystko, co zwiazane z wydalaniem jest dla Twojej dziewczyny obrzyliwe.
Miejsce ( ze tak powiem ) może kojarzy jej się z oddawaniem moczu i po prostu nie da rady. Wybraz sobie np, że zaproponowałaby Ci zjedzenie robaka surowego, albo no nie iwem, czego. Pewnie też sa takie rzeczy obrzydliwe dla Ciebie, których nie umiałbyś przeskoczyc?

Może też jej się wydawać, ze "takie rzeczy" robia prostytutki i to może być dla niej nie do przeskoczena. No wiesz, trochę na zasadzie, ze "porządne kobiety" tego nie robią, bo to złe i wyuzdane.

Bo bariry religijne chyba nie wchodzą w grę? skoro seks chce uprawiać?

Nic nie piszesz o tym, jak blisko jesteście- emocjonalnie. Może nie ufa Ci do końca?

Druga rzecz- to Twoje poczucie odrzucenia. Tak sobie myślę, że gdybym ja miała taki problem, to starałabym się na wszelkie możliwe INNE sposby przekonać partnera, ze go akceptuję z całą fizycznościa, i ze to jest jedyna rzecz, której nie zrobię.
Bo faktycznie niełatwo zyć z osobą, co do której ma się obawy, ze moje ciało wzbudza w niej obrzydzenie. O tym z nia chyba powinieneś pogadać.
Tylko nie w takim duchu szantazu. Po prostu powiedz, co czujesz.
Sprawę odwajemniania się lepiej zostaw. Rozumiem, ze ona Cię nie zmusza, zebyś ja tak pieścił. A skoro chcesz- to jej tego lepiej nie wypominaj.
Ale możesz w taki sposób do niej zaapelować- ze sama wie, jakie to dla niej przyjemne. I że dla Ciebie tez byłoby.

Pozdrawiam
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez bunia » 18 cze 2008, o 09:48

Pozatym co zostalo juz napisane dodam,ze istnieje mozliwosc jakis ewentualnych przykrych wczesniejszych przezyc seksualnych.....nie wiem na ile znasz dzieczyne i jest/byla z Toba szczera.
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez agik » 18 cze 2008, o 10:12

Jeszcze tylko chciałam dodać, ze seks oralny oznacza dla mnie całkowiete oddanie i zaufanie.
Gdyby tego brakowało w moim związku- też bym nie mogła...

Pogadaj z nią
pozdrawiam serdecznie
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez przywerka » 18 cze 2008, o 17:25

Zastanawiam się Klusek jak jest w Waszym związku pod innymi względami? Czy ona nie daje Ci tylko tego? czy podczas 'tradycyjnego' seksu dba o to czy jest Ci dobrze, czy raczej skupia się na swojej przyjemności?
Może jest tak jak piszą dziewczyny, że to są jakieś bariery i obrzydzenie związane z wychowaniem. Ale czy wtedy nie byłyby też dla niej obrzydliwe takie pieszczoty z Twojej strony?
Podziwiam Twoją postawę, dla wielu facetów sex oralny jest priorytetem i trudno im sobie wyobrazić życie bez tego. (Dlatego kobietom, które robią wszystko, żeby jakoś tego uniknąć, często rosną rogi.)
przywerka
 
Posty: 22
Dołączył(a): 10 kwi 2008, o 23:43

Postprzez Bianka » 23 cze 2008, o 01:38

A moze chodzi jej o higiene?? a wstydzi sie o tym powiedziec..jesli nie to sorki, tylko to mi przyszlo do glowy..
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez mariolka » 6 lip 2008, o 11:19

hej wszytstkim!! mam takie pytanie..z moim chlopakiem kochalibysmy sie caly czas..normalnie tylko nam sex w glowach..i nie zawsze z zabezpieczeniem to robimy..jakies 4dni temu kochalismy sie a mialam juz koncowke okresu,i nie spuscil sie do srodka tylko po za mnie,wyszedl ze mnie..moglam zajsc w ciaze???niektorzy mowia ze to dni plodne a niektorzy ze bez.. wiec jak jest?? :cry:
mariolka
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2 lip 2008, o 13:53
Lokalizacja: krakow

Postprzez christmas_tree » 7 lip 2008, o 20:50

offtopic :-)
christmas_tree
 
Posty: 429
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 10:37
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 122 gości