nie wiem już co robić

Problemy związane z depresją.

nie wiem już co robić

Postprzez Martuń » 2 lip 2008, o 00:13

; (( Przerasta mnie to ...
Martuń
 
Posty: 59
Dołączył(a): 14 lis 2007, o 14:31

Postprzez rainman » 3 lip 2008, o 06:22

przykro mi ze tak sie czujesz. ale zly czas przemija, trzeba go tylko jakos przezyc, przetrwac. mysle ze Cie rozumiem bo tez to przechodzilem i znam ten bol.
masz kontakt z psychologiem albo psychiatra? oni moga pomoc, mi i wielu osobom tutaj pomogli.
chociaz tutaj nie jestes sama.
pozdrawiam Cie serdecznie,
trzymaj sie,
r
Avatar użytkownika
rainman
 
Posty: 245
Dołączył(a): 11 lut 2008, o 23:14

Postprzez Martuń » 3 lip 2008, o 21:27

Dziękuję Rainman :) No widzisz właśnie niby sa psycholodzy i psychiatrzy ale co mi po tym ... ze swoim psychologiem spotykam sie co miesiac: / więc nic mi to nie daje .. przez taki jeden misiac przeciez mozna zrobic mnostwo głupot ..

Mnie po prostu boli ze zamiast życ walczę kazdego dnia z sama sobą

Bliscy nigdy tego nie zrozumieją tak jak ja .. czasami chcialoby sie wykrzyczec swoj bol .. ale jest jakaś blokada i nienawisć do siebie .. ze nie zasluguje sie na pomoc ze inni sa wazniejsi ...

Cięzkie to wszystko :(

Chcialabym pobuć z kims kto czuje to samo .. z kims kto nie bedzie mimowil przesadzasz .. wez sie w garsc itp .. ehhh

Gdy mam dobry humor raczej samotna nie jestem ale kiedy przychodzi smutek nie ma na kogo liczyc : (
Martuń
 
Posty: 59
Dołączył(a): 14 lis 2007, o 14:31

Postprzez kaśku » 5 lip 2008, o 11:05

martuń wizyty raz na miesiac to tyle co nic, nie da sie w tak malej czestotliwosci zrobic czegos konkretnego, zreszta sama widzisz i odczuwasz, ze ci to nie wystarcza, pomysl o tym i sproboj czy nie da sie tego zmienic, nie wiem jaka jest konkretnie u ciebie z tym sytuacja dlatego nic wiecej nie chce pisac, ale wiem sama po sobie, ze takie chodzenie do terapeuty raz w tygodniu pozwolalo latwije mi sie z mobilizowac i cos konkretnego zrobic, szybciej sie wtedy cos rusza i coraz mniej wtedy trudnych dni a jak sie pojawiaja to latwiej sobie z nimi poradzic, przytulam ...
kaśku
 
Posty: 706
Dołączył(a): 15 lis 2007, o 21:42


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 409 gości

cron