Poczucie bezsilnosci

Problemy związane z depresją.

Poczucie bezsilnosci

Postprzez lidiarut2 » 2 lip 2008, o 22:14

Witam Was. dlugo tu nie zagladalam. Znow spotkala mnie tragedia. A moze nie mnie? Wiem ze to tragedia przede wszystkim mojej 12letniej siostrzenicy i szwagra.Zmarla moja ukochana siostra, jedyna osoba ktora akceptowala moją osobe i była dla mnie wzorem do nasladowania. Kiedys mialam do niej zal ze nie pomogla mi po stracie rodzicow. Ona tezpewnie czuła wyrzuty sumienia co do mojej osoby.Wybaczylysmy to sobie juz dawno. odwiedzalysmy sie w każde święta. i różne inne okazje. Byla dla mnie wzorem do nasladowania. Bardzo dobrze radzila sobie w życiu. Byla madra osobą, wychowala dwojke wspaniałych synow. Pobudowala i urzadziła piekny dom. I pomieszkala w nim zaledwie miesiac. Odeszla.Zostawiła coreczke12 lat.Wiem co ona teraz przezywa. To samo co ja po stracie mamy. To jest we mnie caly czas. Nigdy tego nie zapomne. Ten wielki pusty dom.Te samotnie przeplakane noce. Biedna dziewczynka przeżywa teraz to samo co ja. Matka to najwiekszy skarb na świecie, i chyba nikt kto jeszcze ją posiada nie zrozumie jak wielki to jest ból po jej stracie.
lidiarut2
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2 lut 2008, o 23:14
Lokalizacja: torun

Postprzez Martuń » 4 lip 2008, o 19:40

Pamietaj wszystko jest po coś ... ja dzisiaj tez właśnie wróciłam z pogrzebu .. 3maj sie : ) Jakos bedzie : )
Martuń
 
Posty: 59
Dołączył(a): 14 lis 2007, o 14:31

Postprzez Justa » 5 lip 2008, o 08:42

Lidia, w Tobie odzyly wspomnienia i wiesz, co przezywa Twoja siostrzenica... postaraj sie teraz byc mocniej przy tej dziewczynce, mysle, ze ona bardzo tego potrzebuje. A Ty, jak nikt, bedziesz potrafila ja zrozumiec.

Dasz rade?
Justa
 
Posty: 1884
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 18:06

Postprzez lidiarut2 » 7 lip 2008, o 04:38

postaram sie dziekuje.
lidiarut2
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2 lut 2008, o 23:14
Lokalizacja: torun


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 442 gości

cron