Co robić .... ??

Problemy z partnerami.

Co robić .... ??

Postprzez zawiedziona » 2 lip 2008, o 02:23

Mój problem mógłby się w sumie znaleźć w uzależnieniach, ale w pewnym sensie problem dotyczy chłopaka .... niestety nie mojego :( Od końca marca zaczęłam pracować w sklepie, przychodzili różni klienci, którzy często pytali o numer telefonu, żadnemu nie chciałam podać. Kolejnym chłopakiem, który chciał mój numer telefonu był Paweł, jemu też nie chciałam podać, bardzo nalegał, w końcu na odczepnego powiedziałam, że nie pamiętam na pamięć i że poda mu jedna z moich koleżanek, która go zna. Napisał tylko jednego smsa, że to jego numer i wszystko aż do pewnego wieczora. Szefowa zatrudniła go w sklepie, żeby nam pomagał ( jakieś ciężkie rzeczy nosił itp) Przychodził wieczorami, bo to tylko jego dorywcza praca. Któregoś wieczora staliśmy naprzeciw siebie i patrzyliśmy głęboko w oczy, gdy wróciłam do domu coś mi mówiło, że odezwie się i miałam rację. Pisaliśmy sporo i później tak było codziennie, te spojrzenia, smsy, raz nawet odprowadził mnie do domu, a mam spory kawałek. Od kilku dni coś się popsuło, przestał odpisywać na moje smsy, ja się wkurzyłam, jak przychodził to nie patrzyłam na niego, odzywałam się tylko jak musiałam. Dzisiaj drugi dzien z kolei przyszedł pijany, prosiłam go o pomoc, ale nie był w stanie. Rozmawiałam z nim sporo, powiedział, że mam fajne oczy i nie może od nich oderwać wzroku, czasami nawet chciałby spojrzeć się gdzie indziej ale nie może. Obiecał, że nie będzie pił i poprosił, żebym mu w tym pomogła i tu zwracam sie z prośbą do was. Co ja mogę zrobić ? Może ktoś z was był w podobnej sytuacji ? Naprawdę zależy mi na nim bardzo i chcę mu pomóc, wierzę, że da radę tylko powiedzcie co ja mogę zrobić ?
zawiedziona
 
Posty: 56
Dołączył(a): 13 maja 2007, o 21:56

Postprzez tytania » 2 lip 2008, o 19:03

Wysłać go do AA. Myślę, że jeśli jest uzależniony to potrzebuje fachowej pomocy. Musisz być stanowcza i zdecydowana. Ale myśl tez o sobie, nie daj się wciągnąc w jakiś dziwny układ. Pamiętaj, zę to jego uzaleznienie, on musi z tym walczyć.
tytania
 
Posty: 134
Dołączył(a): 31 mar 2008, o 17:59

Postprzez paulinka175 » 17 lip 2008, o 22:29

dlaczego ma odrazu go gdzies wysylac???? moze on potrzebuje bliskej osoby z ktora bedzie mogl porozmawiac moze to mu bedzie pomagalo obecnosc osoby na ktorejk mu zalezy........ badz przy nim i wspiraj go jesli zalezy ci to bedziesz mialy sily zeby mu pomoc
paulinka175
 
Posty: 66
Dołączył(a): 14 gru 2007, o 19:10
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Madzia0226 » 31 lip 2008, o 09:18

Dużo z Nim rozmawiaj, staraj się aby spędzić z Nim jak najwięcej czasu, wtedy Ty będziesz zajmowała Mu czas, a On będąc Tobą zachwycony nie będzie koncentrował się na alkoholu. :tak:
Avatar użytkownika
Madzia0226
 
Posty: 70
Dołączył(a): 27 maja 2008, o 10:07
Lokalizacja: Dolnyśląsk, Kotlina Kłodzka:)


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości

cron