problem...

Problemy związane z depresją.

problem...

Postprzez miss_alien » 1 lip 2008, o 19:52

Co jest grane? Nie chce mi się, żyć. Nie mam siły, już na nic. Potrzebuję i chcę, żeby ktoś mi pomógł, ale nie potrafię tej pomocy przyjąć. Myślę o samobójstwie, ale boję się to zrobić. Boję się, że będę miała depresję. Chciałabym zostać w przyszłości psychologiem... Czy jest możliwe wejście na równe nogi i bycie za te ponad 10 lat (idę do gimnazjum) psychologiem?
P.S Od pewnego czasu się tnę...
miss_alien
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 lip 2008, o 19:29
Lokalizacja: Bogatynia

Postprzez luna7 » 1 lip 2008, o 20:28

Witaj|!!
Ale co sprawia, że nie chce Ci się żyć? bo chyba musi istnieć jakiś konkretny powód?
Przecież życie potrafi być naprawdę piękne. Trzeba dostrzec jego jasne barwy.

Na pewno uda Ci się wyjść na prostą. chętnie Ci pomogę. Ale powiedz, co mogę dla ciebie zrobić?

:pocieszacz:
luna7
 
Posty: 25
Dołączył(a): 8 maja 2008, o 15:30

Postprzez miss_alien » 2 lip 2008, o 15:55

Dlaczego nie chce mi się życ? Życie mi się wali, ludzie za dużo ode mnie chcą. Nie potrafię nad wszystkim nadążyć, ale chcę robić różne rzeczy i nie potrafię powiedzieć "nie". Nienawidzę zawodzić ludzi. Pomagam im w problemach nawet podobnych do moich, a nie jestem w stanie poradzić sobie ze swoimi. Nie widzę sensu życia. Jeśli znajdę coś, co upiększa moje życie zawsze będzie coś, co to wszystko zrujnuje... :cry:
miss_alien
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 lip 2008, o 19:29
Lokalizacja: Bogatynia


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 359 gości

cron