Agik mnie obraża

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Postprzez mariusz25 » 15 cze 2008, o 16:25

jesu, skad w tobie tyle zlosci do swiata?
nie krzywdz innych Ninoczka...
mariusz25
 
Posty: 779
Dołączył(a): 8 maja 2007, o 18:22

Postprzez Ninoczka » 15 cze 2008, o 19:11

mariusz25 napisał(a):jesu, skad w tobie tyle zlosci do swiata?
nie krzywdz innych Ninoczka...


Napisałam sprostowanie i czytaj ze zrozumieniem,nie posądzaj mnie proszę niesłusznie o złość.Pozdrawiam,buziaki.
Ninoczka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 19 lut 2008, o 19:29
Lokalizacja: Wrocław=Sin City...

Postprzez Orm Embar » 15 cze 2008, o 22:35

Hejas ludzias dobras i niedobras, 8)

Najpierw dokopmy szczerze i mocno temu, kto nie ma szans się bronić - mianowicie Internetowi.

Otóż jest to stwór znacznie bardziej niedoskonały niż nawet nasza wyoutowana awanturnica 123, o takich Słodkich Aniołkach jak Ninoczka i Agik nie wspominając. Dysponuje tylko literami i nieszczęsnymi emotikonami, zdartymi jak łokcie stuletniego swetra babci Jadzi.

Nie robi miny takiej jak Agik podczas pisania postu do Ninoczki, która niezbicie dowodzi, że POZAWERBALNY przekaz Agik był mnie więcej taki: "ty laska, lubię ciebie, ale troszkę przesadzasz, sympatyczna dziewucho z chwilowymi problemami". Nie przekazał też braku ściągniętych brwi i zaciśniętej szczęki i pięści Ninoczki w czasie pisania odpowiedzi, nie mówiąc już o tym, że w Necie nie widać, iż Ninoczka nie ma w kieszeniach trzech długich noży do szlachtowana półtuszy wieprzowej, a za biustonoszem czterech gustownych fiolek arszeniku.

Słowem - ta awanturka to wina Internetu, ani chybi. 8) 8) 8) 8)

Oki...

1. AGIK:
Ustalaliśmy, że na słowa trzeba zważać. Tekst "czemu nie chcesz się leczyć" brzmi mimo wszystko "bierz prochy, bo nic innego Ci nie pozostało". Gafa, przejęzyczenie, i brak wyczucia na słowo. No i OKej - było minęło i tyle... Aha! Literówki były naprawdę niewybaczalne, wybacz, muszę to napisać - te literówy to tragedia!!! 8) 8) 8) A teraz - do kosza z tą historią! :D

2. NINOCZKA:
Najpierw ochłoń troszeczkę, jeśli jesteś "nieochłonięta". A potem przeczytaj awanturę z 123 - jest tuż poniżej, warto do niej zajrzeć dla nauczenia się czegoś. Jest to doskonały materiał poglądowy na to, jak można się zapętlić (i chwała 123, iż ten materiał poglądowy tutaj zostawiła).

Co do Twojego wpisu, to takie samobiczowanie się rzeczywiście było widoczne... "Jestem beznadziejna..." Ależ NIE JESTEŚ!!! Nie jesteś naturalnie grecką boginią z Olimpu - ale nikt tutaj taki nie jest, więc nie ma się co przejmować. Nie wiem czemu, ale z Twojego postu przebijała taka próba przedstawienia tej historii jakbyś Ty była zerem, a ten facet, którego nawet nie znam, Wielkim Wspaniałym, któregoś niegodna, kobieto z gminu... Pewnie rzecz ma się tak, że obydwoje jesteście normalni i macie jakieś cechy. Albo te cechy będą do siebie przystawały, albo nie. Jeśli nie - trudno, tego kwiatu pół światu, trzeba iśc dalej.

Jeżeli chcemy się czegoś nauczyć, róbmy krok w tył i OBSERWUJMY siebie. Zrób ten krok w tył, i sama sobie odpowiedz dlaczego ludzie odnieśli z Twoich wspisów takie a nie inne wrażenie. Nie musisz nam się nawet tutaj z tego tłumaczyć - nie jesteśmy żadnymi sędziami.

Na koniec jedna sprawa: nie czytałem już tego wątku, ale jeśli rok temu w trakcie takiej lekko ostrzejszej wymiany poglądów wpadłabyś w szał, a dzisiaj wkurzyłaś się, machnęłaś temacik z lekka oskarżycielski, ale nie zmiotlaś z powierzchni ziemi Ziemi - to zrobiłaś postęp. :-)

To tyle.

Spadam spać, bo dobre winko sobie wypiłem. :)

Orm
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Postprzez agik » 15 cze 2008, o 23:20

---------- 23:13 15.06.2008 ----------

Orm Embar napisał(a):Aha! Literówki były naprawdę niewybaczalne, wybacz, muszę to napisać - te literówy to tragedia!!! 8) 8) 8)


No to wszystko jasne... To ja jestem "niedobras" 8)
Jak mam zadośćuczynić??? 8) 8) 8)
Da się w ogole??? 8) 8) 8)

---------- 23:20 ----------

I tak na koniec w lekkim nawiązaniu do tego, co napisałeś wcześniej, oraz mam nadzieje- dla rozluźnienia, kawał

Matka mówi do syna: ja cię naprawdę urodziłam, a nie ściągnęlam z internetu. :haha:
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez Orm Embar » 16 cze 2008, o 06:53

agik napisał(a):
Orm Embar napisał(a):Aha! Literówki były naprawdę niewybaczalne, wybacz, muszę to napisać - te literówy to tragedia!!! 8) 8) 8)


No to wszystko jasne... To ja jestem "niedobras" 8)
Jak mam zadośćuczynić??? 8) 8) 8)
Da się w ogole??? 8) 8) 8)


Zgłupiałaś Agik na maxa. 8) Nie da się, hehehehe. 8) No chyba, że zaczniesz się leczyć, dziewczyno. 8)

papapapapapapa!

Max
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Postprzez ewa_pa » 16 cze 2008, o 07:55

No ja nie widzę tutaj żadnej wrogości ze strony Agik .
Mnie tez kiedyś tutaj ktoś napisał coś podobnego ja wiem ze miał racje aczkolwiek prawdę nie zawsze łatwo przyjąć taka jaką jest .Myślimy sobie no owszem mamy problem ale poradzimy sobie z nimi sami...własnoręcznie ...tak niestety nie zawsze jest i jeśli ktoś nam powie ze mamy sie leczyć ...po prostu dociera do nas prawda przynajmniej w moim przypadku tak było i w sumie nie było to mile choć wiem ze nie wypływające z wrogości tak myślę.
Avatar użytkownika
ewa_pa
 
Posty: 812
Dołączył(a): 30 sie 2007, o 21:15
Lokalizacja: bielsko

Postprzez agik » 16 cze 2008, o 09:33

Juz biegnę po książke telefoniczną i umawiam spotkanie z doktorem ... :wink:
Tylko nie wiem dokładnie jak to mu opowiedzieć :bezradny: "panie doktorze, popełniam okropne literówki, powodując w czytelnikach rożnego rodzaju traumy. Słowem- nieziemsko ich krzywdzę"

Ale do rzeczy
Jedna rzecz wydaje mi się dobra w tym wszystkim.
To wydaje mi się właściwym sposbem rozwiązywania problemów między uzytkownikami. Lepiej jak ktos napisze wprost "Agik mnie obraża", niż pisać "niektórzy z nas".
Omija się etap bładzenia w domysłach, no i jest mozliwość wyjaśnienia sytuacji i jakiegoś dogadania sie.

To chyba wszystko z mojej strony...
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez mahika » 16 cze 2008, o 10:15

a to nie można powiedzieć, agik obrażasz mnie tu i tu, tylko skarżyć do admina trzeba?
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Goszka » 16 cze 2008, o 10:18

ale ta sprawa już chyba została wyjaśniona?Czy się mylę?
Ninoczka napisała sprostowanie z którego wynika że wierzy iż Agik nie miała złych intencji.
Więc po co pisać dalej w tym temacie i się dalej niepotrzebnie wzburzać :?
Goszka
 

Postprzez mahika » 16 cze 2008, o 10:28

A kto sie wzburza, bo ja na pewno nie....
8)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Goszka » 16 cze 2008, o 10:30

a to przepraszam :P
tak mi się jeno w oczy rzuciło,bo po wyjaśnieniu tej sprawy pomiędzy Agik i Ninoczką trochę osób się jeszcze wypowiadało a propos tematu ;)
Goszka
 

Postprzez mahika » 16 cze 2008, o 10:38

Pomyślałam o tym temacie w kontekście zjawiska... przecież nie bede zakładać nowego wątku pt. czy skarżyć do admina czy rozwiązać to między sobą....
A osoby sie wypowiadają mimo ze ich to nie dot. (a może dotyczy, a może w przyszłosci będzie dotyczyć, a może w przeszłości dotyczyło) dlatego ze to publicznie wyszło, tak?

Buziaczki :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez agik » 16 cze 2008, o 11:35

Hmm... czy do Admina, czy gdzie indziej to chyba obojetne?
Tak mi się zdaje...
Obojetne gdzie, ale ważne, zeby mieć możliwość wyjaśnić.

No a jesli ktoś się poczuje obrażony, to komu się ma poskarzyć?

EEE no, jest dobrze... :) Nie ma się o co spierać.
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez Goszka » 16 cze 2008, o 12:08

no,i grunt że jest ok :) :slonko: :gites:
Goszka
 

Postprzez ToMinie » 16 cze 2008, o 13:27

A co to, nowe metody terapii są? :lol:
ToMinie
 
Posty: 90
Dołączył(a): 8 lip 2007, o 14:23

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 309 gości