Prosze o usuniecie wszystkich moich postow

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Postprzez lenka » 13 cze 2008, o 08:32

Tylko,ze na kazdym innym normalnym forum jest taka funkcja jak edytuj swoj post i zawsze jak sie za duzo napisze mozna to zmienic, a tu nawet tego nie ma :/

Tym bardziej,ze jest to forum,ze tak powiem specyficzne i jak ktos ma ochote sie wyzalic to pisze i nie raz nie dwa jest za duzo napisane :/

Brak slow, jedna moja prosba i takie zamieszanie :(
lenka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 24 sty 2008, o 22:05

Postprzez ewka » 13 cze 2008, o 08:46

Tutaj w ciagu godziny można również zmienić. Jakie tam zamieszanie... nie przejmuj się.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez Goszka » 13 cze 2008, o 10:48

jeju,dlaczego zaraz ktoś tu się ma cieszyć z tego że admin nie usunął tych postów o które prosiłyście?
Ja tylko napisałam że to dobrze,bo gdyby teraz tak się stało to potem coraz więcej ludzi chciałoby tak robić.
Może rzeczywiście powinna być włączona funkcja nieograniczonej czasem edycji?
Wtedy wszyscy byliby zadowoleni:admin-bo nie musiałby interweniować i forumowicze-bo jeśli coś chcieliby zmienić to byłoby to możliwe do zrobienia na własną rękę.
Megie,co się stało że chcesz się stąd usunąć?Szkoda by było... :( zastanów się jeszcze może nad tym?Chcąc nie chcąc jak człowiek już tu długo bawi to się czasem coraz bardziej uzewnętrznia...Też mam świadomość że pewnych postów nie powinnam była zamieszczać,bo jest tam trochę informacji,no ale co się stało to się nie odstanie.
Też będę się teraz bardziej nad tym zastanawiała.
Goszka
 

Postprzez Orm Embar » 13 cze 2008, o 23:42

---------- 23:15 13.06.2008 ----------

Megie napisał(a):i jestem zla na siebie ze znowu sie odzywam..nie umiem pisac, czasem ktos moze odbiera to co pisze nie tak jakbym chciala..to za duzo odpowiedzialnosc pisac na tym forum- zdalam sobie z tego sprawe..inaczej jest jak sie rozmawia twarza w twarz a inaczej na forum internetowym i w tym drugim miejscu latwiej o nieporozumienia i zranienia..


Hejka Megie,

I pewnie dlatego trzeba tutaj "istnieć" trochę inaczej niż w realu - czyli zwyczajnie uważać na słowa - lub też je ważyć czyli przykładać wagę do ich używania.

To jednak nie to samo, co wiecznie grzeczne i uładzone posty. Nie czytałem jakiejś większej awantury, w której brałaś udział - więc temat jest mi obcy - ale wiem, że spory też mają swoją wartość. Każdy może się z nich czegoś nauczyć (z jednym może zastrzeżeniem: trzeba bardzo uważać z mocną dyskusją z osobą mocno wrażliwą lub po przejściach, ponieważ to po prostu dla nich niebezpieczne).

Jeśli nawet namieszałaś, to pomyśl nad wnioskami, ale potem olej problem i tyle.

tak czy owak życzę wyniesienia czegoś mądrego z tego forum :-)

Maks

---------- 23:21 ----------

... a co do prywatności, to naturalnie warto o nią dbać, ale czasami można to se olać. Na jednym z forów (dobrze odmieniłem? :P ) pojawiał się temat gejostwa - no dobra, pedalstwa, hehe (mi wolno tak pisać), wypowiedziałem się w sposób bardzo obszerny w imię pewnych wartości, które cenię, przez moment bałem się, że będę zidentyfikowany, zwłaszcza, że walnąłem to pod bardzo chcarakterystycznym nickiem i z podaniem miasta ...

... potem okazało się, że ktoś mnie rozpoznał, hehehehe ...

... potem przez moment miałem na swój temat myśli typu "ty głupia krowo, znowu zostałeś pierwszym cycem rewolucji; po jaką ci to znowu cholerę, stary głupi dziadzie?" ...

... a potem doszedłem do wniosku, że można to mieć totalnie w nosie i jeszcze gdzie indziej ...

3majta się za majty

Orm (Maks)

---------- 23:42 ----------

A propos awantur ...

Pamiętam pewiną serię artykułów o krzywdzonych przez mężów alkoholików kobietach - o zniszczonych finansowych podstawach bytu, bitych dzieciach i podłym życiu.

Wszyscy te kobiety głaskali i mieli pretensje do Państwa, że nie dba i nie tworzy struktur reagowania...

A Zofia Milska-Wrzosińska, doskonały psychoterapeuta z Laboratorium Psychoedukacji, autorka "Bezradnika" - poradnika dla zdradzonych kobiet, walnęła notkę, po której posypały się na nią gromy. Otóż napisała "same jesteście sobie winne, ponieważ zamykałyście oczy na fakty".

Wiecie co było tak wkurzające? Ano to, że ona w jakimś sensie - lub z jakiegoś punktu widzenia - miała całkowicie racje, hehehehehe.

Maks
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Postprzez Filemon » 14 cze 2008, o 12:17

Orm Embar napisał(a):(...) A Zofia Milska-Wrzosińska, doskonały psychoterapeuta z Laboratorium Psychoedukacji, autorka "Bezradnika" - poradnika dla zdradzonych kobiet, walnęła notkę, po której posypały się na nią gromy. Otóż napisała "same jesteście sobie winne, ponieważ zamykałyście oczy na fakty".

Wiecie co było tak wkurzające? Ano to, że ona w jakimś sensie - lub z jakiegoś punktu widzenia - miała całkowicie racje, hehehehehe.

Maks


Myślę, że wymieniona pani mogła wykazać się jednak nieco większą pokorą w temacie nieudanych relacji damsko-męskich, jako że o ile mi wiadomo sama ma na koncie nieudane małżeństwo zakończone rozejściem się z drugim zresztą "doskonałym" i powszechnie znanym psychoterapeutą... :?

Tak więc jeśli dobrano jej się do skóry po takiej bezpardonowej i mało delikatnej wypowiedzi, to myślę, że mogło to być dla niej bardzo... terapeutyczne :lol: a zatem - miejmy nadzieję - pożyteczne na drodze jej dalszego ehmmm... :roll: osobistego oraz zawodowego rozwoju... ;) :P

p.s.
jakoś tak nie mogę się w tym miejscu powstrzymać od uwagi, ze kolejny, trzeci z kolei super znany psychoterapeuta jak wiadomo poszedł jakiś czas temu za kratki w związku ze swoją działalnością zawodową i nie wiem czy już zza nich wyszedł... a czwarty wybitnie znany został skreślony z listy rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne decyzją PTP po procedurze sądu koleżeńskiego, któremu poddana została kwestia jego stosunków... z pewną pacjentką, czy też kursantką... (czy też ewentualnie żoną jego pacjenta) - no tak czy siak, w każdym razie wyleciał :P

tak więc pojęcie "doskonałego psychoterapeuty" stało się ostatnimi laty na gruncie polskim w moim odczuciu mocno kontrowersyjne... ;) :D i z pewnością owi wybitni guru... powinni wypowiadać się nieco oględniej i w duchu większej wyrozumiałości wobec swoich pacjentów (no tym bardziej, kiedy się bierze stówkę lub nawet dwie za godzinną tak zwaną sesję terapeutyczną - w końcu za tę kasę można potem zapłacić kaucję, żeby wyjść z ciupy, albo opłacić koszta własnych spraw rozwodowych, ewentualnie opłacić sobie ochroniarza, jak zacznie prześladować pacjent, z którego żoną utrzymywało się nieco nazbyt zażyłe stosunki...(patrz interesujący temat: Zemsta!) i tym podobne sprawy... :P :lol:)

Oj cięty na nich jestem jak osa... co nie? ;) Orm tylko nie bierz tego w żaden sposób do siebie... - pozdro, tak w ogóle... :)
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez Orm Embar » 14 cze 2008, o 19:42

Filemon napisał(a):Oj cięty na nich jestem jak osa... co nie? ;) Orm tylko nie bierz tego w żaden sposób do siebie... - pozdro, tak w ogóle... :)


Cześć Fil,

Ja do siebie Twoje wypowiedzi, Filemonku? Eeee... przestań. 8) Tak poza tym "w cywilu" nie nazywam się ani Wojtek E., ani Jacek S., ani Andrzej S., a już na pewno nie Zofia M.-W.

Ja z jeżdżenia do swojego psychospecja byłem bardzo zadowolony. :D A twierdzenie Zośki bardzo mi się spodobało - właśnie jako coś obrazoburczego i mało świętego, zmuszającego do zmiany schematycznego odbioru rzeczywistości.

M.
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Postprzez lenka » 16 cze 2008, o 10:14

A ja dalej czekam na usuniecie moich postow
lenka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 24 sty 2008, o 22:05

Postprzez mahika » 16 cze 2008, o 10:22

To sie możesz nie doczekać bo admin powiedział ze "Wypowiedzi nie zostaną usunięte."

Trzeba brać odpowiedzialność za to co sie tu pisze, niestety. Wiedziałas ze nie bedzie możliwości ich usuniecia po godzinie, pisząc zgodziłas sie z regulaminem...

pozdrawiam, nie wiem po co to wszystko...
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez felicity » 18 wrz 2008, o 15:13

zdecydowanie jestem przeciwko usuwaniu wcześniejszych postów i powinno byc cos takiego w regulaminie jako niemożliwe do zrealizowania, bo wypowiedzi są wiążące prawda?i jak teraz wyciąc wpisy jednej osoby?Poza tym jeśli ktoś czyta swoje wpisy sprzed ajkiegoś czasu może widzi jak się zmienił, a to tez może pomagać innym osobnikom....nie ma co się wstydzic tego jacy byliśmy kiedys bo to nas ukształtowało dzisiaj, prawda???
Avatar użytkownika
felicity
 
Posty: 397
Dołączył(a): 28 lip 2007, o 23:31

Poprzednia strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 296 gości