załamka:(:(

Problemy związane z depresją.

załamka:(:(

Postprzez luna7 » 13 cze 2008, o 19:00

Pomocy!!!
Nie mam z kim pogadać, a jestem załamana!!!
Ww wtorek dostałam propozycje pracy. Super pracy, takiej jak mi odpowiadała. Miałam zacząć od poniedziałku. a tu nici z tego. Przed chwilą zadzwonili do mnie z tej firmy, że to nieaktualne:(
A najgorsze jest to, że w międzyczasie dostałam kolejna propozycję, z której zrezygnowałam z wiadomego powodu. Dlaczego tak jest?? WHY?!?!?!?!

I znowu zacznie się przeglądanie ofert,wysyłanie CV. ble!!! nie chce mi sie już! Zwłaszacza, że wysłałam ich juz z 50!!! A z tego odezwało sie może 5 osób!!!



:( :( :(
:cry:



Dodajcie mi siły!!!!

Nie wiem co począć!!!

...........................
luna7
 
Posty: 25
Dołączył(a): 8 maja 2008, o 15:30

Postprzez laissez_faire » 13 cze 2008, o 19:07

mialas zaczac od poniedzialku?! a umowa? przeciez musialas ja juz podpiasc, skoro po weekendzie pierwszy dzien! zadaj odszkodowania na drodze sadowej, sorry ale to brak profesjonalizmu ze strony tej firmy!!! moze nalezaloby sie cieszyc, ze tam nie trafilas, bo widac, ze calkiem zwyczajnie zle funkcjonuja!
powodzenia w dalszej walce!
laissez_faire
 

Postprzez bunia » 13 cze 2008, o 19:19

No wlasnie....moze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo...uda sie,dasz rade :ok:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez luna7 » 13 cze 2008, o 19:21

No właśnie o to chodzi, że nie podpisałam. W poniedziałek miałam ja podpisać. Bo wtedy miał być szef. Ale to pewnie była gra na czas. a ja - zabezpieczeniem, gdyby ktoś inny tej pracy nie przyjął:(

Takie zycie!!!
Mówi sie trudno!!! Człowiek uczy sie na błędach. Tylko dlaczego to życie takie trudne???

MOOOOOCYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!
luna7
 
Posty: 25
Dołączył(a): 8 maja 2008, o 15:30

Postprzez rainman » 13 cze 2008, o 20:14

przykro mi Luna, nie bylem w takiej sytuacji ale wiem jak podobne sytuacje dobijaja czlowieka. trzeba to przezyc, a poza tym moze faktycznie sie okazac ze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo. tez mi ostatnio wiele zeczy nie wychodzi.
pozdrawiam Cie,
r
Avatar użytkownika
rainman
 
Posty: 245
Dołączył(a): 11 lut 2008, o 23:14

Postprzez luna7 » 21 cze 2008, o 14:27

---------- 14:42 14.06.2008 ----------

Dzęki Wam za wszystkie ciepłe słowa!! Fajnie usłyszeć coś miłego!!
Humorek troche się poprawił. Ale nie mam jakiegos rewelacyjnego nastroju:(
Idę odreagować na jakąś imprezę. Trzeba się upić hehe:):) I potańczyć!!! Niezawodne w takich momentach knajpki na krakowskim Kazimierzu!!!!! Polecam:)

---------- 14:27 21.06.2008 ----------

Hej!!!
Dostalam kolejna propozycje pracy. Być może lepszą i ciekawszą, choć za mniejszą kasę:) Ale pieniądze nie są najważniejsze!! Zobaczymy co z tego wyjdzie?
Zaczynam od poniedziałku. Tym razem umowę podpisałam. :) Człowiek uczy się na błedach :D

Dzięki jeszcze raz za słowa otuchy. I trzymajcie ksiuki!!! buuuuzki!!!!
luna7
 
Posty: 25
Dołączył(a): 8 maja 2008, o 15:30

Postprzez ewa_pa » 21 cze 2008, o 15:36

Powodzenia Luna trzymam kciuki
Avatar użytkownika
ewa_pa
 
Posty: 812
Dołączył(a): 30 sie 2007, o 21:15
Lokalizacja: bielsko

Postprzez luna7 » 21 cze 2008, o 16:28

Dzięki:)
luna7
 
Posty: 25
Dołączył(a): 8 maja 2008, o 15:30


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 454 gości

cron