Prosze o usuniecie wszystkich moich postow

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Prosze o usuniecie wszystkich moich postow

Postprzez lenka » 10 cze 2008, o 18:22

Prosze o usuniecie wszystkich moich postow z tego forum.
Z gory dziekuje
lenka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 24 sty 2008, o 22:05

Postprzez Megie » 11 cze 2008, o 10:15

a to jest mozliwe?
Jezeli tak to i ja poprosze....
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez kaśku » 11 cze 2008, o 11:26

uwazam, ze takie usowanie postow jest czysto egoistycznym czynem, bo forum jest spolecznoscia i te posty byly w jakims celu pisane i pomagaly nie tylko osobie ktora je pisala, ale tez innym ktorzy mieli, maja podobne problemy, lub dla tych ktorzy zajrza tu kiedys w celu szukania dla siebie pomocy, jakby tak kazdy zwracal sie z taka prosba o usowanie swoich postow, to chyba w tym momencie jakby forum zaczynalo swa dzialanosc od nowa, a skoro ktos sie decydowal je pisac to mial swiadomosc, ze tylko nie on bedzie je czytal te posty stana sie czescia forum.
kaśku
 
Posty: 706
Dołączył(a): 15 lis 2007, o 21:42

Postprzez lenka » 11 cze 2008, o 13:14

Ja jednak prosze o usuniecie moich postow, a najlepiej calego profilu.
lenka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 24 sty 2008, o 22:05

Postprzez Filemon » 11 cze 2008, o 16:40

Megie... a co Tobie się stało, że Ty też się chcesz totalnie stąd wykasić...??? :)

Ja przypuszczam, że to się nie da, bo przecież nasze wypowiedzi splatają się w różnych wątkach z wypowiedziami innych osób. Często jedna wypowiedź jakoś odnosi się do drugiej, no i jak by tak teraz jedną osobę całkowicie wykasować a zostawić inne wypowiedzi związane jakoś z wypowiedziami tej danej osoby, to przecież by się kaszana totalna zrobiła.... :)

No ale mogę też zrozumieć, że czasami powstaje sytuacja, w której na przykład ktoś z naszego otoczenia czy środowiska może nas zdemaskować i potem wykorzystywać ten fakt w jakiś nieodpowiedni sposób - no to wówczas byłbym za tym, żeby dać takiej osobie wyjątkowo możliwość usunięcia przynajmniej pewnych wątków, czy konkretnych bardzo osobistych wypowiedzi...
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez lenka » 11 cze 2008, o 16:59

Filemon napisał(a):
No ale mogę też zrozumieć, że czasami powstaje sytuacja, w której na przykład ktoś z naszego otoczenia czy środowiska może nas zdemaskować i potem wykorzystywać ten fakt w jakiś nieodpowiedni sposób - no to wówczas byłbym za tym, żeby dać takiej osobie wyjątkowo możliwość usunięcia przynajmniej pewnych wątków, czy konkretnych bardzo osobistych wypowiedzi...


I o to mi chodzi ... Amen
Jeszcze raz prosze o usuniecie moich wpisow
lenka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 24 sty 2008, o 22:05

Postprzez Megie » 12 cze 2008, o 10:59

mysle ze mozna potraktowac moje wypowiedzi jako niecenzuralne, albo cos, jako takie ktore szkodza innym i poprostu je wykasowac..
poza tym tez chyba za duzo informacji o sobie zostawilam na tym forum..

i jestem zla na siebie ze znowu sie odzywam..nie umiem pisac, czasem ktos moze odbiera to co pisze nie tak jakbym chciala..to za duzo odpowiedzialnosc pisac na tym forum- zdalam sobie z tego sprawe..inaczej jest jak sie rozmawia twarza w twarz a inaczej na forum internetowym i w tym drugim miejscu latwiej o nieporozumienia i zranienia..
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez ewka » 12 cze 2008, o 12:24

A nie przesadzacie aby?
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez lenka » 12 cze 2008, o 18:21

Nie przesadzamy :/
Co to za problem usunac 34 wypowiedzi ??
wypowiadalam sie tylko w jednym temacie chyba albo dwoch wiec nie widzie problemu :/
Prosze po raz kolejny o usuniecie moich postow . Czy admin moze sie wypowiedziec na ten temat ??
lenka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 24 sty 2008, o 22:05

Postprzez kaśku » 12 cze 2008, o 21:10

radzilam bym kazdemu nowemu forumowiczowi zastanowic sie 1000 razy zanim podejmie decyzje bycia czescia forum, udzielania sie tu, wlasnie poprzez pisanie, zakladanie tematow!!!! zeby pozniej nie pojawialy sie prosby negujace idee tego forum ...
kaśku
 
Posty: 706
Dołączył(a): 15 lis 2007, o 21:42

Postprzez administrator_Paweł » 12 cze 2008, o 21:53

lenka napisał(a):Nie przesadzamy :/
Co to za problem usunac 34 wypowiedzi ??
wypowiadalam sie tylko w jednym temacie chyba albo dwoch wiec nie widzie problemu :/
Prosze po raz kolejny o usuniecie moich postow . Czy admin moze sie wypowiedziec na ten temat ??

Przyjąłem do wiadomości.

http://www.psychotekst.pl/phpBB2/viewto ... ght=#33311 po usunięciu wypowiedzi z tego tematu będzie to monolog użytkownika "liczmond".

Wypowiedzi nie zostaną usunięte.
Avatar użytkownika
administrator_Paweł
Administrator
 
Posty: 805
Dołączył(a): 29 kwi 2007, o 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Goszka » 12 cze 2008, o 23:47

I bardzo dobrze.Potem każdy by chciał żeby usuwać jego wypowiedzi niezależnie czy jest to 30 postów czy 500.Forum by się zawaliło.Może to będzie nauka dla nas wszystkich,że zanim coś się napisze i wyśle w sieć,to trzeba się dwa razy zastanowić czy na pewno chcemy aby było to widoczne.
Goszka
 

Postprzez Megie » 13 cze 2008, o 07:16

I bardzo dobrze.Potem każdy by chciał żeby usuwać jego wypowiedzi niezależnie czy jest to 30 postów czy 500.Forum by się zawaliło.Może to będzie nauka dla nas wszystkich,że zanim coś się napisze i wyśle w sieć,to trzeba się dwa razy zastanowić czy na pewno chcemy aby było to widoczne.


no i dobra...
jest mi to wszystko obojetne... :(

mam nadzieje ze chociaz tutaj ktos sie ucieszy z tego powodu..
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez ewka » 13 cze 2008, o 07:26

Co napisane, to napisane i też przeczytane. Usunięcie w zasadzie niczego nie zmieni.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez Megie » 13 cze 2008, o 08:02

zmieniloby tyle, ze nie byloby szans aby mnie ktos rozpoznal, kto nie jest odpowiednia osoba...- ale trudno...
mam nauczke, zeby za duzo o sobie nie pisac...
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Następna strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 156 gości