??

Problemy związane z depresją.

??

Postprzez kaśku » 6 cze 2008, o 10:33

coraz bardziej dochodze do wniosku, ze nie pasuje do tego dzialu, przydalby sie dzial nerwice, dzis te moja nerwice depresyjna najbardziej odczuwam, nawet niebardzo moge sie pozbierac teraz, caly czas chce mi sie ryczec, za duzo stresujacych sytuacji w ostatnim czasie, a ja zwyczajnie nie potrafie ich od siebie odsunac, zaczac sobie z nimi radzic inaczej niz depresyjnie, a tak naprawde one nie sa nawet warte tego jak sie teraz czuje, porazka :zalamka:
kaśku
 
Posty: 706
Dołączył(a): 15 lis 2007, o 21:42

Postprzez Goszka » 6 cze 2008, o 11:03

No Name,ale dlaczego nie pasujesz?Tu jest więcej osób walczących z depresją i nerwicą jednocześnie.Ja właśnie też jestem jedną z nich...te dwie choroby lubią występować w parze..gdzieś tam czytałam,choć na swoim przykładzie wydaje mi się że nerwica jest chyba czymś pierwotniejszym do depresji tzn.najpierw występuje nerwica,a potem może do tego dojść jeszcze depresja.
Nie wiem jak Ci pomóc kochana,bardzo bym chciała,też jeszcze niedawno miałam taki stan,ale jakoś udało mi się trochę ogarnąć,co nie znaczy że teraz mogę zdobywać świat...Ale jednak mogę na ten moment jakoś normalnie funkcjonować.Napędu do działania dodaje fakt że coś się robi aby wyjść z tych chorób...
Może aktywność by Tobie pomogła?Wiem że trudno Ci się zmusić,ale może to byłby jakiś sposób...tak trochę wnioskuję z autopsji,ale wiem że każdy z nas przeżywa indywidualnie i to co sprzyja mi niekoniecznie musi tak samo działać na kogoś innego...
Może jednak warto spróbowac :)
Przytulam i wiem że ten stan minie,musisz tylko sobie w tym pomóc :pocieszacz:
Goszka
 


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 164 gości

cron