U ginekologa

Problemy natury seksualnej.

Postprzez KATKA » 4 cze 2008, o 23:38

:lol:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Honest » 5 cze 2008, o 00:09

KATKA napisał(a):A jak nazwac faceta ktory zamiast mózgu ma dwa kolejne jądra 8) .


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Michał, przekroczyłeś pewne granice.
Twoje teksty są niesmaczne i nieapetyczne.
Kobiety lecą na klasę, intelekt, a Ty w tych aspektach przegrywasz z amebą i sinicą czy też pantofelkiem.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez Goszka » 5 cze 2008, o 00:53

a ja myślałam Michał że się już nad sobą zastanowiłeś...tak dobrze Ci szło a tu nagle takie coś...wiesz że to nie forum od oceniania innych?Miej sobie swoje zdanie ale w takim miejscu jak to czasem warto ugryźć się w język...
No niefajnie...jaki Ty masz szacunek do kobiet skoro tak się tu wyrażasz?Czy masz w ogóle szacunek do drugiego człowieka?A do siebie chociaż?
I nie pisz że na szacunek to trzeba sobie zasłużyć,bo dla mnie są 2 rodzaje szacunku:taki wynikający z godności drugiego człowieka,przynależny każdemu od urodzenia i taki nabyty,na który pracuje się swoją postawą,zachowaniem,życiem...Mi chodzi o ten pierwszy...no ale co ja będę nauczać,jak tego Twoi rodzice nie potrafili dokonać,to ja czy nawet ktokolwiek inny może sobie tylko strzępić język,tfu...palce o klawiaturę :?

Dajmy już spokój ludzie,niech temat lepiej wróci na właściwy tor nim zainterweniuje admin.
Goszka
 

Postprzez christmas_tree » 5 cze 2008, o 09:06

Michał, pewnie chciałeś sprowokować...
No bo nie chce mi się wierzyć, że inteligentny (podobno ponad 140, jak zadeklarował) facet traktuje kobiety jako opakowanie na genitalia i roboty do spełniania życzeń tak wspaniałych samców, jak Ty.
Traktujesz innych ludzi swoją miarką, to widać aż nadto... niestety widać po tej miarce jakim jesteś człowiekiem... i że masz problem.
christmas_tree
 
Posty: 429
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 10:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez agik » 5 cze 2008, o 09:38

Przywerka- mnie się nie zdarzyło...
No nie wiem, może lekarz chciał jakoś rozładować napiecie.
Rozumiem Twoje zawstydzenie, pewnie poczułabym się tez zakłopotana, ale możesz sobie tłumaczyć, ze nie da się ciała siłą mysli zamienić w drewno. Czasem po prostu reaguje samo...

i do Michała :)
Po co tak wymachujesz odnóżami? Klepiesz byle co, wymierzasz jakies śmieszne razy?
Czasem potrafisz być ujmujący- czemu to za kazdym razem niszczysz?
Wiesz, ze mnie śmieszą te Twoje docinki?
I żal mi Cię...
No, ale to moja sprawa

Pozdrawiam wszystkich
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez Madzia0226 » 5 cze 2008, o 19:56

To bardzo niezręczna sytuacja, wydaje mi się, że nie powinnaś się tym tak bardzo przejmować!, - Przecież do niczego nie doszło! A co do Michała, nie powinien tak na Ciebie najeżdżać, zachowuje się chamsko!xD:) :? :!:
Avatar użytkownika
Madzia0226
 
Posty: 70
Dołączył(a): 27 maja 2008, o 10:07
Lokalizacja: Dolnyśląsk, Kotlina Kłodzka:)

Postprzez Ladybird » 5 cze 2008, o 21:38

Widze, ze jednak odpowiedz Ewy powalila Adama na lopatki. Brawo Ewa :oklaski: .Jednak Ewy gora! Zatkalo kakao. i na szczescie swiety spokoj i ozna wrócic do sedna wątku.
Otoz, ja mialam kiedys takie zdarzenie, chodzilam do ginekologa, byl to wlasciwie juz przyjaciel. Urodzilam córke w jego klinice, a wlasciwie byl to zwykly dom. Przyjmowal porody naturalnie, podziwialam go za wszystko co robi dla kobiet. Bywal i u nas w domu.
kiedys na jednej wizycie spytal mnie sie ,czy mnie sie dobrze uklada z męzem. A wlasnie bylismy o krok od rozwodu. Nie wiem czy wyczul to, czy sie gdzies dowiedzial . Potem zacząl badanie i w trakcie nagle powiedzial, jak ci z męzem zle ,to moze seks z doktorem? malo co ,nie spadlam z fotela. Wyszlam czerwona, nie wiedzilam jak sie zachowac.
Bylo to moje ostatnie spotkanie z owym lekarzem, niezaleznie od tego ,jaki szacunek mialam dla jego osiagniec ,jako poloznika. Pomogl tylu dzieciom pryjsc naturalnnnie na swiat, bez komplikacji, ale nie potrafilam sie przelamac. Bardzo go cenie nadal, ale na wizyte nie zdecydowalabym sie
Avatar użytkownika
Ladybird
 
Posty: 1115
Dołączył(a): 19 gru 2007, o 09:40

Postprzez z » 6 cze 2008, o 21:19

Wedlug mnie, to bylo to molestowanie seksualne i naduzycie kompetencji i zaufanie. Nadaje sie do zgloszenia do izby lekarskiej i prokuratury rownoczesnie.
z
 
Posty: 226
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 13:04

Postprzez nana » 10 cze 2008, o 10:43

mam wrażenie, że Michał złamał w tym wątku kilka zasad forum? Nie to, że jestem zasadnicza, ale w mojej opinii przekroczył granice i zwyczajnie obraził inne forumowiczki. Jak dla mnie, to zwyczajnie kwalifikuje się dla Admina?
Avatar użytkownika
nana
 
Posty: 634
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 19:59
Lokalizacja: Lublin

Postprzez agik » 11 cze 2008, o 23:17

Nana, jak chcesz to napisz do Admina...
Tylko po co?
Wszyscy wiedzą, zę Michał złamał zasady...
Odniosłam wrażenie, zę bardziej rozśmieszył Dziewczyny, niż obraził...
Michał oddalił się ( mam nadzieję, ze w celu wyciszenia)
A Prezes kiedyś powiedział, ze nie zamierza nikogo banować...

To o czym tu gadać?

No i Przywerce w niczym to nie pomoże...

:kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2:
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez Loki86 » 12 cze 2008, o 20:02

Zawsze myślałem że fotel ginekologiczny jest czymś w rodzaju podnośnika hydraulicznego w warsztacie samochodowym. Szybki przegląd zmiana płynów i można wyjść spokojnie wiedząc że się nic nie posypie. Sorry za porównanie ale chyba tak jest łatwiej facetowi to zrozumieć :) A jak przeczytałem o co biega w wątku widzi mi się że pan ginekolog bardzo dobrze wiedział gdzie i jak dotknąć kobietę żeby bardzo krępujące dla kobiety badanie stało się przyjemne. Sorry ale tak powinien kobietę dotykać tylko facet przez którego ona chce być dotykana a nie kolo który żyje z sprawdzania czy wszystko na dole w porządku.

Sam osobiście na myśl o spacerze do kogoś kto ma mi wsadzać wziernik w tyłek albo uciskać prostatę robi mi się zielono i słabo. A teraz jak sobie pomyśle że mógłbym odczuć przy tym przyjemność.... w skrócie bym się chyba pochlastał. Dlatego hmmm chyba wiem co mogłaś odczuć po takiej wizycie. Pytanie co z tym zrobisz czy pójdziesz na powtórkę z rozrywki (co mogło by oznaczać że nie tylko ci się podobało ale za tym tęsknisz) czy zmienisz ginekologa na takiego który zrobi co do niego należy bez podgrzewania.
Avatar użytkownika
Loki86
 
Posty: 556
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 00:58
Lokalizacja: z tąd;d

Postprzez laissez_faire » 13 cze 2008, o 01:38

problem polega na tym, ze to wlasnie kobiety tak uksztaltowaly michala...

drogie panie zyjemy w czsach calkowitej emancypacji, prosze, przestancie zyc w mysl zasady: madra kobieta wie, kiedy ma udawac glupia...
laissez_faire
 

Postprzez Goszka » 13 cze 2008, o 10:56

cooo :?: :?: :?: :shock: laissez,naprawdę podziwiam Twoją łatwość podsumowywania wszystkich i wszystkiego.
Żeby to jeszcze było trafne :yyy:
Goszka
 

Postprzez z » 13 cze 2008, o 12:46

"problem polega na tym, ze to wlasnie kobiety tak uksztaltowaly michala... "


laissez_faire, wiesz z pewnych zrodel czy przypuszczasz tylko ?

Nie jest mozliwe, ze go mezczyzni tak wlasnie ukszaltowali ?
z
 
Posty: 226
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 13:04

Postprzez mahika » 13 cze 2008, o 16:29

he he he :D

A fe kobietki, a bebe kobietki, no no no, fuj fuj fuj :D
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron