Wali sie wszystko

Problemy natury seksualnej.

Wali sie wszystko

Postprzez madzia21635 » 27 maja 2008, o 00:15

Mam wszystkiego dość jestem już po tylu sesjach a mówienie dalej boli rwie wszystko w sercu nie daje jeść spać myśleć i ten strach dotyk=ból dlaczego? dlaczego nienawidze swojego ciała? co sprawiło że nie umiem ufać :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :x :x :x :?: :?: :?: :?: jestem jak dziki mustang samotna niedostepna grożna jak dać sie pokochać nie można tego wiecznie wytrzymywać jak przestać sie bac :?: :?: :?:
madzia21635
 
Posty: 57
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:27

Postprzez Madzia0226 » 27 maja 2008, o 17:56

Przyjdzie taki czas, w którym będzie dobrze, nic nie może wiecznie trwać, nawet żal i ból... :oops:
Avatar użytkownika
Madzia0226
 
Posty: 70
Dołączył(a): 27 maja 2008, o 10:07
Lokalizacja: Dolnyśląsk, Kotlina Kłodzka:)

Postprzez Gondul » 27 maja 2008, o 18:13

Pamiętaj ,że to co się stało nie jest winą ani twoją ,ani twojego ciała.Pamiętaj ,że to ty zostałaś skrzywdzona i nie ponosisz za to winy.Ciało jest nierozerwalną częścią Ciebie.Nie możesz czuć obrzydzenia do Swojego ciała ,bo czujesz obrzydzenie do części Ciebie.Ciało ludzkie zasługuje na ogromny szacunek ,a kto je bezcześci i nie szanuje popełnia zbrodnie i to on powinnien czuć do siebie obrzydzenie a nie Ty.
Wiem ,że będzie Ci trudno na nowo zaufać ,że będzie trudno odważyć się wybrać miłość a nie samotność ,ale walcz z tym ,bo jesteś wspaniałą osobą i zasługujesz na to,zwłaszcza po tym co Cię spotkało.Wierzę w Ciebie :kwiatek:
Avatar użytkownika
Gondul
 
Posty: 6
Dołączył(a): 27 maja 2008, o 11:11
Lokalizacja: z krainy ciemności

ech

Postprzez madzia21635 » 28 maja 2008, o 22:06

jest bardzo ciężko nie wiem jak zacząć okazywać emocje i nie walcze tylko o siebie o przyszłego męża tez zespół aspergera nie wiem nic już.................... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :x :twisted: :!: :!: :!: :!:
madzia21635
 
Posty: 57
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:27

Postprzez Gondul » 29 maja 2008, o 19:26

Mósisz zdobyć się na odwagę,wiem ,że jest Ci trudno i mósisz wlczyć sama z sobą ,ale to bardzo ważne byś mogła jeszcze kiedyś być naprawdę szczęśliwa.Nie każdy będzie żle się odnosić do Twoich uczuć a okazując je okażesz komuś zaufanie i ten ktoś napewno to doceni.Ja trzymam za Ciebie kciuki :ok:
Avatar użytkownika
Gondul
 
Posty: 6
Dołączył(a): 27 maja 2008, o 11:11
Lokalizacja: z krainy ciemności


Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 266 gości