za wcześnie dochodzę..

Problemy natury seksualnej.

Postprzez wielorybica » 23 maja 2008, o 23:04

to akurat żaden wyczyn, bo szminek miałam policzyć na palcach u jednej ręki...no ale przecież nie będziemy sie licytować ;) wierzę na słowo...
Avatar użytkownika
wielorybica
 
Posty: 458
Dołączył(a): 17 gru 2007, o 01:40

Postprzez nutka » 24 maja 2008, o 01:43

nie wiedziałam ,ze na tym forum sa tak tępe osoby zeby nie zrozumieć ze regularny seks nie oznacza-,ze sie znudzil ktoś parterka" tylko tyle,ze np.raz na 2 tyg tak jest facet nabuzowany ze dochodzi szybciej i ciężej jest powstrzymac.przede wszsytkm przy regularnych można szybciej nauczyć sie kontrolowac..a skoro musisz wyobrazac sobei kogos innego,to chyba dział problemy z dojściem jest dla Ciebie kolego.:)a
az bije od Ciebie głupotą skoro uważasz ze ilość to jakosc. chyba zadnej nie było za dobrze skoro tak szybko uciekają:P
nutka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 15 lis 2007, o 11:11
Lokalizacja: pięciolinia

Postprzez laissez_faire » 24 maja 2008, o 02:27

nutka... nie w taki sposob...

Michal szczerze zycze, zebys spotkal kiedys dziewcznyne, ktora sprawi, ze z przyplywu emocji i wrazen dojdziesz nadspodziewanie szybko... cokolwie to oznacza...

a teraz, prosimy, na temat!
laissez_faire
 

Postprzez nutka » 24 maja 2008, o 11:23

ale o co chodzi?dla mnei osoby które chwalą sie tym ile kobiet zaliczyły są po prostu mało inteligentne i nie będę kryć tego co mam do powiedzenia.

po drugie nie to jest tematem,i trochę czytania ze zrozumieniem:)
nutka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 15 lis 2007, o 11:11
Lokalizacja: pięciolinia

Postprzez nutka » 24 maja 2008, o 12:59

wiec jesteś inteligentnym prostakiem. gratuluje :)

mam nadzieje,ze sider123 nasze rady cos pomogą i uszy do góry,przede wszystkim nie stresuj sie bo to nie pomoże.
nutka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 15 lis 2007, o 11:11
Lokalizacja: pięciolinia

Poprzednia strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 203 gości