brakuje mi wiezi fizycznej :(:(:(

Problemy natury seksualnej.

brakuje mi wiezi fizycznej :(:(:(

Postprzez Mgielka » 21 maja 2008, o 12:31

Niewiem jak zaczac...
jestem ze swoim facetem jest nam dobrze sa pieszczoty ale brak seksu... jestem kobieta i moze ktos mnie skrytykuje ale brak mi seksu... uwazam ze jezeli pojawila sie miedzy nami milosc psychiczna ta wiez ktora Nas polaczyla to moze i czas na ta wiez fizyczna ktora dopelni Nasze uczucie
moze sie myle ale zawsze tak postrzegalam zwiazek ze najpierw musi byc wiez psychiczna a dopiero pozniej duzo pozniej wiez fizyczna a tu nie ma jej i mnie to martwi

nawet wkrecilam sobie to ze nie podobam sie swojemu facetowi :(
Avatar użytkownika
Mgielka
 
Posty: 216
Dołączył(a): 8 sie 2007, o 21:51
Lokalizacja: wielkopolska

Postprzez Mgielka » 21 maja 2008, o 13:25

niewiem co on na to bo wstydze sie z nim o tym porozmawiac :(:(

ale mnie juz nosi poprostu :D

prosze pozmozcie :(:(
Avatar użytkownika
Mgielka
 
Posty: 216
Dołączył(a): 8 sie 2007, o 21:51
Lokalizacja: wielkopolska

Postprzez nana » 21 maja 2008, o 15:05

może delikatnie go zachęć? może czuje to samo co ty i też nie wie co zrobić?:)
Avatar użytkownika
nana
 
Posty: 634
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 19:59
Lokalizacja: Lublin

Postprzez christmas_tree » 21 maja 2008, o 15:07

Jeśli niczego nie zrobisz, nie powiesz, to Cię tak będzie nosić i nosić... Nie masz przecież nic do stracenia.
Michał - nie każdy ma tyle odwagi co Ty, są też faceci nieśmiali. Im też spodnie rozwala, ale bardzo się wstydzą wykonać pierwszy ruch...
christmas_tree
 
Posty: 429
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 10:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Filemon » 21 maja 2008, o 15:17

Przyczyny zachowania Twojego faceta mogą być różne. Jeśli jednak związek trwa już dłuższy czas (no powiedzmy parę miesięcy) i mimo, że są "zaawansowane" pieszczoty a mężczyzna nie okazuje jednak chęci by pójść dalej, to moim zdaniem może się za tym kryć coś więcej niż jedynie nieśmiałość. Tym bardziej, że Ciebie już "po prostu nosi". więc przypuszczalnie jest to widoczne i możliwe do odebrania dla Twojego partnera. Zatem czyżby tylko aż tak duża nieśmiałość z Jego strony, skoro może wyczuć wyraźną przychylność partnerki...? No miejmy nadzieję, że tak - że to tylko nieśmiałość, bo wówczas nie będzie to stanowić większego problemu, jeśli tylko o tym pogadacie. :) (nie chcę niepotrzebnie "krakać", więc innych opcji niż nieśmiałość nie będę wymieniał)
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez wielorybica » 21 maja 2008, o 16:52

jestem kobieta i moze ktos mnie skrytykuje ale brak mi seksu... yyy tego kawałka nie rozumiem...prawo do pożądania, orgazmu itd. wywalczyłśmy juz sobie dawno temu, więc nie nie sądzę, że mogło by kogoś bulwersować to, że MASZ potrzeby seksualne...wszyscy je mają i twój facet jeśli jest zdrowy również je ma...
a po drugie jedyne wyjście według mnie to rozmowa...no jeśli się wstydzisz...hmmm...wiesz to nie musi wyglądać jak wykład lub pogadanka na lekcjach religii czy biologii, nie musisz mentroskim tonem wypytywać go o przyczyny...może następnym razem gdy będziecie się pieścić możesz mu szepnąć do ucha, że jesteś już gotowa albo, że masz ogromną ochotę na niego całego...no nie wiem...styl już zależy od inwencji własnej. albo po prostu zacznij sie do niego dobierać...może twoją bierność (o ile taka właśnie w łóżku jesteś, ale pozwoliłam sobie założyć, że chyba jesteś skoro czekasz na jego krok) on odczytuje jako brak ochoty na coś więcej.
a po trzecie jeśli on jest zdrowy i nic mu niedolega i nie przechodzi do następnego etapu może po prostu się boi...wiesz, faceci też boja się niepożądanej ciąży, bólu partnerki, jeśli miałby to być twój pierwszy raz itd itd.
teraz myślę sobie, że rozmowę o seksie możesz zagaić pytając go o formę antykoncepcji według niego najlepszej dla was itd. może kiedy zobaczy, że ty jesteś gotowa zarówno psychicznie jak i fizycznie (czyli zabezpieczona) te przysłowiowe michałowe spodnie w końcu mu pękną.
Avatar użytkownika
wielorybica
 
Posty: 458
Dołączył(a): 17 gru 2007, o 01:40

Postprzez Mgielka » 21 maja 2008, o 22:13

dziekuje za odpowiedzi

z tego co wiem to ja bede jego druga partnerka seksualna a on moim 6 partnerem seksualnym i moze to go blokuje znaczy sie nie mowilam mu ze ja mialam tylu partnerow, on wie tylko tyle ze bedzie jakby co drugi

i moze to go blokuje, moze to brak doswiadczenia

jest tez taki aspekt o ktorym nie wspomnialam iz no spotykamy sie tylko u Mnie a ja nie zabardzo mam warunki na swobodny sex.... mieszkam z rodzicami ;/;/
u niego jak jestesmy to bardzo zadko a jak juz sie zdazy ze jedziemy do niego ja akurat mam wtedy okres i nici ;/
Avatar użytkownika
Mgielka
 
Posty: 216
Dołączył(a): 8 sie 2007, o 21:51
Lokalizacja: wielkopolska


Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 341 gości