zmowu..........

Problemy z partnerami.

zmowu..........

Postprzez hieronim » 11 cze 2007, o 19:33

I znów to samo.....kolejne rozczarowanie, porazka. Znów kolejna dziewczyna powiedziała że jest kto¶ inny. Skoro jest to po co spotyk±ła się ze mna? dlaczego siedzieli¶my trzymaj±c się za ręce i dlaczego się całowali¶my?
Czy ja kiedykolwiek spotkam dziewczynę dla któerej będę najwazniejszy?
Dla której nie bedę tym na przyczepke? Ot, żeby sie spotkać......
hieronim
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 cze 2007, o 19:55
Lokalizacja: białystok

Postprzez nefi » 11 cze 2007, o 20:47

Na pewno!!!! Kiedy na to pytanie trudno odpowiedziec...
Nie wiem czemu tak robia, moze tak jest latwiej komus powiedziec ze zwiazek sie nie uklada. Albo proboja byc z kims mimo ze nie jest to milosc...dopuki nie pojawi sie ktos inny.

Wiesz po rozstaniu z chlopakiem kolega mi powiedzial ze niektore zwiazki w ktore sie angazujemy a nie wychodza maja sens bo dzieki nim "mozemy" zdobyc doswiadczenie ktore przyda sie kiedy spotkamy tego/ta wyjatkow± :)
Avatar użytkownika
nefi
 
Posty: 78
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 17:35

Postprzez Loki86 » 11 cze 2007, o 22:33

Nie martw się Hieronim całuj± to już nie Ľle ;) ja nie mogę przebrn±ć przez granicę ¶wietny przyjaciel. Jasne przyjaĽń jest ¶wietna sprawa ale co z ni± zrobić gdy pragniemy czego¶ więcej a ta druga osoba nigdy nie dojrzy w nas faceta widzi tylko niegroĽnego przyjaciela takiego bez pciowego. Bardzo ci współczuje ale jak to mówi± każda potwora znajdzie swojego amatora ;)

Mi się nawet przez dwa lata poszczę¶ciło :) tylko a może aż wszystko zależy od punktu widzenia
Avatar użytkownika
Loki86
 
Posty: 556
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 00:58
Lokalizacja: z tąd;d

Postprzez bunia » 11 cze 2007, o 23:53

To troche smutne ale to prawda jak caluja to nie jest tak zle.....kazdy wiek ma swoje prawa plus hormony.....a moze spojrzec na to troche z humorem?
I na Ciebie przyjdzie czas....hihihi....no i zacznie sie "powane zycie".
Trzymaj sie....uszka do gory :wink:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez ewka » 12 cze 2007, o 00:27

Spotkasz. I będziesz najważniejszy. Zakładamy się :?:
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 95 gości

cron