Napletek - problem

Problemy natury seksualnej.

Napletek - problem

Postprzez patrykxxx » 19 maja 2008, o 22:51

Witam. Jeszcze jestem przed 'pierwszym razem', ale obawy odczuwam już teraz. Problem mój polega na tym, że po zabiegu który miałem wykonany kilka lat temu (stulejka), napletek można powiedzieć wrósł się w niektórych miejscach w głąb penisa. Trudno mi się wypowiedzieć, ale tak to mniej więcej wygląda. Do całkowitego odkrycia 'grzybka' brakuje ok. 0,5 cm. Nie odczuwam bólu, wygląda to tylko troszkę inaczej niż na zdjęciach z prawidłową budową ;P Wygląda to troszkę tak jakby skórka połączona była cieniutkimi niteczkami a z jednej strony warstwą skóry...
I moje pytanie brzmi - czy podczas stosunku może to mieć duży wpływ na reakcję dziewczyny.. ?

Dzięki wielkie za odp, jak coś to czekam na pytania.
patrykxxx
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 maja 2008, o 22:40

Postprzez christmas_tree » 20 maja 2008, o 08:28

Nie sądzę.
Jeżeli nie czujesz bólu, to wszystko wydaje się w porządku, ale jeśli masz jakieś wątpliwości, to zapytaj lekarza - skoro zdecydowałeś się na zabieg, to chyba nie powinieneś czuć skrępowania :-)
A co do reakcji dziewczyny - myślę, że dużo większy wpływ będą miały Twoje zachowania, gesty czułości, empatia itp. aniżeli kształt "klejnotu"
Pozdrawiam
chr
christmas_tree
 
Posty: 429
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 10:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez patrykxxx » 20 maja 2008, o 08:44

Wielkie dzięki za odp. ;) Bólu żadnego nie czuję, poprostu skóra jest jakby wrośnięta na końcu żołędzia ;P pzdr
patrykxxx
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 maja 2008, o 22:40

Postprzez laissez_faire » 20 maja 2008, o 09:02

mialem to samo, ale juz jako maly chlopiec intensywnie bawiac sie napletkiem, stopniowo oderwalem zrosnieta skore od zoledzia... mimo wysztsko dalej mam zrosty na wedzidelku, ktore przez to od czasu do czasu peka i... no coz proby zatamowania intensywnego krwotoku z pracia nie naleza do moich ulubionych rozrywek ;]
radzilbm jednak skontaktowac sie z urologiem (choc na 99% bedzie to stracony czas... nauczylem sie, ze ten 1% to i tak stanowczo za duzo)
pozdr
j
laissez_faire
 

Postprzez patrykxxx » 20 maja 2008, o 17:10

skórka jest przyrośnięta w części górnej i po bokach. Bólu jak mówię nie odczuwam i liczę na to, że nie będzie to stanowiło większego problemu w zaspokojeniu kobiety. ;P
patrykxxx
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 maja 2008, o 22:40


Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 348 gości

cron