Mały penis

Problemy natury seksualnej.

Postprzez mahika » 13 maja 2008, o 18:55

jeny, michał, jak to zabrzmiało, jak męska dziwka :shock: :oops: :shock:

Przepraszam
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Orm Embar » 15 maja 2008, o 11:08

A ja, jak już sobie przykleję do mojego przeciętnego fiutka przylepcem te swoje dwa sztuczne penisy, na które poszło tyle kasy w sex shopie, to mam 50 cm długości i 30 cm obwodu. 8) 8) 8)

Niestety, wytrzymuje mnie wtedy już tylko odkurzacz marki Zelmer... 8) 8) 8)

Straszne, ludzie, życie jest okropnie skomplikowane - i tak źle, i tak niedobrze. 8)

powodzenia wszystkim, hehehehehe!

Maks
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Postprzez Off_topic » 15 maja 2008, o 11:19

Niestety, wytrzymuje mnie wtedy już tylko odkurzacz marki Zelmer...


W imieniu firmy Zelmer wyrażam stanowczy protest przeciw używaniu naszych produktów niezgodnie z instrukcją!
Off_topic
 
Posty: 194
Dołączył(a): 13 paź 2007, o 21:10

Postprzez mahika » 15 maja 2008, o 11:30

:shock: :D :P
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Orm Embar » 15 maja 2008, o 11:31

Off_topic napisał(a):
Niestety, wytrzymuje mnie wtedy już tylko odkurzacz marki Zelmer...


W imieniu firmy Zelmer wyrażam stanowczy protest przeciw używaniu naszych produktów niezgodnie z instrukcją!


W imieniu niewidzialnej ręki rynku wyrażam stanowczy protest, i informuję, że przerzucam się na Electroluxa... hehehehehe.... 8) 8) 8) 8)

M.
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Postprzez KATKA » 15 maja 2008, o 13:48

:haha:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Off_topic » 15 maja 2008, o 18:17

Ale tekst Orma o sztucznych penisach podsunął mi pewien pomysł...

Specjalnie dla wszystkich, którzy czują, że zwiększenie rozmiarów sprzętu jest im absolutnie, ale to absolutnie niezbędne i po prostu nie mogą żyć nie mając największej pały :) machnąłem pośpiesznie rysunek techniczny koncepcji pomocnego urządzenia. Nazwę to "wyrównywacz szans" :

http://img160.imageshack.us/img160/1197/nakadkarp3.jpg

Instrukcja obsługi:

1. Ułożyć swój sprzęt (najlepiej w stanie erekcji) w wypełnionym gąbką wgłębieniu dolnej połówki nakładki;
2. Nałożyć górną połówkę i dokręcić śruby mocujące;
3. Przyśrubować do specjalnego pasa/uprzęży skórzany pasek mocujący (ustawiając urządzenie pod pożądanym kątem nachylenia)
4.Posmarować z zewnątrz lubrykantem;
5.Używać;

Maksymalny rozmiar własnego sprzętu: 16 cm (choć jak chcecie, zaprojektujemy i dla większych). Rozmiar po założeniu nakładki: 31 cm.

OSTRZEŻENIE: Używanie nakładki bez odpowiedniej ilości lubrykantu może spowodować bolesne zranienia pochwy. Przed użyciem zwilżyć.

---------Edit: Nie wiem czy nie lepszym materiałem byłoby drewno albo plastik, guma ustąpi pod naprężeniem przy śrubkach :P
Off_topic
 
Posty: 194
Dołączył(a): 13 paź 2007, o 21:10

Postprzez Off_topic » 15 maja 2008, o 20:21

Specjalnie dla stanowiącego 70% męskiej populacji Michała85, nasza firma przygotowała wariant XXL "wyrównywacza" :

http://img257.imageshack.us/img257/509/nakadkail3.jpg

Dane techniczne:

Max. rozmiar własnego sprzętu: 29 cm (z dociskiem 30)
Min. rozmiar własnego sprzętu zabezpieczający przed
złamaniem pod wpływem naprężeń skręcających: 20 cm
Rozmiar po zamocowaniu wyrównywacza: 31 cm

Pozostałe dane jak w oryginalnym modelu.
Ostatnio edytowano 15 maja 2008, o 20:25 przez Off_topic, łącznie edytowano 1 raz
Off_topic
 
Posty: 194
Dołączył(a): 13 paź 2007, o 21:10

Postprzez Off_topic » 15 maja 2008, o 20:27

a co zrobic jak utknie kobiecie w cip...


A było w instrukcji, żeby zapiąć pasek mocujący? Spokojnie byś wyciągnął, a tak to tylko chirurgicznie.

Używać ZGODNIE z instrukcją![/url]
Off_topic
 
Posty: 194
Dołączył(a): 13 paź 2007, o 21:10

Postprzez Orm Embar » 15 maja 2008, o 20:48

Off_topic napisał(a):Specjalnie dla stanowiącego 70% męskiej populacji Michała85, nasza firma przygotowała wariant XXL "wyrównywacza"


I wbrew pozorom jak dla mnie to bardzo normalne rozwiązanie (poza rozmiarami, hehehehe). Skoro bowiem Pan z przeciętnym fiutkiem kocha się w Pani ze sporymi upodobaniami - i to kocha z wzajemnością, szczerze, mądrze i fajnie - to dlaczego nie mają sobie ku uciesze obydwojga partnerów kupić porządnego wibratora w sex shopie?

Niech mi ktoś powie - DLACZEGÓŻBY NIE ????

Ja jestem za. :-))))

M.
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Postprzez Off_topic » 15 maja 2008, o 23:44

Michal85 napisał(a):Z zelmerkeim to mam istoryjke .Raz tubylcy na zadupiu znalezli lodówke.# lata pozniej wszedzie stały ołtarze z rozbitymi lodówkami i kult o nazwie zelmer -swiety zelmerzem odl sie za nami o blogoslawiony lodowkodawco... :lol: :lol: to logcizna koncepcja kazdej wiary-


Oczywiście tubylcy znali łaciński alfabet i wiedzieli, jak przeczytać wyraz "zelmer" widoczny na lodówce. Oczywiście historyjka nie jest zmyślona :)

(co nie przeszkadza, że podobne sytuacje się zdarzały, nazywano to kultem cargo)
Off_topic
 
Posty: 194
Dołączył(a): 13 paź 2007, o 21:10

Postprzez Orm Embar » 16 maja 2008, o 02:25

Michal85 napisał(a):Jesli Pani była przedtem w zwiazku z jakims murzynem z nigerii to polecam kupić konia najelpiej pociągowego -bo tkaiej to juz nic nie pomoże:D:D:


Robisz se jaja - i super, hehehehehe (to tekst pisany, więc dodam, że mnie to naturalnie nie wkurza) - ale ja to skrobnąłem bardzo poważnie. Naprawdę sądzę, że taka para spokojnie może sobie urozmaicić pożycie jakimś gadżetem.

Jak kobieta poprawia wrażenia płynące do mózgu przez zmysł wzroku i kupuję farbę do włosów o fajnym kolorze - to OK, a jak miałaby sobie poszaleć i w imię dobrych wrażeń płynących przez zmysł dotyku kupić wibrator do używania jako elementu bogatego aktu seksualnego - to już nieOK?

Jak dla mnie jak najbardziej OK...

M.
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Postprzez Mały biały kotek » 16 maja 2008, o 10:45

Mądrze mówisz Orm...
W seksie chodzi głównie o bliskość, intymność i niezależnie od wielkości czasem potrzebne są inne doznania, urozmaicające pożycie.
Hmmm, z drugiej strony rozmiar mojego partnera sprawia mi czasem ból, muszę być dobrze "rozgrzana" aby go wpuścić, co też czasem utrudnia spontaniczność...
Mały biały kotek
 
Posty: 415
Dołączył(a): 6 kwi 2008, o 22:56
Lokalizacja: Wwa

Postprzez KATKA » 16 maja 2008, o 11:00

Mahiczka pamiętyasz....nie wazny jest pędzelek tylko to jak się nim maluje :lol:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Orm Embar » 16 maja 2008, o 12:55

Mały biały kotek napisał(a):Hmmm, z drugiej strony rozmiar mojego partnera sprawia mi czasem ból, muszę być dobrze "rozgrzana" aby go wpuścić, co też czasem utrudnia spontaniczność...


Mógłby machnąć na Psychotekście topic "Mam straszny kompleks dużego penisa". Okazałoby się, jak bardzo wszystko jest względne.

I oczywiście zgoda co do bliskości - jak jest bliskość, miłość, radość z bycia ze sobą, nastawienie na dawanie partnerowi/partnerce radości to problemy przestają istnieć...

On pyta "kochanie, jak wolisz coś większego, to idziemy na zakupy", a ona "o słodki, jak czasami chcesz poczuć jaki z ciebie Maczo, to mogę rozkosznie powzdychać, nie ma sprawy".

Czy to nie normalniejsze niż cierpiętnicze rozmyślanie "ja mam za małego" a ona "mam za małe piersi"?

O.
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 291 gości