nietypowe podejscie do tematu

Problemy związane z uzależnieniami.

Postprzez cocaine » 6 maja 2008, o 16:18

---------- 14:47 06.05.2008 ----------

dzieki tam jeszcze nie odpisali

ale wiecie co wypilem kawe wlonczylem sobie ten kawalek
http://www.youtube.com/watch?v=yZg8TnawR2I strasznie mi sie podoba a jak humorek sie poprawil wrecz odczuwam euforie :lol: :D

---------- 14:54 ----------

spodobalo mi sie to forum postanowilem sie ujawnic xD
oto ja
http://img178.imageshack.us/my.php?image=krzychuyr4.jpg

8)

---------- 14:59 ----------

http://img160.imageshack.us/my.php?image=monariw2.jpg
tutaj fotka z pierwszego odwyku kolega obok mnie cpal glownie LSD i piguly reszta to glownie klejarze bylem tam niecale 2miesiace :) osrodek sie nazywa brzezinka

---------- 15:14 ----------

ojca prawdziwego nie znalem mialem jedyne ojczyma ktory mnie katowal :roll:


http://www.youtube.com/watch?v=p-_6J03UCxs nastpeny fajny kawalek latwo odplynac przy nim :o

---------- 16:18 ----------

http://pl.youtube.com/watch?v=S7tWpeAlbs0 to daje do myslenia
cocaine
 
Posty: 46
Dołączył(a): 1 maja 2008, o 11:49

Postprzez bunia » 6 maja 2008, o 16:29

Dzieki za fotki i zaufanie :papa:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez cocaine » 8 maja 2008, o 00:58

---------- 00:54 08.05.2008 ----------

wiecie co ? tak z nudow kombinowalem to robilem herbatke z papierosow ale nic nie dala

to czaj sobie zaparzylem tez slabo

i wiecie co zadzialalo?

zjedzenie 5lyzek czubatych kawy na sucho fajnie sie czuje pozdrawiam 8)

---------- 00:58 ----------

jak przestanie dzialac to zjem paczke kakako zawiera terobomine ktora relakxuje:)
cocaine
 
Posty: 46
Dołączył(a): 1 maja 2008, o 11:49

Postprzez mahika » 8 maja 2008, o 06:26

jakie pomysły :roll:

proponuje papierosa z suszonego majeranku albo herbatke z senesu, będzie śmiesznie!!! 8)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez pukapuk » 8 maja 2008, o 12:34

cocaine po co ty się tak męczysz i kombinujesz kawę na sucho, czaj słyszałem że woda z kibla też nieźle wali , no co jak próbować to wszystkiego .....
pukapuk
 

Postprzez Ambrozja. » 8 maja 2008, o 12:43

:oklaski: hehe
Ambrozja.
 

Postprzez cocaine » 8 maja 2008, o 13:14

---------- 12:46 08.05.2008 ----------

dzis mozna powiedizec jesxtem na glodzie ide do kumpla bo aktualnie niemam centa nie sypnol nawet przysolowioej setki bo mowil ze tez niema duzo

i teraz nie wiem juz oco chodzi najlepszy kumpel zalowal mi? :shock:

ide do baru takiego meneslkiego wchodze kupilem sobie 2piwa a ze wiecej aktualnie kasy nie mialem to czekalem az kumpel ktory siedizal obok byl strasznie zagadany z innymi kumplami myslaem ze mi postawi i co ? nic sie wkurrr i wyszedlem i jestem tu :x

i teraz pytanie mam do was odpowiedz tez znam ale dlaczego tak jest?

jak ja im stawiam to jest dobrze a oni mi juz nie?

---------- 12:48 ----------

zaraz mnie rozniesie :o ja musze cosssssssssssss bo umre :o

---------- 12:53 ----------

zaraz mnie rozniesie :o ja musze cosssssssssssss bo umre :o

---------- 13:14 ----------

mnie juz niema ja nie zyje :o
cocaine
 
Posty: 46
Dołączył(a): 1 maja 2008, o 11:49

Postprzez bunia » 8 maja 2008, o 14:47

Przezyjesz...skombinowanie "dzialki" niestety kosztuje....sam wiesz jak jest :cry:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez pukapuk » 8 maja 2008, o 16:31

Szkoda tuszu kolego :(
pukapuk
 

Postprzez cocaine » 11 sie 2008, o 07:36

---------- 04:49 11.08.2008 ----------

kurde chyba mieliscie racje nie wiem sam niby sie fajnie czuje ale juz moja moja matka nie daje rady mialem okres miesieczny kedy nie cpalem ani nie pilem teraz chleje cpam nawet detox zaliczylem mialem isc do monaru ale za krotki detox 4dni mialem rano dzwonie do osrodka zeby mnie przyjeli bo ja mam dosyc ta bezenosc i kombinowanie czego kolwiek ehh ludzie kurde to juz niema sensu niby teraz jestem przyspieszony ale ile organizmm moze ciagnoc na takim przyspieszoniu jakes smieszne krosty na twarzy mi wychodzą zęby mam zólte nalot na języku krew w nosie sypie sie chyba ale ta chęc przyspieszenia jest silneijsza ja poprostu juz musze byc naspeedowany ja kocham ten stan jaa pierr ostra muza i biale + 2,3redbulle +mocna kawa i ramka szlug
http://www.youtube.com/watch?v=0CouSMSUE8o posluchjacie sobie tego ja tego slucham cale noce ja mam juz oczy podkrązowne ale juz nie moge przestac nie spie wogule glosy mam juz nie wiem co jest jestem zajebiscie podniecony caly czas na samą mysl o bialym i o kawie piszcie na gg 13851352 jestem 24h na dobe dostepny

---------- 04:55 ----------

obawiam sie ze odszedlem do takiego stanu w ktorym juz nie idzie przestać poprostu moj mozg sie lansuje doslownie paruje a ja go katuje jeszcze taką muzą pikawa mnie kluje nic nie jem tylko towar sie liczy i jak najszybsze poczucie przyspieszenia to szybkie myslenie zajebitej est szybko pisze i kreci mnie to ww dupie juz mam ludzi rente swoją mam ale mieszkam dalej z matką i mi jej szkoda http://www.youtube.com/watch?v=GpEEf_pb ... re=related polecam!! refen niszczy ciarki są totalne dziwna porta troche jak na pisanie na ofrum ale ja calymi nocami wale w klawiature na roznych forach glownie hyppereal i sie nawazjaem nakrecamy tam tez są tacy jak ja ale ja che wyzdrowiec ale nie iwem jak

---------- 05:08 ----------

ej ja nie rozumiem tego jest cudownie dlaczego ja mam przestać? ale ja chce przestać mialem tą miesieczną przerwe i male dawki dzialają zajebisice trzymam rece w gorze i sie smieje i nikt nie moze spac przezemnie cala chata swiruje ja wkoncu tez zeswiruje i trafie na odzial zamkniety

ale nadal chce zeby w monarze do ktoreog ja pujde byla silownia kawa i techniawa bo w tym nic zlego nie widze pozdrawiam czekam gąroco na odpowiedzi

---------- 07:36 ----------

hehe 8rano a ja dalej szczesliwy bylem juz w barze sie napilismy z ziomkami hehe big in japan kawalek alphavwille zajeibsty jest czuje sie szczesiwym czlowiekiem teraz czekam az kumple wstaną i dalej lecimy hehe i jak tu sie leczyć? :o :)
cocaine
 
Posty: 46
Dołączył(a): 1 maja 2008, o 11:49

Postprzez christmas_tree » 11 sie 2008, o 09:03

---------- 09:00 11.08.2008 ----------

No nijak się leczyć, jak tak dalej pójdzie, trafisz od razu do grobu. No i dobrze.
Przy okazji - jak już koniecznie tak chcesz, to czemu przeszkadzasz innym? Czy muszą brać udział w Twoich jazdach?
Gratuluję fajnej zabawy, szkoda tylko, gdyby zakończyła się standardowo, tzn. coś Ci nawali i pójdziesz do szpitala leczyć się z dobrowolnego nałogu za pieniądze podatników...
Pzdr, chr

---------- 09:03 ----------

Jak znajdziesz chwilkę, zobacz, co pisze pukapuk o uzależnieniu, to jest trafione w dziesiątkę.
christmas_tree
 
Posty: 429
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 10:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez cocaine » 11 sie 2008, o 11:06

siema kurde ziomek pech chcial ze kumpel posypal pol grama i postawil pare piw i dalej ejst jazda nie spie kolejny dzien boje sie ze cos nawali ale narazie mam sie dobrze mialem dzis do monaru dzwonic ale jutro zadzwonie jak sie wyspie 8)
cocaine
 
Posty: 46
Dołączył(a): 1 maja 2008, o 11:49

Postprzez bunia » 11 sie 2008, o 11:09

Ja w to nie wierze....kiedy slysze "jutro" to znaczy,ze nie jestes gotowy :cry:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez cocaine » 11 sie 2008, o 11:18

ale ja nie wiem sam juz nic teraz sie wspaniale czuje jak kazdego dnia mama sie juz poddala mysle bo nawet mnie od narkomanow nie wyzywa tylko wpuszcza do domu i nic lezy w lozku

ja sie boje isc do monaru i tyle ja wolalabym umrzec odrazu tak PIK i niema ale wiem ze jutro znowu o 5-6ranoi wyrusze i bedzie tak samo jak dzis ale stawianie jest do czasu.. puki mam jeszcze sylwetke wielką i mają przedemną respekt ale przy moim trybie zycia ona szybko zniknie
cocaine
 
Posty: 46
Dołączył(a): 1 maja 2008, o 11:49

Postprzez bunia » 11 sie 2008, o 11:23

Masz racje....."szybko zniknie".
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uzależnienia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości