czy ten związek ma sens?

Problemy z partnerami.

czy ten związek ma sens?

Postprzez sider123 » 6 maja 2008, o 23:19

Witam wszystkich którzy odwiedzili ten wątek :)

Zacznę od tego że mam 25 lat i jestem od 5 miesięcy w związku z 16-letnią dziewczyną. Generalnie wszystko układa się okej w tym że wewnętrznie mam masę dylematów. Główny to brak zaufania.. nie ufam jej. Zaczęła współżyć w wieku 15 lat, dotąd jestem jej 3cim facetem.. Męczy mnie sam fakt że poszło mi z nią dość łatwo, jeśli chodzi o sprawy łóżkowe.. poprostu nie stawiała oporów. W zasadzie każdy związek zawierała w przedziale do paru tygodni od zakończenia poprzedniego. Powiedzcie mi, czy przebywając w związku z taką kobietą jestem narażony na zdradę? czy to ma sens, abym się angażował w to wszystko z tak młodą kobietą?
Jest niepewna siebie, a ja wiem czego chce. Mówi mi że mi ufa że chce być ze mną. Jednak jej oczy nie dokońca mi mówią prawdę.. chciałbym aby coś z tego wyszło, chciałbym stabilnego, pewnego związku.. a mam wątpliwość co do jej wierności fizycznej jak i metafizycznej. Proszę Was o radę.
Kocham ją a jednak czuję wewnętrznie niepokój. Wszyscy dookoła mi mówią że to małolata.. że Cię zdradzi albo jej przejdzie.. nie wiem co robić. Jestem piekielnie o nią zazdrosny.
Avatar użytkownika
sider123
 
Posty: 16
Dołączył(a): 28 lip 2007, o 15:34

Postprzez forget-me-not » 6 maja 2008, o 23:25

jeśli się kocha, to zawsze jest sens..nie rozumiem tylko, czemu dziwi Cię, że tak łatwo poszła do łóżka z Tobą..? chyba tak łatwo ona z Tobą jak Ty z nią..
jeśli kochasz to dbaj o nią i o wasza miłość, zazdrość w niczym Ci nie pomoże
forget-me-not
 
Posty: 11
Dołączył(a): 9 gru 2007, o 22:27

Postprzez agik » 6 maja 2008, o 23:38

Sider
A gdyby ktoś Ci powiedział: ona jest za młoda, za łatwa i kiedyś Cię zdradzi; to co byś zrobił?
Masz jakieś konkretne zastrzeżenia do niej? Daje Ci powody do zazdrości? Do niepewności?
Czy to jest w Twojej głowie?
Bo jesli jest w Twojej głowie- to kiepsko to widzę.
Jak na razie dla mnie to wygląda na szukanie dziury w całym.

A jelsi sam uważasz, ze jest za młoda dla Ciebie- to po co jej zawracasz głowę?

Pozdrawiam
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez biały żagiel » 7 maja 2008, o 04:44

sider123 16 lat to jeszcze dziecko, jakże więc może myśleć poważnie o związku.
Avatar użytkownika
biały żagiel
 
Posty: 17
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 21:57

Re: czy ten związek ma sens?

Postprzez ewka » 7 maja 2008, o 08:50

sider123 napisał(a):Męczy mnie sam fakt że poszło mi z nią dość łatwo, jeśli chodzi o sprawy łóżkowe.. poprostu nie stawiała oporów.

Takie stawianie sprawy mnie i śmieszy i wkurza i zadziwia - z tej łatwości RÓWNIEŻ chętnie skorzystałeś, czyniąc w końcu z niej zarzut. Możesz mi to wytłumaczyć?

Oczywiście, że to małolata... dziecko prawie! - czy zdradzi, czy jej przejdzie, czego chce od życia, jakimi wartościami będzie się kierowała - to tego nie wiadomo, ponieważ to się w niej dopiero kształtuje. Zauważ, że w tym kształtowaniu bierzesz jakiś znaczący udział. Gwarancji na pewno nie ma żadnej, bo nigdy jej nie ma. Nawet wydaje mi się, że Twoje oczekiwania (stabilny i pewny związek) to gruba przesada... nawet nazwanie związkiem Waszego "bycia" przychodzi mi z trudem.

Pomyśl o swojej zazdrości... ona jest winna temu, że jesteś zazdrosny, czy to coś w Tobie?
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez bunia » 7 maja 2008, o 10:05

Masz 25lat i na Ciebie spada odpowiedzialnosc....rownie dobrze mogles powiedziec "nie".....to jest malolata a nie dojrzala kobieta.
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez mahika » 7 maja 2008, o 10:13

Dodam jeszcze ze musisz ją wychować bo jesteś dorosły a ona nie :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez zizi » 7 maja 2008, o 10:43

Sder123

przeczytałam co napisałeś.....

jesteś cholernym egoistą!!!!!!!!

Ona jest prawie dzieckiem...

A Ty?

Czy ty jesteś dorosły?...."biorąc " ławo nieletnią dziewczynę? :evil:
Avatar użytkownika
zizi
 
Posty: 1189
Dołączył(a): 23 wrz 2007, o 16:37
Lokalizacja: z ... Polski


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 311 gości

cron