Podoba mi się;))

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Postprzez josi » 2 maja 2008, o 20:49

Mahika, zastanowilam się nad Twoim pytaniem (jakoś nie dało mi spokoju). I tak jak pisalam: chciałam poznać Wasze zdanie i też wyrobić sobie własne. To moje pisanie było takim głośnym zastanawianiem się, bo wcześniej się nad tym nie zastanawiałam, nad nadzorowaniem forum.
josi
 
Posty: 1086
Dołączył(a): 25 maja 2007, o 18:30
Lokalizacja: wlkp/uk

Postprzez mahika » 2 maja 2008, o 21:10

A ja Cie troche rozumiałam a troche nie. Wiedziałam o co Ci chodzi, nie wiedziałam dlaczego tak drążysz.
I ok.
Chciałaś poznać zdanie innych. A chodziło mi też o to żeby troche na razie przynajmniej dać spokuj, bo tu na forum było już dosć przepychanek i innych złych rzeczy.
Jeśli chodzi o mnie to nie chce nikogo skrzywdzić.... Mówię najcześciej o swoich dośwaidczeniach, nie wiedzy ksiażkowej. Staram sie być przyjaźnie nastawiona do wszystkich forumowiczów, traca czasem cierpliwość, jestem tylko człowiekiem, w dodatku po zajebistych przejściach, z depresją i emocjonalnie rozwalona. Nie umiem mówić nieprawdy. Często mówię co myślę, choć niektórym sie to nie podoba. nie zmienie się, ale zawsze moge zagrać :gites: zamiast puścić pocisk, jeśli ktoś dokucza mi albo innym forumowiczom.
Jestem jaka jestem.... Jak sie komuś to nie podoba to może mi zagrać :gites: albo IGNOROWAĆ moje wpisy o co prosiłam kogoś powyżej.
To tyle jeśli chodzi o mnie :)
Asa a jak spędzasz ten fajny "długi weekend"?
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez josi » 2 maja 2008, o 21:29

Ja tez nie miałam zamiaru wywolywac przepychanek. Ewka napisala, ze jej sie to podoba co admin zrobil, a ja wyrazilam swoje zdanie. Potem byla dyskusja o nadzorowaniu i widzę teraz, że doszło do nieporozumienia (nadzorowanie rozumiane jako cenzura), i to mi się wydawało dziwne, że wielu tak to rozumie. I nie ozumiem tego do teraz. Ale nie musze wszystkiego rozumiec...
Ale walnęłas osobisty fragmencik o sobie ;) Nie wiem jak się ustosunkowac, musze sie zastanowic :)

Długi weekend... miałam sie wybrać ze znajomymi na koncert Lady Pank (dni miasta) ale powiedzialam ze mam lęk przed tłumami ;) no i nie chce mi sie patrzec na te .........wskie (tu nazwa miasta) gęby ;))
josi
 
Posty: 1086
Dołączył(a): 25 maja 2007, o 18:30
Lokalizacja: wlkp/uk

Postprzez ważka » 2 maja 2008, o 21:46

Chodzi o to Aso droga przynajmniej w moim ubogim pojęciu że jeżeli ktoś zwrócił by mi uwage że na ten przykład mam z czymś problem badz powinnam sie nad czymś zastanowic a do tego jeśli była by to już grupka ludzi z tego forum myślacych podobnie a że mams szacunek co do zdania każdego forumowicza ,zastanowiłabym sie ,dałabym sobie czas .Oczywiście mam prawo zeby sie nie zgadzac ale ... no właśnie tyle ze niektórzy odbieraja to jako atak.Błąd...i kontraatakują.Przy tym bardzo upraszczając i spłycając(chodzi mi o te nieszczesne kółka ble...).

Miałam sie już w ogóle nie wypowiadac i w ogóle zniknac z forum bo doszłam do wniosku ze rzeczywiście nie mam nic pozytywnego do przekazania.I powiem szczerze załapałam doła,cinżko o tym myślałam.
Tak jak ty Mahiko nie jestem uczoną ,nie mam ponad przecietnej wiedzy.Za to bodaty bagaż doświadczeń których wcale nie chciałabym miec.Ale tak potoczyło sie moje życie.Mimo wszystko ,mimo pancerza jaki musiłam zbudowac żeby nie pozwolic sie więcej ranic w środu pozostałam bardzo kruchą i wrazliwą osobą i ciezko mi sie pogodzic z cierpieniem ogólnie...

A gdzie sie nie obejrzysz jest na każdym kroku.
To forum i ludzie tutaj byli ze mną kiedy myślała ze moje życie sie już kończy a najbardziej pomogły mi panie z tzw kółka kiedy do cholery obok nikogo nie było.Gdyby nie wy kochani właściwie kochane nie wiem czy jeszcze byłabym...a teraz kwitne i dziele sie...i tyle

sorry ale weekend u mnie sie zaczał ,wypiłam piwko i jakoś tak mnie naszło...
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Postprzez mahika » 2 maja 2008, o 22:07

Przytulka asa i ważka (znów kółko :P ) ja sobie też piwko trzasnełam własnie i tak mnie na przytulanie wzieło. Ważka, no wiesz, jak mozesz!! chcesz odfrunąć z tego padołka? :nono:
Asa, nie musisz sie ustosunkować, ja chciałam zebys wiedziała, ze nie jestem taka zła :)
Pozdrawia i ide po następny browarek :mrgreen:

i moje :gites:
moze być "łoże wspólne" dzis :P
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez ważka » 2 maja 2008, o 22:25

---------- 20:24 02.05.2008 ----------

To my tylko trzy chyba sie ostałyśmy na tym łez padole...Ja już drugie żłobie i wzruszyłam sie...ja też nie jestem przecież taka zła ani wredna czasami powiem swoje zdanie ale co mam siedziec cicho w zyciu...

to co za wasze zdrówko dziewczynki z kółka i z poza wszystkim co byscie nie czuli sie pokrzywdzeni ale zeby nie było że polecamy piwo to tylko tak terapeutycznie :P

---------- 20:25 ----------

Mahika to 'łoze wspólne' przytulne chociaż :wink:
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Postprzez wielorybica » 2 maja 2008, o 22:30

yyy to ja też zgłaszam akces do kółka popijających piwo właśnie...
Avatar użytkownika
wielorybica
 
Posty: 458
Dołączył(a): 17 gru 2007, o 01:40

Postprzez ważka » 2 maja 2008, o 22:39

---------- 20:37 02.05.2008 ----------

Nowe kółko fajnie :wink:

---------- 20:39 ----------

Wznosze toat za zgode kochani badzmy ponad to tyle mamy problemów ,smutków,itd itp po co nam jeszcze kłótnie tutaj!!!
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Postprzez mahika » 2 maja 2008, o 22:49

Tak tak Ważka, jak palmowy gaj :P
Ja juz 3 pije :)
Kto da więcej!!!!
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez ważka » 2 maja 2008, o 22:52

No ja wiecej nie dam ale trzecie zaczne no i na tym sie skończy(autokontrola;))
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Postprzez agik » 2 maja 2008, o 22:53

Ja dopiero zaczynam, bo niedawno przyszłam z pracy.
Ale chętnie się przyłączę, jelsi nie będziecie mieć nic przeciwko temu... :oops:
Tylko chyba szybko padnę dziś, bo spałam tylko 3 godziny...

Za... życzliwość wypiję :)
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez ważka » 2 maja 2008, o 22:56

no pewnie :ok:
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Postprzez mahika » 2 maja 2008, o 22:58

:ok: :ok: :ok: Agik :serce:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez agik » 2 maja 2008, o 23:03

emota chciałam wkleić innego, ale cóś mi nie poszło :oops:

No to po staropolsku- zdrowie!!!!
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez ważka » 2 maja 2008, o 23:50

po naszemu kobitki ale jakby sie jakiś mezczyzna znaczy chłop po naszemu dołączył to nie byłybyśmy przeciwko nie dziewczyny?Ja już w sumie kończe...
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 67 gości