moja Olunia juz jest na swiecie :)

Problemy z partnerami.

moja Olunia juz jest na swiecie :)

Postprzez Madzia » 7 cze 2007, o 22:43

czesc wszystkim, znalazlam chwile czasu zeby napisac wam ze moj skarb urodzil sie 28 maja, porod byl okropny ale staram sie nie pamietac :) Urodzilam w Polsce, mieszkam z rodzicami, On jest ciagle w Anglii ale byl u mnie zeby zobaczyc swoja corke. A ona wyglada jak on, codziennie wpatruje sie w nia i widze jego. Mam rozdarte serce bo wiem ze nadal bardzo go kocham, nie potrafie do konca byc szczesliwa i cieszyc ze moje dziecko jest takie sliczne i zdrowe. W szpitalu wiecznie plakalam, mialam baby blues a po jego wyjezdzie potrzebowalam 3 dni zeby odzyskac rownowage. On mowi ze bardzo nas kocha i chce byc z nami a ja nie wiem czy mam na to sily, zaczac jeszcze raz i ogromnie sie boje.
Staram sie o nim nie myslec ale kompletnie mi to nie wychodzi, ciezko jest gdy patrze na pary pchajace przed soba wozek, potrafie sie rozplakac na srodku ulicy jak takie cos widze. To tak jakby ktos wyrwal mi pol serca i nigdy juz nie bede szczesliwa bez tej drugiej polowy.
Madzia
 

Postprzez bunia » 7 cze 2007, o 22:53

Gratuluje cudownej coreczki :!:
To prawda serce boli ale nie podejmuj szybkiej decyzji.....daj sobie czas aby wszystko po malu sie ulozylo bo na pewno sie ulozy.
Na razie ciesz sie dzieciakiem.....nie spiesz sie bo nie zawsze pospiech jest dobrym doradca.
Dzieki,ze podzielilas sie z nami ta wiadomoscia.
Trzymaj sie :wink:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez Mania » 7 cze 2007, o 23:00

Brawo, Madziu :D Życzę Ci, aby Twoja córcia była zdrowa, żeby dawała Ci dużo szczę¶cia i rado¶ci. Dzieci s± cudowne, takie cieplutkiie, ufne. Nawet nie wiesz, jak bardzo Ci tego zazdroszczę :wink: . A z jej ojcem, mam nadzieję, że wszystko się bardzo dobrze ułoży, mężczyĽni maj± to do siebie, że kiedy pojawia się ich dziecko, dostaj± skrzydeł, i robi± wszystko, żeby ich dzieci były najszczę¶liwsze na ¶wiecie. Tak więc trzymam kciuki za cał± Wasz± trójkę :D .


Pozdrawiam Was obie bardzo serdecznie.


(M)Ania
Mania
 
Posty: 163
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 18:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ewka » 7 cze 2007, o 23:01

Oooo, gratuluję :D .... reszta też się ułoży. Wiele się zmieniło i takie zmiany potrafi± zdziałać cuda. I niech tak będzie u Was :!:
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez marynia » 7 cze 2007, o 23:38

Madziu, tak się cieszę, aż się tu u¶miecham do monitora, bardzo bardzo Ci gratuluję!!!!! :D :D :D Uwielbiam takie wiadomo¶ci!

Cieszę się, że Malutka jest zdrowa, że dobrze się rozwija. Ucałuj j± mocno od nas!

A jak Ty się czujesz, Dzielna Mamusiu? Fizycznie? Doszła¶ już do siebie po porodzie?

Psychicznie nie za dobrze,z tego co piszesz.Wiem, że jest Ci bardzo ciężko, i że pewnie mimo, iż s± wokół Ciebie najbliżsi, jest nareszcie długo oczekiwane, ukochane Maleństwo, czujesz się bardzo samotna.
Życie zmusza nas czasem do takich wyborów, okrutnych, pomiędzy większym a mniejszym złem. Z połow± serca da się żyć, wierz mi. Można nawet być szczę¶liwym (na pewno trudniej, ale da się). Dała¶ sobie radę do tej pory - teraz dasz tym bardziej - dziecko daje niesamowit± siłę i motywację do pokonywania problemów.Zobaczysz, z każdym dniem będzie łatwiej.

W Twoim życiu jeszcze wci±ż furtka jest uchylona. Jeszcze wci±ż jest miło¶ć po jej obu stronach. Daj sobie czas, nie zamykaj jej, ale i nie otwieraj na o¶cież. Nie podejmuj pochopnie żadnej decyzji, obserwuj spokojnie, co Ci życie przyniesie.

Skup się teraz na sobie, na Oleńce, na tych pierwszych, tak szybko niestety mijaj±cych chwilach macierzyństwa. Nie my¶l, b±dĽ tylko TU i TERAZ, tylko tyle. Żadnego wczoraj, żadnego jutro. Dzisiaj. Ta chwila. TERAZ.

Przytulam Cię Madziu tak bardzo bardzo mocno. Ja wierzę w Ciebie, prędzej czy póĽniej Twoje łzy obeschn±, serce ucichnie, zagoi się, jeste¶ siln± dzieln± Dziewczynk±. I z nim czy bez - będziesz umiała się u¶miechać, być szczę¶liwa.
Buziaczki dla Was, Dziewczynki - dla Małej i Dużej.
Trzymaj się Słoneczko.
marynia
 
Posty: 314
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 10:43

Postprzez bromba » 7 cze 2007, o 23:42

będzie dobrze :D
bromba
 
Posty: 76
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 13:36

Postprzez Ola23 » 7 cze 2007, o 23:55

Gratuluję ¶licznej córeczki - kolejna Oleńka na ¶wiecie, a Oleńki to fajowe dziewczyny:)))))))))))))))))Gratuluję z całego serca!!!!!!
Madziu! Teraz to nie jest zbyt dobry czas na rozmy¶lanie...hormony po ci±ży musz± do¶ć do siebie i to musi troszkę potrwać. Potrzebujesz teraz dużo odpoczynku, miło¶ci i SPOKOJU. Nie zadręczaj się my¶leniem o tym co dalej, bo tego nie wie nikt. Pomy¶l o sobie - o tym, że musisz w spokoju doj¶ć do siebie i odnaleĽć się w roli mamy.Dzień za dniem leci - czas pokaże jak to wszystko się ułoży a Olunia (ech jak mi się podoba taka forma:))))))potrzebuje zrelaksowanej i szczę¶liwej mamy. Pewnych spraw nie przeskoczysz i musisz się uzbroić w cierpliwo¶ć. Wiem, że w takich chwilach obecno¶ć faceta to po prostu najwspanialsza rzecz na ¶wiecie - kobieta w takim stanie potrzebuje przy sobie mężczyzny, ale przecież jeszcze nie wszytsko między wami stracone. musicie oboje się odnaleĽć w nowej roli i musieć o dobru tej cudownej kruszynki, która jest owocem waszej miło¶ci i kocha was oboje tak samo.
Piszesz o tym, że jest Ci żal i płaczesz...smutne to bardzo bo nie powinno tak być. Powinna¶ być wyluzowana i radosna. Po czę¶ci to wina hormonów, a po czę¶ci problemów jakie masz - ale uwierz mi...Olunia jest teraz najważniejsza i doskonale wyczuwa Twoje emocje i stany! My¶l o niej - a co do całej reszty to na prawdę musisz się uzbroić w cierpliwo¶ć. Mam jakie¶ dobre przeczucia - i oby ciocia Ola się nie pomyliła:) My¶l pozytywnie - takie nastawienie ma moc sprawcz±:) Trzymam ostro za was kciuki. Mojej słodkiej imienniczce przesyłam miliony całusków a Ciebie jeszcze raz proszę - b±dĽ dobrej my¶li i dbaj nie tylko o małe słoneczko, o siebie też:) Całuski
Ola23
 
Posty: 83
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 12:50
Lokalizacja: Warszawa :)

Postprzez Madzia » 8 cze 2007, o 16:45

Dziekuje Wam za te wszystkie wspaniale slowa otuchy i nadzieji na lepsze jutro, zrobilo mi sie znacznie lepiej na duszy. Macie racje, skupic sie teraz na Olce i tym zeby jej bylo dobrze to moj priorytet. Jestem juz bardziej spokojna i czuje coraz wieksza wiez miedzy mna a Olunia.
On caly czas do mnie pisze, chce o niej wszystko wiedziec i niedlugo znowu przyjezdza do nas. Codziennie mowi ze mnie kocha i ciesze sie bo moze jest to szansa ze kiedys bedziemy jeszcze rodzina, skoro milosc jeszcze jest. Z drugiej strony juz to wszystko slyszalam tyle razy i sa chwile kiedy zastanawiam sie co on naprawde tam robi i czy mnie znowu nie klamie. Ale jak piszecie potrzeba mi czasu i obserwacji bo nie wiem czy kiedykolwiek bede potrafila zaufac i uwierzyc jeszcze raz. To juz zalezy od niego ja swoje zrobilam.
Teraz liczy sie tylko Ola.
Fizycznie czuje sie w miare ok, mialam carke wiec jeszcze troche boli ale da sie przezyc. Troche kilogramow zostalo do zrzucenia hihi :)
Przesylam caluski od Olenki.
Sciskam.
Madzia
Madzia
 

Postprzez Pytajaca » 8 cze 2007, o 19:26

No to Ola i ... kilogramy, Ty silna Magdo!

Gratuluje i wiem, ze i tak wszystko ulozysz sobie i dziecku najlepiej.
Avatar użytkownika
Pytajaca
 
Posty: 690
Dołączył(a): 19 maja 2007, o 18:34

Postprzez Abssinth » 8 cze 2007, o 19:28

o miauuuk:)

gratuluje:) niewiele wiecej nie powiem, bo wszystko juz zostalo powiedziane...buziaki dla Olenki i Ciebie, wysciski na tyle , na ile Was obu nie pokrusze, i wszystkiego najlepszego:)

xxxx

Abssi:)
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Madzia » 8 cze 2007, o 19:35

Dzieki Abssi, pozdrawiam goraco.
Madzia
 

Postprzez winter » 8 cze 2007, o 21:53

Gratulacje Madzia wierze że Twoje i Oleńki życie to będzie jedno wielkie słoneczko i droga ukwiecon± ł±k± życia. GRATULUJĘ
winter
 
Posty: 35
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 19:39
Lokalizacja: Wien

Postprzez Laisha » 8 cze 2007, o 22:39

Madziu - dopiero teraz przeczytałam Twego posta. Choć od miesi±ca nie mam siły, aby cokolwiek napisać, teraz po prostu muszę!

U¶ciski dla Twej Oluni i dla Ciebie mamusiu! Ależ się cieszę, iż Twój dzidziu¶ jest zdrowy! Oby tylko same dobre dni były przed Tob± i Twoj± Ol±!
Laisha
 
Posty: 26
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 22:26
Lokalizacja: ŁódĽ

Postprzez Madzia » 8 cze 2007, o 22:50

---------- 22:48 08.06.2007 ----------

na pewno bedzie, juz jest, chociaż na samym pocz±tku było ciezko, patrzyłam na nia i malo czulam, mialam zal do siebie, niego ze tak mi sie popieprzyło wszystko, chciałam stworzyć jej prawdziwa rodzine ale mi sie nie udalo. Nie potrafiłam sie Nia cieszyć. Ale teraz juz jest tak jak powinno byc, jest całym moim życiem i wynagrodzeniem za to co przeszłam. jak na nia patrze to az trudno uwierzyć ze jest tylko moja. Oby jej sie w zyciu lepiej ulozylo niz mnie.
[/img]

---------- 22:50 ----------

Dziekuje bardzo Laisha, naprawde jestem oszolomiona ze tak mi wszyscy gratuluja i ciesza ze mna.
Calusy od Nas xxx[/img]
Madzia
 

Postprzez dzikaKobieta » 9 cze 2007, o 00:25

wszystkiego dobrego,dziewczyny :D
dzikaKobieta
 
Posty: 9
Dołączył(a): 31 maja 2007, o 00:13

Następna strona

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 73 gości