Podoba mi się;))

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Postprzez KATKA » 29 kwi 2008, o 16:38

Może ;)......ale Admin wkracza zawsze wtedy kiedy to konieczne :)...a wcześniej poprostu konieczności takiej najwyraźniej nie było...poza tym...to tak jakby "nasze" forum....i to my decydujemy w dużym stopniu o jego formie...jakiejś...tam.....cyba nie umiem przekazać swoich myśli w tym wypadku :P.......jedno jest pewne nigdy idealnie nic nie będzie....i trzeba się z tym chyba pogodzic...poza tym każdemu co innego odpowiada :)
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez josi » 29 kwi 2008, o 16:46

Do idealizmu mi daleko, chodzi o jakąś... przyzwoitość.
Czy konieczności takiej nie było - tego to nie możemy być pewni.
josi
 
Posty: 1086
Dołączył(a): 25 maja 2007, o 18:30
Lokalizacja: wlkp/uk

Postprzez ewka » 29 kwi 2008, o 16:57

asa napisał(a): zastanawiam się tylko, jak zrobić żeby swoją nieumiejętnością nie zaszkodzić = nie łamać regulaminu, tylko o to...

Regulamin jest po to, aby go przestrzegać i to nas zobowiązuje. Nie można "przez pomyłkę" lub "niechcący" go złamać... robi się to raczej świadomie przy rozbuchanych emocjach. Jesteśmy dorośli - dlatego jest mi trudno zrozumieć, że tak domagasz się ciągłego pilnowania i nadzorowania. Pilnujmy samych siebie, po prostu... a swoją drogą - to niezła szkoła kontrolowania siebie, swoich emocji, dobrego wykorzystania danej nam tutaj wolności. To uważam za duży plus.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez josi » 29 kwi 2008, o 17:02

Ja nie wnikam czy regulamin łamie się świadomie czy nie. I nie domagam się nadzorowania go. Ja się głośno zastanawiam...

A z tą szkołą.. to w przypadku gdy się kogoś zrani to ten plus raczej mały się wydaje, a minus duzy...
Ostatnio edytowano 29 kwi 2008, o 17:04 przez josi, łącznie edytowano 1 raz
josi
 
Posty: 1086
Dołączył(a): 25 maja 2007, o 18:30
Lokalizacja: wlkp/uk

Postprzez Megie » 29 kwi 2008, o 17:03

a swoją drogą - to niezła szkoła kontrolowania siebie, swoich emocji, dobrego wykorzystania danej nam tutaj wolności. To uważam za duży plus.


Oj tak, oj tak... :tak:
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez ewka » 29 kwi 2008, o 17:10

asa napisał(a):A z tą szkołą.. to w przypadku gdy się kogoś zrani to ten plus raczej mały się wydaje, a minus duzy...

Masz rację, ale w takim tyglu nieuniknione są wpadki. Zauważ jednak, że po tej ostatniej zadymie wszyscy będziemy ostrożniejsi. Tego jestem pewna... ten plusik więc w ogólnym bilansie będzie może troszkę większy;)
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez josi » 29 kwi 2008, o 17:15

A nie lepiej ułatwic sobie życie i po prostu nie dopuszczac do takich sytuacji? Taka osoba nadzorująca spełniałaby taką funkcję... I byłyby same plusiki w bilansie...
josi
 
Posty: 1086
Dołączył(a): 25 maja 2007, o 18:30
Lokalizacja: wlkp/uk

Postprzez bunia » 29 kwi 2008, o 17:16

Przypominam rowniez,ze slowo "przepraszam" to magiczne slowo....nie zaszkodzi go czasami uzyc :wink:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez Megie » 29 kwi 2008, o 17:18

Zauważ jednak, że po tej ostatniej zadymie wszyscy będziemy ostrożniejsi.


nie wszyscy, bo kogos juz tu nie ma i nie ma interesu ze ktos tutaj tez zostal zraniony..

Przypominam rowniez,ze slowo "przepraszam" to magiczne slowo....nie zaszkodzi go czasami uzyc


i jak widac, nie wszyscy znaja to slowo..
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez Filemon » 29 kwi 2008, o 17:28

To ja mam taką propozycję - wszyscy pilnujemy wszystkich... :haha: i zgłaszamy wykroczenia do Admina:

- za bluźnięcie, pojawia się przy nicku ikonka z... czarnymi ustami (z białą opryszczką najlepiej! :lol:)
- za krytykowanie i ocenianie - przy nicku czerwona rózga
- za branie udziału w zbiorowych hordach towarzystwa wzajemnej adoracji - przy nicku zdjęcie ojca Rydzyka na tle lokalnego kółka różańcowego :haha:

i tak dalej... - kto uzbiera pięć ikonek dostaje ostrzeżenie i za kolejne wykroczenie ma bana, albo... musi przesłać swoją gołą fotę :haha: i wstawić na forum... :P:P

a tak serio, to generalnie biorąc podzielam pogląd asa na sprawę...
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez ewka » 29 kwi 2008, o 17:31

---------- 17:29 29.04.2008 ----------

Megie napisał(a):nie wszyscy, bo kogos juz tu nie ma i nie ma interesu ze ktos tutaj tez zostal zraniony..

Każdemu się oberwało, mnie również;) Meguś, jeśli ktoś nie wyciągnął dla siebie wniosków, tylko w szumie wielkim sobie stąd poszedł z poczuciem wielkiej krzywdy i niesprawiedliwości, kopiąc po drodze wszystko, co się da... nie zmienisz tego. Są ludzie, którym zawsze "dzieje się krzywda" i "wszyscy, cały świat jest przeciwko nim" - i tylko żal, kiedy machają łapkami na oślep. Nie zmienisz tego, jeśli oni tego u siebie zmienić nie zechcą.

---------- 17:31 ----------

asa napisał(a):A nie lepiej ułatwic sobie życie i po prostu nie dopuszczac do takich sytuacji?

Dokładnie! Nie dopuszczać - czyli pilnujemy się (ja siebie, Ty siebie, Filemon siebie) i nie dopuszczamy;)
Ostatnio edytowano 29 kwi 2008, o 17:32 przez ewka, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez Megie » 29 kwi 2008, o 17:32

Fil :oklaski:

:D :haha:

Każdemu się oberwało, mnie również Meguś, jeśli ktoś nie wyciągnął dla siebie wniosków, tylko w szumie wielkim sobie stąd poszedł z poczuciem wielkiej krzywdy i niesprawiedliwości, kopiąc po drodze wszystko, co się da... nie zmienisz tego. Są ludzie, którym zawsze "dzieje się krzywda" i "wszyscy, cały świat jest przeciwko nim" - i tylko żal, kiedy machają łapkami na oślep. Nie zmienisz tego, jeśli oni tego u siebie zmienić nie zechcą.


tak, powinnam o tym pamietac ewka..
i dalabym temu spokoj juz dawno- ale tu ciagle dyskusja trwa...

wiecie moze kiedy to sie skonczy? :?
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez ewka » 29 kwi 2008, o 17:35

Filemon napisał(a):musi przesłać swoją gołą fotę :haha: i wstawić na forum... :P:P

To same golasy tu będą:):):)
A "karne" ikonki... no, niezłe.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez mahika » 29 kwi 2008, o 17:37

Każdy niech sie sam pilnuje
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez josi » 29 kwi 2008, o 17:40

"To ja mam taką propozycję - wszyscy pilnujemy wszystkich..."

O nie, filemon, ja się wypisuję ;)... nie mam ambicji stać nad kimś i pilnować...
a zeby każdy siebie pilnował, oj piękny to cel... tylko ze ja nie o tym, nie o tym... a o praktyce. Bo pogadac sobie o problemach zeby się "czegoś nauczyć" to można no nie wiem... no nie na takim forum, a dokładniej nie w wątku osoby szukającej pomocy...
Megie, czy ja Cię czymś uraziłam? napisałam coś? bo ja piszę tu, bo tak sobie głośno myślę i przypominam że w temacie pt "Podoba mi się" ;)
josi
 
Posty: 1086
Dołączył(a): 25 maja 2007, o 18:30
Lokalizacja: wlkp/uk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 126 gości

cron