Podoba mi się;))

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Postprzez Megie » 28 kwi 2008, o 21:36

---------- 21:35 28.04.2008 ----------

Jezyk- ale juz najwyzszy poziom- kurna i jestem ciut podlamana..

zastanawiam sie czy niezrezygnowac, pouczyc sie samemu a dopiero po wakacjach znowu sprobowac..

Bleeeeeee :twisted:

---------- 21:36 ----------

a i w czym Mahiczko jestem niesamowita? ciekawe.... :)
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez KATKA » 28 kwi 2008, o 21:37

;> e tam rezygnowac...trzeba chwycić byczka za rogi :) i w erzymy w siebie...halo wierzymy :) nie ma wątpliwości :)
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Megie » 28 kwi 2008, o 21:58

byk jest taki, ze sie go da wziac za rogi..ale nie dzisiaj- spac mi sie chce :roll:
no i troche leniuszek...no ale moze jakos....
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez mahika » 28 kwi 2008, o 22:37

A tAk poprostu ;)

Dobrej nocki zycze wszystkim i nie rezygnuj megie :)
Nauczysz sie, choć nie wiem, bo ja polskiego już 28 lat sie ucze i coś cienko mi idzie słyszałam :)
Buziaczki dla wszystkich moi kochani :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Goszka » 28 kwi 2008, o 23:17

o,widzę że znów była jakaś mała burza i mnie ominęła :lol:
Dziwne,ale jakoś tego nie żałuję,ale groteska szkoda gadać... :lol: :lol: :lol:
Goszka
 

Postprzez josi » 29 kwi 2008, o 15:17

"A jeśli chodzi o kontrolowanie na bieżąco... to czego miałoby dotyczyć?"
Ewka, moze po prostu nie łamania regulaminu.
I Orm, czy do tego potrzebny jest psychoterapeuta? Wystarczy ktoś obiektywny.
Ja się nie zastanawiam nad użytecznością tego forum, wiem że są tu osoby godne zaufania. Ale rózne są sytuacje, te osoby godne zaufania nie są w stanie przeciez śledzić wszystkich wątków. I ktoś kto zakładał to forum powinien to przewidzieć...
josi
 
Posty: 1086
Dołączył(a): 25 maja 2007, o 18:30
Lokalizacja: wlkp/uk

Postprzez KATKA » 29 kwi 2008, o 15:22

uczestnictwo wydaje się być dobrowolne :roll: poza tym w regulaminie jest jasno określone, że to grupa wsparcia polegająca na wspólnym wspieraniu i radzeniu...a nie leczeniu czy rozwiązywaniu czyichś głębokich problemów....każdy powinien się z tym liczyc......mi osobiscie obecna forma w zupełności wystarcza :D
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez josi » 29 kwi 2008, o 15:28

" a nie leczeniu czy rozwiązywaniu czyichś głębokich problemów...."- no byłoby cudnie... ale może wystarczy jesli forum nie będzie szkodzić.
josi
 
Posty: 1086
Dołączył(a): 25 maja 2007, o 18:30
Lokalizacja: wlkp/uk

Postprzez KATKA » 29 kwi 2008, o 15:45

Ale asa takich rzeczy mimo ogromnych chęci nie zawsze da sie uniknać.....nie wiem jak może szkodzić...no chyba, że ktoś coś źle interpretuje...a to już nie wina forum...tak msamo jak to, że problem jest na tyle głęboki, że pomimo różnych podejsć forumowiczów....zawsze będzie cos nie tak.....zresztą temat rzeka...ile osób tyle opini.....ja osobiście uważam sie za "na tyle świadomą", że jeśli poczułabym się niekomfortowo poprostu bym zrezygnowała z uczestnictw...bo nikt tutaj za mnie nie jeste odpowiedzialny...to spoczywa wyłącznie na mnie....
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez josi » 29 kwi 2008, o 15:49

Nie chodzi mi o złe interpretowanie, to przecież nie jest złamaniem regulaminu...
josi
 
Posty: 1086
Dołączył(a): 25 maja 2007, o 18:30
Lokalizacja: wlkp/uk

Postprzez Megie » 29 kwi 2008, o 16:06

Nigdy nie wiadomo, kto przychodzi na forum..

osoba z ktora rozmawiamy, moze byc powaznie chora, moze miec np. psychoze, moze miec bardzo powazne problemy emocjonalne.. I w jaki sposob takiej osobie pomoc?- poprostu sie nie da....Taka osoba potrzebuje specjalnej opieki w realu..

A moze byc tak, ze przychodzi ktos kto wcale nie jest chory tylko ma "ksiezniczkowaty" charakter..I dlaczego wlasnie w takim przypadku mamy pozwalac soba pomiatac?

Nic sie na to nie poradzi- to miejsce nie jest idealne. jestesmy tylko ludzmi i tez duza czesc osob przebywajaca na forum nie jest specjalistami od tego typu spraw. trzeba sobie zdawac z tego sprawe..

Zdaje sie ze jest inne forum, gdzie na pytania odpowiadaja tylko specjalisci- ale tez podkreslaja ze przez internet nie sa do konca w stanie pomoc. Gdzies czytalam o tej stronce..
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez josi » 29 kwi 2008, o 16:13

Ale ja nie pytam na ile jestesmy w stanie pomóc... zastanawiam się tylko, jak zrobić żeby swoją nieumiejętnością nie zaszkodzić = nie łamać regulaminu, tylko o to...
josi
 
Posty: 1086
Dołączył(a): 25 maja 2007, o 18:30
Lokalizacja: wlkp/uk

Postprzez Megie » 29 kwi 2008, o 16:24

mozemy sie tylko starac, ale jak to w zyciu- nic nie jest idealne..

a po takich incydentach mozna tylko wyciaganc wnioski na przyszlosc jak to napisal Orm wczesniej..i sie starac,, wydaje mi sie ze nic wiecej nie da sie zrobic..

a zmiana regulaminu, zasad forum, moderacja tez napewno nie bylaby idealna..

tak mi sie wydaje..
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez josi » 29 kwi 2008, o 16:34

Nie, nie o to mi chodzi, zresztą po co zmieniać regulamin (chyba jakoś niezrozumiale piszę), chodzi o kogoś nadzorującego przestrzeganie regulaminu.
Wnioski wnioskami i idealnie byloby gdyby każdy je wyciągnał. Ja mówie o bardziej praktycznej stronie. Tak mi sie wydaje, że jak się już zakłada taką stronę, to nie żeby potem się tym nie interesować... nie wiem zreszta jak powinno to być rozwiązane, może więcej niż jedna osoba powinna nadzorować? hm...
josi
 
Posty: 1086
Dołączył(a): 25 maja 2007, o 18:30
Lokalizacja: wlkp/uk

Postprzez Megie » 29 kwi 2008, o 16:37

Nie wiem.. moze i tak..??????

moze przydalaby by sie jakas moderacja..????
ale znajac zycie i tak znalazly by sie osoby, ktore bylyby niezadowolone...
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 122 gości