Mój chłopak nie jest romantyczny, nie zależy mu.. :(

Problemy z partnerami.

Mój chłopak nie jest romantyczny, nie zależy mu.. :(

Postprzez smile17 » 29 kwi 2008, o 12:07

Jesteśmy razem od roku, on nigdy nie był typem romantyka, ale kiedyś można było przynajmiej zauważyć, że szaleje za mną, że mu zależy... ostatnio [w sumie nie tak ostatnio, już dłuższy czas tak jest..] jest całkiem inaczej.Niby ciągle mówi, że mnie kocha, przytula, ale to juz nie to samo, nie pamietam kiedy dostałam od niego kwiata, albo kiedy zrobił mi jakąs miłą niespodzianke, kiedy zabrał mnie gdzies.. dla niego szczytem romantyzmu jest spacer i siedzenie na ławce;/ może wam sie zdawać, że przesadam, ale zdaje sie, że kazda dziewczyna potrzebuje czułosci, romantyzmu, troszke uwielbienia. On zawsze powtarza, ŻE ZMIENI SIE JAK JA SIE ZMIENIE. I to takie błędne koło. Co zrobic?
smile17
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 kwi 2008, o 11:15

Postprzez Loki86 » 29 kwi 2008, o 12:26

Ja to bym mu dał taką radę.

"Chcesz podobać się kobietą twardy dla nich bądź jak beton. Zapuść wąsy z tyłu grzywę, kwiata kup, poczęstuj piwem"
Avatar użytkownika
Loki86
 
Posty: 556
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 00:58
Lokalizacja: z tąd;d

Postprzez Abssinth » 29 kwi 2008, o 12:29

hmmm

tak szczerze mowiac, on ma racje :)

nie zmusisz go do zmian gadajac, proszac, namawiajac....

zmien swoje podejscie do sytuacji...zmien siebie - ale zmien siebie dla Siebie przede wszystkim, nie dla niego...przyjrzyj sie sytuacji, dlaczego on sie zmienil? czy to zwykla dynamika zwiazku, czy cos sie stalo? czy tez moze on zawsze taki byl, tylko Ty zaslepiona uczuciami nie zauwazalas tego?

blad, ktory popelniamy caly czas - my kobiety - jest taki, ze wymagamy od mezczyzn, zeby dali nam to, co my powinnysmy dac sobie - milosc, poczucie wartosci, szczescie, spokoj i bezpieczenstwo...zacznij robic cos dobrego dla siebie, nie czekaj az on cos zrobi...kup sobie kwiatka, kiedy bedziesz przechodzic kolo kwiaciarki. Zrob sobie luksusowa kapiel z babelkami, platkami roz i kieliszkiem szampana, przy dobrej muzyce.
pokochaj siebie i zacznij to sobie okazywac, a do chlopaka szybko dotrze, ze tez musi sie zaczac starac...

pozdrawiam cieplo,
A.
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez nana » 29 kwi 2008, o 12:53

ładnie napisane Abss! Podpisuję się pod tym. Mogę tylko dopisać kilka pomysłów na rozpieszczanie samej siebie: sporty (pływanie, siłownia), wizyta u fryzjera/kosmetyczki/masażystki/domowe spa, shopping (uwielbiam kupowanie samej sobie prezentów! ), a wieczorami wypady z koleżanką do miłej kafejki (nawet tylko na kawę, ogódki już otwierają... ), wypad do kina, teatru, wyjazd za miasto... oj, znam wiele sposobów sprawiania sobie przyjemności, w tym czasami nawet gotowanie dla samej siebie:)
Avatar użytkownika
nana
 
Posty: 634
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 19:59
Lokalizacja: Lublin

Re: Mój chłopak nie jest romantyczny, nie zależy mu.. :(

Postprzez ewka » 29 kwi 2008, o 13:17

smile17 napisał(a):On zawsze powtarza, ŻE ZMIENI SIE JAK JA SIE ZMIENIE.

A na czym miałaby polegać Twoja zmiana?
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez tytania » 30 kwi 2008, o 08:46

Ewka zadałą trafne pytanie. Nawet jeśli on wymaga od Ciebie zmian Ty musisz się zastanowić czy one są dobre, potrzebne i czy ich naprawdę chcesz. Tymczasem dokazuj sobie i nie skupiaj się na nim. to najlepsza droga, zeby on skupił się na Tobie...
tytania
 
Posty: 134
Dołączył(a): 31 mar 2008, o 17:59

Postprzez ewa_pa » 30 kwi 2008, o 08:49

A rozmawialiście kiedys o tym na czym te zmiany miałyby polegac? moze szczera rozmowa? moze niech ci powie co jemu nie pasuje a ty co tobie? ale nie w kłótni tylko na tyle spokojnie na ile sie da?
Avatar użytkownika
ewa_pa
 
Posty: 812
Dołączył(a): 30 sie 2007, o 21:15
Lokalizacja: bielsko


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 286 gości