Podoba mi się;))

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Postprzez Orm Embar » 28 kwi 2008, o 15:53

Adminie Drogi!

Nie kasuj wpisu Naszej Drogiej Koleżanki - bo i po co? Zróbmy se test na zdolność odprężania się w okolicach wulkanu!

Niemniej jednak myślę, że czas najwyższy zacząć też Forumowo-Narodową Akcję Wyznawania Najtajniejszych Win...

Otóż, widzicie, czas najwyższy, żebyście wiedzieli... Ochhh!!! Boże drogi na niebiesiech, wybacz mi!

Mianowicie...

Wypowiadam się tak źle o Jezusie i tak niby-źle o pewnym Panu z Austrii... bo ja.. ach! straszne!

... jako pokurcz i pokręt tego forum ... ostatnia zgnilizna moralna i knowacz przepodły ....

... jestem ...

... nieślubnym dzieckiem Adolfa Hitlera spłodzonym z Goebblsem w chwili słabości po stalingradzkiej hakatombie....
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

M.
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Postprzez josi » 28 kwi 2008, o 15:56

A czemu admin nie wykropkowal imion Jezusa, Hitlera i Goebelsa? Przeż to tematy wywołujące kłótnie i przepychanki!! :))))

Ale wiecie co, tak poważnie, to dajcie pokój trzem cyferkom, jesli juz nikt nie chce przyznać że została ona rzeczywiscie sprowokowana (a moim zdaniem zostala) to juz przynajmniej niech zamilknie...
josi
 
Posty: 1086
Dołączył(a): 25 maja 2007, o 18:30
Lokalizacja: wlkp/uk

Postprzez Szafirowa » 28 kwi 2008, o 15:57

Aso, ale jeśli ktoś uważa, że nie została sprowokowana, to nie może tego przyznać.
Avatar użytkownika
Szafirowa
 
Posty: 774
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 22:30
Lokalizacja: Wro

Postprzez ważka » 28 kwi 2008, o 15:57

A ja sobie słucham Patience gunsów czytam książke Żyj z pasją i tak mnie naszczeście zafascynowała że ominęło mnie całe to przedstawienie!!!

just a little patience...
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Postprzez administrator_Paweł » 28 kwi 2008, o 15:58

asa napisał(a):A czemu admin nie wykropkowal imion Jezusa, Hitlera i Goebelsa? Przeż to tematy wywołujące kłótnie i przepychanki!! :))))

bo nie są użytkownikami forum
Avatar użytkownika
administrator_Paweł
Administrator
 
Posty: 805
Dołączył(a): 29 kwi 2007, o 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Abssinth » 28 kwi 2008, o 15:59

- Szafirku - Tobie :cmok:

- Orm - jesli przyjdzie taki czas, ze kiedys, jakos, zbierzemy sie w jednym miejscu Wszechswiata, masz u mnie duuuuuuze piwo! za.....pochodzenie :P
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Megie » 28 kwi 2008, o 15:59

jesli juz nikt nie chce przyznać że została ona rzeczywiscie sprowokowana (a moim zdaniem zostala) to juz przynajmniej niech zamilknie...


Jak to NIK?

Asa czytasz moje posty?

Eno - bo mi przez Was autobus ucieknie :D :wink:
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez Filemon » 28 kwi 2008, o 16:02

Oczywiście, że były takie incydenty, kiedy wiadoma użytkowniczka była prowokowana i to było takich sytuacji więcej niż jedna - podzielam zdanie asa w tej kwestii.

Ponadto ja sam byłem na tym forum kilkakrotnie prowokowany przy innej okazji, w innym wątku przez gronko osób, w którym powtarzały się niektóre te same nicki, co w tej obecnej sprawie i byłem przez te osoby atakowany negatywnymi ocenami, personalną krytyką, itp., co o ile mi wiadomo, nie jest zgodne z tutejszym regulaminem... - wątek tamten został również wykasowany.

no chyba, że te prowokacje, to po prostu były nieświadome "kopy" wymierzane przez osoby, które nie zdawały sobie sprawy z tego, że prowokują... :?
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez josi » 28 kwi 2008, o 16:03

Adminie, i tak wszyscy mówimy o tym samym bez używania nicka...

No właśnie, trzy cyferki, Megie przyznaje ze Cie sprowokowała, więc uspokoj się już.
josi
 
Posty: 1086
Dołączył(a): 25 maja 2007, o 18:30
Lokalizacja: wlkp/uk

Postprzez Megie » 28 kwi 2008, o 16:05

Megie przyznaje ze Cie sprowokowała, więc uspokoj się już.


ja mam sie uspokoic?

dobrze - skoro ja tak najwiecej macham raczkami - :wink:

przednie....



:papa2:
Ostatnio edytowano 28 kwi 2008, o 16:06 przez Megie, łącznie edytowano 1 raz
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez Szafirowa » 28 kwi 2008, o 16:05

Ludzie - luzik.
Może pocieszymy się fajoską pogodą, ładnym widokiem za oknem, spacerem ?
Ostatnio edytowano 28 kwi 2008, o 16:06 przez Szafirowa, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Szafirowa
 
Posty: 774
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 22:30
Lokalizacja: Wro

Postprzez josi » 28 kwi 2008, o 16:06

Nie, to bylo do cyferek...
josi
 
Posty: 1086
Dołączył(a): 25 maja 2007, o 18:30
Lokalizacja: wlkp/uk

Postprzez ewka » 28 kwi 2008, o 16:12

No... tośmy se pogadali. Możemy się umówić, że kończymy? Ja się umawiam;)
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez Filemon » 28 kwi 2008, o 16:16

Orm Embar napisał(a):... jestem ...

... nieślubnym dzieckiem Adolfa Hitlera spłodzonym z Goebblsem w chwili słabości po stalingradzkiej hakatombie....
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

M.


Orm, to bujda!!! :lol: - jak wiadomo nauka nie stwierdziła jeszcze takiego przypadku, żeby pan z panem się rozmnożyli... - co oczywiście nie oznacza, że należy zaprzestać prób... ;) :haha:
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez Orm Embar » 28 kwi 2008, o 16:32

---------- 16:30 28.04.2008 ----------

Może jednak kilka słów więcej. Mam wrażenie, że na prowokację można reagować na różne sposoby. Załóżmy, że ktoś mnie sprowokował. Mogę:

1. oddać pięknym za nadobne - czyli w obronie swojego terytorium zaregować ze złościa, nawet agresywnie, ale ADEKWATNIE do sytuacji;

2. mogę zareagować nieadekwatnie - i wyjąć zakopaną pod progiem giwerę dziadka, a potem wpaść z przyjacielską wizytą na popularny wykład w auli miejscowego uniwersytetu;

3. mogę wreszcie dać se lekki dystans, obronić swoje terytorium jeśli naprawdę trzeba, ale z drugiej strony zacząć obserwować co się dzieje? Dlaczego to tak mnie boli? Może to kwestia ukrytych kompleksów? A może tata pijak tak mnie wyzywał? Jaka jest NAPRAWDĘ motoryka moich/naszych wyborów? Na jakich emocjach gram? Może rzeczywiście napadamy na kogoś i robimy z niego kozła ofiarnego? A może sam robię z siebie kozła ofiarnego?

Myślę, że dyskusja, o ktorej pisze np. Filemon jest konieczna - ale nie tu i nie teraz. Po prostu warto kiedyś usiąść i popatrzeć co się z nami dzieje.

Nie sądzę jednak, żebyśmy musieli tolerować osoby, które wybierają rozwiązanie nr 2 - po prostu nie musimy, i tyle...

W tej dyskusji starałem się najpierw jakoś popatrzeć na to z boku, potem rozluźnić towarzycho, ale nici z tego. Dla mnie osobista satysfakcja jest taka, że awantury sprzed jakiegoś czasu bardzo przeżywalem, a teraz wiem, że starałem sie robić swoje, jak się pomyliłem - to trudno, mam prawo nie być chodzącą doskonałościa, a co najważniejsze - mimo mojej sympatii do tego forum i pewnego zaangażowania w nie, nie wpadlem w totalną agresję i niczego nie brałem do siebie, mimo, że ja też dostalem fajną wiadomość na priva, hehehehe. To mój osobisty sukces - i cieszę sie z niego, bo w innych sferach życia dużo mi pozostało do zrobienia, ale tutaj mam już czyściutko! :D

papapapapa!

M.

---------- 16:32 ----------

Filemon napisał(a):
Orm Embar napisał(a):... jestem ...

... nieślubnym dzieckiem Adolfa Hitlera spłodzonym z Goebblsem w chwili słabości po stalingradzkiej hakatombie....
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

M.


Orm, to bujda!!! :lol: - jak wiadomo nauka nie stwierdziła jeszcze takiego przypadku, żeby pan z panem się rozmnożyli... - co oczywiście nie oznacza, że należy zaprzestać prób... ;) :haha:


Filemonku drogi!

Och, stary, ci faszyści to był taki zorganizowany i zapracowany w swym obłędzie narodek... 8) 8) 8)

M.
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 128 gości