Drogie Panie!

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Postprzez Szafirowa » 25 kwi 2008, o 21:55

Nie zostałaś wyróżniona Katko !
Avatar użytkownika
Szafirowa
 
Posty: 774
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 22:30
Lokalizacja: Wro

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 25 kwi 2008, o 22:09

Powiem krótko:
SZOK !!!
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).

Re: Drogie Panie!

Postprzez ewka » 25 kwi 2008, o 22:17

administrator napisał(a):Jest wiele innych problemów, więc po co dodawać nowe, nie lepiej podać sobie ręce.

Zdecydowanie lepiej jest podać. I skorzystam z tego miejsca i okazji z nadzieją, że 123 tutaj zajrzy i przeczyta - PRZEPRASZAM 123, że nie umiałam wyjść na przeciw Twoim potrzebom... skoro nie umiałam, powinnam milczeć. Będę się starała w przyszłości nad tym zapanować. I zostawiam dla Ciebie kwiatka :kwiatek2:, zostawiam dla Admina :kwiatek2: i dla wszystkich :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2:

I niech zapanuje normalność, czego wszystkim i sobie życzę
:serce2:
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez Filemon » 25 kwi 2008, o 22:30

wyrazy uznania dla Administratora, który z tego co widzę, stara się traktować nas jak... dorosłych i raczej równorzędnie...:) chcę tylko zaznaczyć, że jako... pełnokrwista mężczyzna ;) czuję się trochę zdyskryminowana tytułem tego wątku! ;) :lol:

BARDZO mi się podoba post Justy - podpisuję się pod nim, bo jestem bardzo podobnego zdania...

Jak również bardzo mi się podoba wypowiedź ewki - pozdrawiam!

:kwiatek2: :slonko: :kwiatek2:
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez Goszka » 25 kwi 2008, o 22:40

Powiem że też dostałam niezbyt miłą wiadomość na pw od 123 :(
Nie wiem czym sobie zasłużyłam na to wszystko tym bardziej że niewiele się wypowiadałam w tym wątku i jestem jej życzliwa :(
Przykre to..........
Na dłuższą metę nie dam się opluwać,ale tym razem zacisnę zęby.Mam nadzieję że 123 ochłonie.
123 nie powinnaś ładować poniżej pasa...mi też się to nie podoba.I tylko to.Reszta była ok.Szkoda że do czasu :(
Goszka
 

Postprzez josi » 25 kwi 2008, o 23:02

Dla mnie mimo wszystko i tak wyzwiska to mniejsze zło od chwytów poniżej pasa.
Mam taką teorię, ze czasami, jak ktoś już nie wie jak osobie ktora ma problem pomóc, to przeżywa frustrację i wtedy pisze, najczesciej niechcący, rzeczy których pisać nie powinien. Nie zmienia to faktu ze pisać ich nie powinien!
josi
 
Posty: 1086
Dołączył(a): 25 maja 2007, o 18:30
Lokalizacja: wlkp/uk

Postprzez agik » 25 kwi 2008, o 23:08

A mnie to wszystko omineło...
Nic nie rozumiem, wątki pousuwane, ludzie zdeptani- może lepiej, ze byłam w pracy i dopiero wróciłam.
Może faktycznie praca uszlachetnia.

Nie dajmy zniszczyć naszego forum.

Trochę szkoda, ze 123 tak to wszystko potraktowała. Dziewczyna ma poważne problemy ze sobą ( co nie jest usprawiedliwieniem) i mogłaby znaleźć tu to, co wszyscy. Tzn ci, co chcą cokolwiek znaleźć- zrozumienie, akceptację, a może i przyjaźń.
Bardzo dziwi mnie to, ze tak wstrętnie napadła na osoby całkowicie "niewinne"- na Katkę ( która jest najdelikatniejszą osobą, jaką znam) Na Megie- prawdziwą krainę łagodności. Na Ewkę- wzór harmoni i opanowania. Nie wiem co zawiniła jej Szafirowa i Goszka- bo byłam w pracy- penie nic.

Szkoda tego miejsca.
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez Megie » 25 kwi 2008, o 23:25

Moja ostatnia wypowiedz, kieruje do 123- moze ja przeczytasz?

My tutaj na forum jesteśmy ludzmi z roznymi doswiadczeniemi zyciowymi– nie jesteśmy psychologami ( przynajmiej ja nie...). Wiec nie należy tez oczekiwac od Nas tego abyśmy rozwiązali problem z jakim przychodzi nowa osoba..Ja się przynajmiej do tego niepoczuwam..

Mamy stanowic wsparcie dla siebie nawzajem i z tego co się zdarzyłam zorientowac przez te 4 lata, każdy się tutaj stara na tym forum jak tylko może żeby była zachowana dobra atmosfera, której tak bardzo brakuje na innych forach…..

To co napisałam w Twoim poscie nie było zadnym nasmiewaniem się z Ciebie, ale rozumiem ze moglas to tak odebrac..Jednakze nie mialas prawa mi ubliżać- bo ja tego nie zrobiłam w stosunku do Ciebie, a Ty to uczyniłaś wiele razy, nie tylko w stosunku do mnie ale tez do innych ludzi..
Zarówno Ciebie tez obowiazuje szacunek do Nas tak samo jak Nas do Ciebie..

przepraszam ( przykro mi) – ze zle się poczułaś przeze mnie ale wiedz ze nigdy nie mialam zlej intencji w stosunku do Ciebie i przykro mi ze tak to wszystko odbierasz..


Powiem Ci jednak, ze poczulam się urazona przez Ciebie jeszcze wczesniej zanim zaczela się już ta koncowa ostra wymiana zdan..

Mam nadzieje, ze wszystko sobie przemyślisz i dojdziesz do konstruktywnego rozwiązania

Wszystkiego dobrego…
:kwiatek2:
Ostatnio edytowano 25 kwi 2008, o 23:27 przez Megie, łącznie edytowano 1 raz
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez Goszka » 25 kwi 2008, o 23:26

Mnie też szkoda tego miejsca :( To mój azyl,nie pozwolę go zniszczyć nikomu :(
A odpowiadając Agik na pytanie w czym zawiniłam ja:to przypuszczam że chodzi o to że ostrzegłam 123 że jak kogoś jeszcze obrazi to napiszę skargę do Admina w sprawie łamania regulaminu.I to wszystko.Potem parę godzin mnie nie było,wchodzę a tu temat zamknięty i usunięty,no i ta wiadomość na pw :(
Ja do Admina nie pisałam,nie wiem kto to zrobił.Widać ta osoba uznała to za stosowne,a ja już nic za to nie mogę.
Goszka
 

Postprzez Szafirowa » 25 kwi 2008, o 23:30

Ja napisałam.
Czy ktoś poza mną jeszcze - nie wiem.
I prosiłam o zablokowanie 123 na krótki czas, aby mogła ochłonąć.
Te ciągłe sprzeczki wciągnęły ją niczym wir.
Chamstwo, wyzwiska, obelgi, podłość, jad - zaczęły przybierać takie rozmiary, że stanowczo należało reagować.

Tak samo jak Ty Goszko, chciałam aby to miejsce w sieci, w którym niektórzy z nas od wielu lat się spotykają - pozostało w jakimś sensie azylem, łąką, oazą.
A nie zamieniło się w chlew.

I pewnie za to mi się dostało.
Avatar użytkownika
Szafirowa
 
Posty: 774
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 22:30
Lokalizacja: Wro

Postprzez agik » 25 kwi 2008, o 23:42

jedno przynajmniej wyszło na dobre :)
Raz na zawsze się wyjaśniło, co to za kółka ;)
Wyszło na to, ze kólko wzajemnej adoracji- to wszyscy forumowicze- z wyjątkiem 123 ;)
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez Szafirowa » 26 kwi 2008, o 00:09

No dobrze.
Może wywietrzymy forum z niepotrzebnych kwasów ?
Ja tam otwieram szeroko okna.
Dajmy już spokój 123 - jak będzie chciała, to tu wróci i przeczyta wypowiedzi skierowane do niej.
Może będzie umiała inaczej zinterpretować nasze rady ?
Może będzie miała inne intencje ?

Jak słusznie Admin nadmienił - świat jest zadziwiająco mały i nie wiadomo, kiedy przyjdzie spotkać się ponownie.
Warto byłoby wtedy osiągnąć płaszczyznę porozumienia.

Gaszę światło !
:)
Avatar użytkownika
Szafirowa
 
Posty: 774
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 22:30
Lokalizacja: Wro

Postprzez ewka » 26 kwi 2008, o 00:21

Szafirowa napisał(a):Gaszę światło !
:)

A ja zamknę drzwi... dobranoc;)
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez 123 » 26 kwi 2008, o 08:13

---------- 07:21 26.04.2008 ----------

Dlaczego szanowny Administrator nie usunął wiadomości wklejonej przez KATKĘ??? Ja widzę wyraźnie przynajmniej dwa powody do jej usunięcia z tego publicznego wątku:

1. jako wiadomość prywatna nie powinna być upubliczniana na forum

2. w wiadomości tej znajdują się wyrazy powszechnie uznawane za obelżywe, a czyż nie jest to naruszeniem regulaminu, jeśli takie słownictwo pojawia się na publicznym forum??? przypominam: wiadomość była prywatna a na forum wkleiła ją KATKA.

Proszę o wyjaśnienie.
Dziękuję.

---------- 08:13 ----------

"Nie wszystko musi Ci sie podobac i nie ze wszystkiego musisz skorzystac. Tyle, ze NIGDZIE NIKT nie nazwal Cie "wredna zmija", "podlym czlowiekiem", "wredna suka" itp. A Ty owszem. Pojechalas po bandzie. I to jest ta roznica. I za to sie usuwa watki, a nie za opinie."

Wiesz, wolałabym, by ktoś mnie wyzwał jakimś wyzwiskiem niż wykorzystywał moje zwierzenia na tym forum, by mnie złośliwie dojechać!

Wyzwisko najczęściej pada w emocjach, łatwiej je usprawiedliwić, zwłaszcza jeśli ktoś został do tego bardzo mocno sprowokowany, a ja zostałam.
Szkoda, że nie skopiowałam sobie postu KATKI, również powinien tu widnieć, wtedy byłoby sprawiedliwie.

Natomiast wykorzystywanie cudzych zwierzeń do tego, by takiej osobie dokopać w czuły punkt, bo ten punkt się poznało właśnie dzięki jej zwierzeniom i otwartości na forum, to jest szczyt podłości i wredności!

Wcześniejsze rady takich osób automatycznie przestają mieć jakiekolwiek znaczenie, bo jak można wierzyć w dobre intencje takich osób po czymś takim?
Nie można i nie należy.
Ja już na samym początku mojej obecności na forum byłam prowokowana przez KATKĘ i raz ją ostrzegłam, by więcej tego nie robiła. Jakiś czas był spokój, udawała przyjaciółkę, po czym znów wyszedł z niej jad i złośliwość.

Ja w życiu kieruję się prostą zasadą: jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie, albo inaczej "oko za oko, ząb za ząb". Jeśli ktoś jest dla mnie miły i przyjazny może liczyć na to samo z mojej strony, a nawet jeszcze więcej niż się spodziewa, ale jeśli ktoś zachowuje się wobec mnie wrogo i używa chwytów poniżej pasa to niech się spodziewa odpowiedzi wielokrotnie mocniejszej niż cios, który on zadał mnie. KATKA sama z własnej woli stała się moim wrogiem, więc dostała dokładnie to co sama dała:
wykorzystałam informacje o niej z jej zwierzeń, by jej dokopać i nie żałuję tego. Może będzie miała dziewczynka nauczkę, że takich rzeczy się nie robi, bo zapewne wobec niej nikt wcześniej się tak nie zachował, więc jakim prawem ona miała czelność użyć wobec mnie takiego chwytu?
Niech podziękuje sama sobie za to co dostała.
Może w przyszłości zastanowi się 10 razy zanim wykorzysta czyjeś zwierzenia, by komuś dokopać. Tą przestrogę kieruję również do pani Szafirowej, która w prywatnych wiadomościach próbowała zrobić to co KATKA zrobiła na forum - dojechać mnie, i dostała również dokładnie to samo, ze zdwojoną siłą.

Mam nadzieję, że pan Administrator będzie choć na tyle obiektywny, że nie usunie tej wiadomości, jako że jest ona odpowiedzią na zarzuty, które się mnie tu stawia. Z poważaniem. 123
Avatar użytkownika
123
 
Posty: 69
Dołączył(a): 2 kwi 2008, o 20:26
Lokalizacja: Polska

Postprzez Justa » 26 kwi 2008, o 08:44

123,
nie wiem, czy da Ci to cos do myslenia - ale przez moje lata juz obecnosci tutaj na forum - moge smialo stwierdzic na podstawie obserwacji - ze jestes JEDYNA osoba, ktora po wejsciu, wymianie zdan z innymi i udzielaniu sie na forum stwierdzila, ze wszyscy inni CHCIELI JEJ Z PREMEDYTACJA DOKOPAC, a nie pomoc.

Przemyslalas moje refleksje o Twoim skupieniu na sobie?
Justa
 
Posty: 1884
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 18:06

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 208 gości