Dlaczego Administrator usunął moje dwa wątki???

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Dlaczego Administrator usunął moje dwa wątki???

Postprzez 123 » 25 kwi 2008, o 20:52

Dlaczego Administrator usunął moje dwa wątki???

Ja o usunięcie ich nie prosiłam!

Jaki punkt regulaminu został naruszony, że założone przeze mnie wątki zostały usunięte???

Uważam to za kolejną podłość jaka mnie spotkała na tym forum!!!

Czyżby zrobił pan to z obawy by inni forumowicze nie dowiedzieli się prawdy na temat panujących tu relacji???

Jestem w szoku.

Widzę, że chyba pan administrator również należy do tego towarzystwa wzajemnej adoracji, skoro usuwa posty obnażające prawdę o tym.

Włożyłam trochę wysiłku i poświęciłam trochę czasu na napisanie tych wątków, więc dlaczego zostały natychmiastowo usunięte???

PROSZĘ O WYJAŚNIENIE.
Avatar użytkownika
123
 
Posty: 69
Dołączył(a): 2 kwi 2008, o 20:26
Lokalizacja: Polska

Re: Dlaczego Administrator usunął moje dwa wątki???

Postprzez administrator_Paweł » 25 kwi 2008, o 20:56

123 napisał(a):Dlaczego Administrator usunął moje dwa wątki???

Ja o usunięcie ich nie prosiłam!

Jaki punkt regulaminu został naruszony, że założone przeze mnie wątki zostały usunięte???

Uważam to za kolejną podłość jaka mnie spotkała na tym forum!!!

Czyżby zrobił pan to z obawy by inni forumowicze nie dowiedzieli się prawdy na temat panujących tu relacji???

Jestem w szoku.

Widzę, że chyba pan administrator również należy do tego towarzystwa wzajemnej adoracji, skoro usuwa posty obnażające prawdę o tym.

Włożyłam trochę wysiłku i poświęciłam trochę czasu na napisanie tych wątków, więc dlaczego zostały natychmiastowo usunięte???

PROSZĘ O WYJAŚNIENIE.

Poprostu nie spodobało mi się to co napisałaś, a mianowicie ostrzeżenie dla nowych użytkowników, że pisząc tutaj będą zmieszani z błotem
Avatar użytkownika
administrator_Paweł
Administrator
 
Posty: 805
Dołączył(a): 29 kwi 2007, o 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez 123 » 25 kwi 2008, o 21:06

No "zmieszani z głotem" to zbyt daleko idące uogólnienie.

Ja uważam, że zrobił pan bardzo źle usuwając ten wątek, a tym samym naraża pan kolejne osoby na przykrości, jakie je tu mogą spotkać od tzw. kółka wzajemnej adoracji, które trzyma tylko ze sobą, a nowe osoby krytykuje, złośliwie dogryza i wyśmiewa, gdy napiszą tylko coś co osobie z kółka się nie spodoba. Ale widzę, że z kółkiem wzajemnej adoracji nie wygram, skoro nawet Administrator jest po ich stronie i przyzwala na ten proceder...

Szkoda mi tylko nowych szukających pomocy osób, które się nieświadomie natkną na te panie...

Mój wątek obnażył prawdę o relacjach jakie panują na tym forum.
Rozumiem, że trafność moich spostrzeżeń okazała się dla pana administratora zbyt niepokojąca.
Avatar użytkownika
123
 
Posty: 69
Dołączył(a): 2 kwi 2008, o 20:26
Lokalizacja: Polska


Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 282 gości