jak flaki z olejem....

Problemy z partnerami.

jak flaki z olejem....

Postprzez ramona » 7 cze 2007, o 16:56

Wiec do tego czasu nic sie nie zmienilo, mieszkamy ze soba, wisi nad nami pietno mojego wyjazdu. W koncu uwierzyl, ze jade, bo myslal, ze chce go tylko sprawdzic...
Przyznal mi sie, ze jara, a ja przeciez tyle czytalam, jakie skutki to przynosi, i wiem, ze nie moge tego zaakceptowac. Musze wyjechac, bo tam pomoga mi bliscy, a tu byloby mi jeszcze ciezej...
Kupuje bilet w jena strone.
Tylko dlaczego zachowuje sie jeszcze tak, tak, ze mi zalezy? Ze mam nadzieje, ze wszystko sie ulozy, ze pojade a on wszystko zrozumie, PRZECIEZ ON JUZ NIC NIE ZROZUMIE!No i mota tak mnie w jedna i druga strone...Dorwalam w koncu jego karte do telefonu, no i na zywo przychodzily smsy od jakies dziewczyny z Polski, ze teskni, ze caluje swoje sloneczko...caly czas dudni mi to w glowie...powiedzialam mu o wszystkim to tlumaczyl mi sie, ze to byla z ktora byl 7 lat, rozpada jej sie malzenstwo, wiedziala, ze przyjezdza do Polski i pisze do niego, bo chcialaby z nim byc...no i to jeszcze bardziej mnie dobilo, bo juz sama nie wiem czy mnie oszukuje. Chcialam zeby do niej zadzwonil w mojej obecnosci, by mi to udowodnic, ale nie chcial.
z reszta czym ja sie przejmuje... przeciez MUSZE to zakonczyc, ale to wcale nie takie proste dla mnie :(
tak jak pisaliscie, dobrze, ze to wszystko widze, musze nabrac wiecej sily.
Pozdrawiam wszystkich cieplutko.
Avatar użytkownika
ramona
 
Posty: 278
Dołączył(a): 14 maja 2007, o 15:35

Postprzez ewka » 7 cze 2007, o 23:03

Nigdy nie jest proste, kiedy się tak dzieje. Powodzenia i sił życzę.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez bromba » 7 cze 2007, o 23:37

skoro wiesz, co masz zrobić, skoro obrała¶ cel - trzymaj się tego, a siłę znajdziesz w sobie. zamknij oczy i zrób krok, potem następny, następny ....
bromba
 
Posty: 76
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 13:36


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości