Znowu nie jest dobrze

Problemy związane z depresją.

Znowu nie jest dobrze

Postprzez Reiden » 6 maja 2007, o 19:23

Znowu wszystko powróciło. Ostatnio było już ze mn± naprawdę dobrze. Teraz spowrotem jest Ľle, i to jeszcze gorzej jak było. Nie wiem czemu tak jest. Z tego co wiem od lekarza to nie powinienem zostawać sam. A ja od 2-ch dni siedzę sam w domu i już powoli tutaj zaczynam wariować. Jutro mam kolejny egzamin maturalny a nie mogę się skupić nawet na napisaniu swoich danych na kartce papieru. Powoli zaczynam się bać sam siebie gdyż nikt mnie nie pilnuje. Jedynie moja dziewczyna mi pomaga ale niestety nie może mi po¶więcić tyle czasu ile bym potrzebował. Czy wie kto¶ co mogę zrobić?
Reiden
 
Posty: 8
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 19:17

Postprzez Ventia » 6 maja 2007, o 20:12

Nie czuję się wstanie udzielać Ci rad w tym momencie, nie wiem, może wyjdĽ na spacer, zadzwoń do kogo¶. A za maturę trzymam kciuki i życzę powodzenia
Ventia
 

Postprzez Patrycja » 25 maja 2007, o 13:47

Ja przeżywam podobne rzeczy. Przynajmniej tak mi się wydaje. Mam do napisania pracę magistersk±, a nie umiem nawet otworzyć notatek. Mi też pomaga kto¶ bliski-m±ż. Czasami staram się pisać pracę z my¶l± onim. Zeby był ze mnie dumny. Nie chcę go zawie¶ć. To my¶lenie czasami skutkuje. A czasami jest (u mnie) efekt odwrotny. Ale może warto spróbować. Bo czy może być gorzej?!

Przepraszam jeżeli narobiłam błędów ortograficznych
Patrycja
 
Posty: 35
Dołączył(a): 25 maja 2007, o 10:20
Lokalizacja: polska


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 209 gości