Kliknij tu.

Problemy natury seksualnej.

Kliknij tu.

Postprzez pryftym » 20 kwi 2008, o 10:49

Dzien dobry. Troszke trudno mi pisac, wiec wybaczycie, ze nie bedzie to jakies zabojczo orginalne powitanie.

Tak, mam problem.

Komus moze sie wydawac banalny, albo smieszny. Taka osobe prosze o oszczedzenie sobie komentarzów (ojć, az strach mnie bierze na mysl o pustym temacie po dwoch tygodniach jego istnienia :) ).

Jestem młodym prawiczkiem i bynajmniej nie w tym moj problem. Podczas przebywania z moja dziewczyna, ktore to przebywanie mozna smiało zdefiniowac terminem gry wstepnej, moj czlonek nie utrzymuje swoich poczatkowych rozmiarow. Mimo ogolno-cielesnego podniecenia on staje sie wrecz wiotki i nie zadowalam sie jego postacia, gdyz wiem, ze "stac go na wiecej".

Zdecydowalem sie to tu opisac, gdyz pomyslalem, ze moze uslysze jakas dobra rade, na ktora z wyczekiwaniem czekam.

Pozdrawiam:
(jak ja sie zarejestrowalem? A!)
pryftym.
pryftym
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 kwi 2008, o 10:35

Postprzez Loki86 » 20 kwi 2008, o 19:00

no cóż może musisz być mocniej przez swoją lubą stymulowany (albo nie przesadzaj z ćwiczeniem nadgarstków :] )
Avatar użytkownika
Loki86
 
Posty: 556
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 00:58
Lokalizacja: z tąd;d

Postprzez Off_topic » 20 kwi 2008, o 19:39

Cześć, ja się tu pojawiłem jakiś czas temu z podobnym kłopotem. Z tego co się dowiedziałem - nie jest to nic nienormalnego. Z różnych przyczyn, stres, za duża potrzeba sprawdzenia się, zakłopotanie w nowej sytuacji...

Najlepszym rozwiązaniem, skoro masz stałą partnerkę, jest - jak słyszałem, choć uczciwie piszę że nie sprawdzałem tej rady w praktyce - jest po prostu zrobić to spokojnie, bez pośpiechu, bez nerwów, dać sobie duuużo czasu - coś jak picie herbaty w krajach Wschodu. Wtedy stres stopniowo minie, a Wy pomalutku dojdziecie do celu.

W każdym razie powodzenia :)
Off_topic
 
Posty: 194
Dołączył(a): 13 paź 2007, o 21:10

Postprzez Mały biały kotek » 23 kwi 2008, o 14:21

Mój kolega przyznał się kiedyś, że miewa taki problem z każdą nową partnerką. Mimo, iż miał wiele doświadczeń z każdą nową tak bardzo chce dobrze wypaść, że pomimo podniecenia zaczyna "wymiękać".
Dajcie sobie po prostu więcej czasu, może seks oralny pomoże się Wam ze sobą oswoić.
Duzó zależy od wyrozumiałości partnerki i tego Ci życzę.
Będzie dobrze :)
Mały biały kotek
 
Posty: 415
Dołączył(a): 6 kwi 2008, o 22:56
Lokalizacja: Wwa

witaj :)

Postprzez sylweczek » 19 wrz 2008, o 22:45

mi sie wydaje ze masz troszke za mało pewnosci siebie i sam do konca nie wierzysz w swoje mozliwosci a z ntego stresu poprostu nie mozesz osiagnac pelnego podniecenia. Uwierz w siebie i w too ze mimo ze bedZie to twoj pierwszy raz napewno sobie poradzisz i bedzie wam obojgu cudownie!!! trzymam kciuki :lol:
Avatar użytkownika
sylweczek
 
Posty: 21
Dołączył(a): 16 wrz 2008, o 21:41

Postprzez Loki86 » 20 wrz 2008, o 01:04

pryftym ty sobie poradziłeś sam z tym problemem czy nety ci od cieli bo widzisz minęło torocha czasu a ty bida nic nie piszesz
Avatar użytkownika
Loki86
 
Posty: 556
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 00:58
Lokalizacja: z tąd;d


Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 347 gości