Depresja terapia

Problemy związane z depresją.

Depresja terapia

Postprzez wolfspider » 11 wrz 2016, o 03:54

Mam pytanie czy ktos z was przechodzil terapie dotyczaca leczenia depresji? Choruje na nia od kilkunastu lat prsez pewien czas bralem leki ale nie pomagaly potem prsestalem je brac i jak troche sie ukladalo zawodowo i mialem kogos to te objawy zmalaly jednak co chwila mialem takie jej i objawy ale nie tak intensywne jak wczesniej. Nigdy nie mialem jednak porzadnej terapii i dlatego chyba sie do konca nie wyleczylem. Chcialbym usyskac opinie czy ktos przechodIl taka terapie i czy to pomoglo czy mozna picsuc sie szczesliwym ? Jak to wyglada i ile trwa
wolfspider
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 lis 2008, o 09:55

Re: Depresja terapia

Postprzez Piotr Rokubungi » 9 cze 2020, o 05:53

Bardzo różnie z tym bywa; jak to z życiem.
Piotr Rokubungi
 
Posty: 12
Dołączył(a): 7 sie 2019, o 06:40
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie

Re: Depresja terapia

Postprzez leno1983 » 30 sie 2024, o 11:44

Cześć! Z własnego doświadczenia mogę podzielić się czymś, co naprawdę zrobiło różnicę w terapii depresji. Mój kuzyn, który przez lata zmagał się z depresją, postanowił wprowadzić do swojej terapii olej CBD i olej CBG. Stosował olej CBD 30% oraz olej CBG 9%, a efekty były naprawdę zdumiewające wiem że kupował w Konopnej Farmacji wysyłam link do tego sklepu CBD: https://konopiafarmacja.pl/41-olej-cbd

Podczas gdy tradycyjne terapie i leki nie zawsze przynosiły oczekiwane rezultaty, konopie okazały się skutecznym wsparciem. Badania pokazują, że CBD może pomóc w obniżeniu poziomu kortyzolu, który jest hormonem stresu, a także działa wyciszająco na system nerwowy. To naprawdę może pomóc w zmniejszeniu objawów depresji i poprawie ogólnego samopoczucia.

Olej CBD i CBG działają synergistycznie, oferując naturalne wsparcie w walce z depresją, a także pomagając w radzeniu sobie ze stresem i lękami. Po kilku miesiącach stosowania, mój kuzyn zauważył znaczną poprawę – poczuł się bardziej zrównoważony, spokojny i zaczął odzyskiwać radość z życia.

Oczywiście, to nie oznacza, że terapie i leki powinny być całkowicie porzucone, ale dodanie naturalnych suplementów takich jak olej CBD może być świetnym uzupełnieniem tradycyjnych metod leczenia. Zachęcam do rozmowy z lekarzem o możliwościach włączenia CBD do terapii, jeśli czujesz, że mogłoby to być coś dla Ciebie.

Warto eksperymentować i szukać rozwiązań, które mogą realnie poprawić jakość życia. Czasami drobne zmiany mogą przynieść naprawdę dużą ulgę.
leno1983
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 sie 2024, o 11:37


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 59 gości

cron