Złamana30tka=Mania

Problemy z partnerami.

Złamana30tka=Mania

Postprzez Mania » 6 maja 2007, o 18:10

Hej, Kochani, nowy nick ;), mój mały podopieczny go wymy¶lił, i tak zostało, zaczyna mi się coraz bardziej podobać.

Pozdrawiam wszystkich :!: :D
Mania
 
Posty: 163
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 18:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Orm Embar » 6 maja 2007, o 18:52

No, przynajmniej t± "Złaman±" se z nika wyrzuciła¶, bo była już wkurzaj±ca :D

Hurraa!!! Witajcie w nowym ¶wiecie!

O.
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Postprzez ewka » 6 maja 2007, o 20:46

Cze¶ć Mania! Twój podopieczny ma gust... bo ta połamana była lekko dołuj±ca;)
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

To jeszcze tak na dokładkę ;)

Postprzez Mania » 6 maja 2007, o 21:04

Na dowód tego, że moje połamania i złamania zaczynaj± się zrastać, to napiszę tak...
Której¶ pięknej nocy, przy¶nił się mi jaki¶ przystojniak, zupełne przeciwieństwo ... , pamiętam tylko że miał na imię Tomek, hmm..., czyżbym miała sobie kogo¶ wy¶nić? ;)
A na dodatek, Orm, finansowo wyszłam na prost±, przez ostatni tydzień zarobiłam dwie swoje miesięczne pensje, pospłacałam długi, i jeszcze troszkę zostało, prawda, że dobra wiadomo¶ć? A na tamto jednak machnęłam ręk±, na tamtego też. Powiedziałam mu tylko, co o nim my¶lę w tym temacie (jako¶ nie mogłam się powstrzymać ;) ).
Na razie nie mam nic więcej do dodania, w każdym razie, podnoszę się, jak Feniks z popiołu, wybaczcie, je¶li co¶ palnęłam ;).

Pozdrawiam

Ania
Mania
 
Posty: 163
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 18:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Orm Embar » 6 maja 2007, o 21:21

Wiesz co, je¶li Ci się nie chce to olej tamt± kasę i tyle. Nie ma sensu o ni± walczyć, gdyby np. spotkania z tym zwiędłym Kalafiorem (na "Tulipana" to sobie trzeba zasłużyć!) miały powodować u Ciebie nawroty "choroby".

Je¶li jednak przyjdzie dzień, że poczujesz się od niego WOLNA, do zmu¶ go do zwrotu pieniędzy. Ja co¶ takiego w pewnej sytuacji zrobiłem - walka o swoje bez nienawi¶ci i lęku, ale z dbana o siebie, dała mi sporo frajdy.

Maks
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Postprzez Mania » 6 maja 2007, o 22:23

Maks, tu już nie chodzi o brak ochoty na odzyskanie kasy, czy pełna olewka. Nie ukrywam, że bardzo by mi się przydały, bo trzeba wybrać dalsze studia, a moje marzenia trochę się zagalopowały pod tym względem. Chodzi o to, że kiedy go nie słyszę i nie widzę, czuję się zdrowa, i to wszystko, mam o czym i o kim my¶leć :) (chętnie bym poznała tego Ktosia ze snu;)). A podejrzewam, chociaż nawet wiem to na pewno, że on mi nigdy tych pieniędzy nie odda, szkoda nerwów. Muszę zadbać o siebie:)
Mania
 
Posty: 163
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 18:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ewka » 7 maja 2007, o 06:37

I tak± lubię Cię czytać, Maniu-Aniu;) Tak trzymać i niech ten ze snu przejdzie do jawy!
:D
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez kilmax » 7 maja 2007, o 12:10

Popatrzcie!
Zmiana forum nałożyła się na dobry czas kilku stałych bywalców... Mania! Inspirujesz mnie do jakiej¶ psychicznej odnowy!
Dzięki
Avatar użytkownika
kilmax
 
Posty: 159
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 19:52

Postprzez Mania » 7 maja 2007, o 23:16

No proszę, niespodziewalam się, że mogę kogo¶ zainspirować ;). Ale bardzo mnie to cieszy, Kilmax:). Polecam się na przyszło¶ć;).
Mania
 
Posty: 163
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 18:00
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 87 gości

cron