Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez agik » 27 lis 2016, o 23:23

Marie :buziaki: - czeeeść :)
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Sansevieria » 28 lis 2016, o 15:10

Ani trybunał, ani sejm ani urząd ... :lol: rzeczywistości duchowo - materialnej nie da się prawidłowo opisać jeśli się ją opisuje tylko od strony materialnej :lol:
Prasłowiańscy przodkowie u nas są faktem - nasi oni, praszczury kochane :) im i licznym następnym pokoleniom zawdzięczamy między innymi tradycję. Kościół to jeśli już Tradycja, coś zupełnie innego. Fakt, Tradycja z tradycją potrafi się udatnie spleść, ale to nie jest to samo. Katolicyzm jest zdecydowanie skomplikowany :)
Listopad u nas faktycznie jest jaki jest. I to wyciszenie zgodne z rytmem przyrody zdaniem praprzodków miało właśnie sprzyjać wyciszeniu, dostosowaniu się do nieuchronnego i niezbędnego rytmu przyrody, pożądane jest by całość działała jak powinna. Smutek jest nieodłączną częścią całości, bez smutku nie istnieje radość przecież. Oraz - przyrodniczo - bez śmierci nie ma życia, ziarno obumiera żeby nowa roślina urosła. Mnie życie w zgodności z cyklem przyrody wydaje się niegłupie - ostatecznie zmienić go nie mogę, natomiast zaakceptować i owszem, mogę. :) ja leniwa, co ja się będę szarpać bez sensu.
Choinka jest ładna. I dla mnie nie jest bez sensu. Lubie ładne.
12 dań - polska tradycja (przez małe "t") -w życiu nie uczestniczyłam w Wigilii z 12 daniami, chyba to zamiera. w obecnej dobie wydaje się faktycznie bez sensu.
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 29 lis 2016, o 00:29

no jakież tu tłumy :D przedswiateczne już chyba haha :P
Aguś nie wiem czy teskniłam...szczezrez zupełnie zapomniałam o tym miejscu...a przeciez gdyby nie ono to kto wie ;P

ja na razie walcze juz chyba 8-meisiac z remontem domu...próbujemy sie wyrobic do Gwiazdki...ma byc super i koniec...bo przecie latka leca haha :kwiatek: a grudzień juz buciki czysci na mojej wycieraczce :P piesy zadowolone-już 6 szt...czekamy na nr 7 :P...meżuś też wiec rok sie chyba dobrze skończy :P (nadal to samo chłopisko...kto by pomyślał)

ale jak tak Was czytam to chyba mi jednak trochę teskno :P
Fill wymiziaj kociaste :haha: i duszę bratnią w sumie tez :P
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Filemon » 29 lis 2016, o 01:57

hi, hi (pożyczone od agik :D :P) dzięki, Katka, wymiziałem - zachwycone! :)
no to nam się chyba już tutaj Choinka zrobiła... :) (a propos, ciekawe jak się miewa niejaki christmas?? - bo pamiętam, że był taki! ;) )
OK, to ja lecę po karpiaaaaaa.... aaa... przepraszam, zapomniałem, że nie lubię - z ryb to tylko tuńczyka, bo smakuje prawie jak mięso a nie ryba...
marie, pozdrowienia i wierz mi lub nie, ale... jeszcze w tym roku ze swoją drugą połówką rozważaliśmy wycieczkę akurat w Twoje strony i ja Jemu mówiłem, że chciałbym WRESZCIE zajrzeć do Ciebie i się z Tobą zobaczyć :) no ale w końcu wycieczkę diabełki wzięły... w ogóle w tym roku lato miałem zupełnie nie wakacyjne i nigdzie nie wyjeżdżałem, czego teraz w listopadowe szarugi bardzo żałuję... tym bardziej, że trzytygodniowe przeziębienie mnie gniecie a i w moich stronach zaczęło się już robić też zimnawo...

ale, co tam, aby do wiosny!
a mahika może tu zagląda? Ona by wniosła na pewno trochę gorącej pogody, za którą tak zawsze przepadała... :)
:kwiatek2: :slonko: :choinka: :slonko: :kwiatek2:
p.s.
Sansevieria napisał(a):Katolicyzm jest zdecydowanie skomplikowany :)

katolicyzm jest skomplikowany, jak... miłość z wężem boa - im bardziej cię przytula, tym bardziej się dusisz a żebra wychodzą ci uszami! ;-) :lol: ach, jak to już dawno nie miałem okazji trochę się poprzekomarzać z Sansevierią... :P
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Re: Jak się czujesz?

Postprzez marie89 » 29 lis 2016, o 21:09

Cześć :buziaki: - odpowiadam i pozdrawiam wszystkich pozdrawiających :D

Co u mnie?
Hmm.
W porządku. Raczej tak.
Wszystko zdaje się zaczyna mieć "ręce i nogi".
Staż, praca. Jakoś to idzie do przodu.
Może nie do końca tak to sobie wyobrażałam, ale wiele jeszcze przede mną i cicho liczę, że będę miała możliwość wrócić na drogę do spełnienia swoich marzeń... :wink:

Nie mogę narzekać.

Tylko w Miłości szczęścia nie mam.
Ale... Nie można mieć wszystkiego.

***

Filemonie (w poważnym tonie zwracam się do Ciebie) - Kłamczuszku jeden!!! :D
Obiecałeś do mnie napisać, a tu miesiące minęły i cisza... :cry: Z takim zapałem to Ty prędko w mych stronach nie zawitasz, coś tak czuję :wink:
marie89
 

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 29 lis 2016, o 21:48

Po raz pierwszy od dawna jak tu piszę mam wrażenie, że te pozytywny nie są na siłę, bo "tak modnie jest być szczęśliwym" :)

Pomimo, ze ja też nie mam powodów do narzekań, bo zmiany, ojj zmiany... aż sama patrzę i nie wierzę :D, to sądzę, ze człowiek składa się ze wszystkich emocji, nie tylko tych pozytywnych.

Nie pytają, to się pochwalę, bo nie mogę przestać być wdzięczna za to co mnie spotkało i dumna z siebie, ze tyle kroków poczyniłam :) - przeprowadziłam się, nie tyle do centrum miasta, co do centrum innego miasta niż to,w którym mieszkałam. Siedzę na tyłku w jednej pracy - poprzednie miejsce pracy było genialnym miejscem, jeśli chodzi o atmosferę i relacje - nie ma chyba drugiego takiego, to mi pomogło wiele swoich lęków przełamać i ... spotkałam tam bardzo wielu świetnych ludzi, w tym jedną osobę... <3
Za nim to się wszytsko stało pokończyło się wiele, wiele rzeczy... podjęłam sporo decyzji trudnych i sama, ale wydaje mi się, że niekoniecznie byłam w tym sama... w ogóle nie jesteśmy na świecie sami i nie mam na myśli ludzi wokół ;) Dałam czas sobie samej i pobyłam sama ze sobą a później... stała się cała masa rzeczy, których bym sie w życiu nie spodziewała. Nie spodziewałam się, że mogę coś takiego przeżyć - czasem czuję się jak starzec :D (podobno typowe dla DDA).
Oczywiście kontynuuję terapię z tą samą terapeutką i robię krok dalej - w tym tyg. się okaże czy zacznę terapię grupową a wszystko wskazuje, że tak.

Edukacyjnie i zawodowo klarują mi się jakieś plany, ale tego jak na razie nie zdradzę jeszcze, bo jeszcze nic nie wiem ;)
I nie prawda, że nie mam trudności, gorszych nastrojów, że jest tylko różowo i kolorowo, ale... mam bodziec i siłę, zeby się nie poddawać i czasem z pyskiem w błocie ale idę, bo to najlepsze co mogę zrobić.

Trzymajcie się :heyka:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez margo_jar » 29 lis 2016, o 22:31

Gratulacje i pozdrawiam
margo_jar
 
Posty: 595
Dołączył(a): 13 cze 2012, o 15:50

Re: Jak się czujesz?

Postprzez zajac » 29 lis 2016, o 22:59

Księżycowa, miło czytać, że idzie ku lepszemu! :) Powodzenia :kwiatek:
zajac
 
Posty: 786
Dołączył(a): 18 kwi 2009, o 23:11

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 5 sty 2017, o 17:54

Wszystkiego najlepszego w Nowym 2017 Roku.
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez kici » 7 sty 2017, o 01:37

...100 lat później odradza się Kici...kici zła, kici słaba, kici :cry:
Avatar użytkownika
kici
 
Posty: 588
Dołączył(a): 11 wrz 2009, o 23:38

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 7 sty 2017, o 07:46

Noooo....ja zawsze powtarzam, że ludzie się nie zmieniają.
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez anna maria » 12 sty 2017, o 15:37

witam wszystkich serdecznie...

WSZYSTKIEGO DOBREGO , SAMYCH WESOŁYCH MYŚLI ....
anna maria
 
Posty: 554
Dołączył(a): 15 lis 2008, o 17:00

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 14 sty 2017, o 00:46

Cześć anno mario.Miło Cię spotkać. Jak żyjesz?
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez anna maria » 18 sty 2017, o 08:19

Witaj Impresjo...
Zycie płynie samotnie i pracowicie...
I oczywiście baaardzo szybko.
Czasem nie nadążam i muszę się zastanowić nad datą :buziaki:

A tutaj mało osób zostało znajomych...

Ale pozdrawiam wszystkich
anna maria
 
Posty: 554
Dołączył(a): 15 lis 2008, o 17:00

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 9 lut 2017, o 00:29

Kogo pamiętam....najbardziej ...

Mahika
biskwit
Sikorka
Tereniunia
Bianka
Kasiorek
Smerfetka
ewka
Winogronko
Honest
ta co do Konga miała jechać
Cat
Carita
LADYBIRD !!!!! hahaha
i taka na A...z emigracji

mało jak na 10 lat.....prawie 10....
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 201 gości

cron