szukam wsparcia

Rozmowy ogólne.

Postprzez Megie » 4 kwi 2008, o 13:28

czesc Sanna

gratuluje tak trzymaj :ok:

ja tez dzisiaj musze potrenowac
mam nadzieje ze dam rade,, bo dzisiaj mam bardzoo pod gorke---

pozdrawiam
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez Jolanata » 5 kwi 2008, o 12:11

Masz cel i to w tej chwili jest najważniejsze. A co do 4 lat to się mylisz bo córka nie zniknie jak pójdzie na studia i będzie Cie bardzo potrzebowała żeby mieć oparcie w najbliższej jej osobie. Masz prawo do szczęścia tak i ja i każdy inny i nie myśl że Ci sie wyczerpał limit na nie:)
Zastanów się, może to inni do tej pory Cię krzywdzili a nie Ty ich, może byłaś niedoceniana? Ja w Ciebie wierzę i obyś z dumą dobiegła do mety!
Jolanata
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 kwi 2008, o 11:57

Postprzez Sanna » 7 kwi 2008, o 09:20

Megie, jak treningi?
Ja ganiałam w sobotę zgodnie z planem, no i dziś też. Widzę, że ma to dobre działanie antydepresyjne- jakoś więcej energii mam potem w dzień. Na szczęście w pracy muszę być o 9:00, a z domu do pracy jadę całe 3 minuty więc spokojnie mogę biegać rano. Kolejne ganianie w środę :). Pozdrawiam i miłego dnia , a nawet miłego tygodnia życzę !
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Postprzez Megie » 7 kwi 2008, o 10:00

HEI SANNA

tez ganialam w sobote i dzisiaj bede :)

W tygodniu ganiam po pracy, bo pracuje od 7 do 15..wiec rozumiesz..

tez zycze udanego tygodnia :buziaki:
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez Sanna » 7 kwi 2008, o 10:55

Ciekawa jestem kiedy zacznę chudnąć? Jesienią brałam mianserynę+ fluanxol, przez prawie 2 miesiące czułam się świetnie , ale przytyłam 6 kg. Nie mogę tego zrzucić. Kuracja biegowa powinna pomóc.
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Postprzez kaśku » 7 kwi 2008, o 13:58

no wlasnie co niektore tabletki maja to do siebie ze sa takie obrzydliwe skutki uboczne, niby poprawiaja nastroj, ale jak przestanie sie je brac i sie czlowiek popatrzy w lusterko to nastroj znowu sie pogarsza, ale wtedy juz z innego powodu ;)
kaśku
 
Posty: 706
Dołączył(a): 15 lis 2007, o 21:42

Postprzez Sanna » 7 kwi 2008, o 15:03

No różnie bywa- czytałam, że tabletki antykoncepcyjne mogą powodować pogorszenie nastroju,więc postanowiłam odstawić je na trochę. Skutek była taki, że dostałam takiego trądziku, że leczenie śladów zabrało mi rok ( co miesiąc złuszczanie u dermatologa po 180 zł zabieg :twisted: ). Pytanie więc- czy można być grubą i z trądzikiem, ale szczęśliwą? :)
Ja bym nie potrafiła...
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Postprzez kaśku » 7 kwi 2008, o 15:06

a tak w ogole to ja tez mam straszna ochote zaczac biegac, juz tak od miesiaca sie zbieram, ale najwiekszy problem jest z skompletowaniem stroju, bo samo wyjscie niestanowiloby dla mnie problemu, nio ale zawsze jakas przeszkoda musi sie pojawic :?
kaśku
 
Posty: 706
Dołączył(a): 15 lis 2007, o 21:42

Postprzez Sanna » 9 kwi 2008, o 09:35

---------- 15:14 07.04.2008 ----------

Nie przejmuj się :) - ja mam polarek z wyprzedaży za 20 zł, spodnie dresowe bez żadnych markowych pasków, jedynie buty kupiłam specjalne do biegania. Acha- i co polecam- używam bielizny narciarskiej, takiej które nie robi się mokra jak człowiek się spoci. Dobra będzie każda bielizna oddychająca - kupisz w zwykłym sklepie czy stoisku sportowym choć to wydatek min. 100 zł z tego co widziałam zimą .
Ale zachęcam Cię gorąco- po bieganiu porannym naprawdę inaczej się czuję, mam więcej energii do zwykłych codziennych czynności, nawet inaczej mówię :).

---------- 09:35 09.04.2008 ----------

5-ty poranek treningowy za mną, 2 x po 30 minut truchtem, wciąż czekam na rewelacyjne efekty wizualne: talia osy, smukłe uda itd. :)
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Postprzez Megie » 9 kwi 2008, o 11:14

Gratuluje Sanna..efekty przyjda zobaczysz..

ja powinnam miec dzisiaj 4 trening ale 1 mi przepadl po drodze- za bardzo lalo..jak przestalo to bylo juz troche pozno, zeby przed snem sobie takie przebiezki urzadzac..az taka twardzielka nie jestem..
dzisiaj na szczescie jest OK pogoda- nie mam wymowki.. :wink:

pozdrowka
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez Sanna » 9 kwi 2008, o 13:40

Spoko, Ty się przygotowujesz do półmaratonu, więc jeden trening mniej na pewno nie zaważy :).
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Postprzez Sanna » 9 kwi 2008, o 15:27

---------- 15:25 09.04.2008 ----------

Biegam po to żeby sobie wyprodukować endorfiny,podnieś poziom testosteronu ( wyniki hormonalne pokazały że jest u mnie b. niski- typowe dla depresji), a start w maratonie jest mi potrzebny żeby mnie do biegania systematycznie motywować i żebym mogła być z siebie dumna że zdołałam to zrobić - dążę do określonego celu . Tak poważnie to nie mam raczej problemów z nadwagą ( 63 kg przy 172 wzrostu), ale boleję nad tym że po 30-ce mimo takiej samej wagi zmieniają się obwody - stąd to marzenie o talii osy :). Diety nie stosuję tylko jem to co lubię- na szczęście są to raczej zdrowe rzeczy typu wszelkie ziarna i suszonki z jogurtem i owocami, makarony pełnoziarniste, szpinak, brokuły i takie tam. Nie przepadam za mięsem, ale jajka jadam, więc jakieś białko dostarczam. Aaa- no i czekoladę i lody bardzo lubię i nie zamierzam z tego zrezygnować. Mam nadzieję, że na takiej diecie dam radę biegać.

---------- 15:27 ----------

,,Aha aminokwasy BCAA zaraz po biegu i przed snem" a co to jest ???? :)
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Postprzez Megie » 9 kwi 2008, o 17:58

Spoko, Ty się przygotowujesz do półmaratonu, więc jeden trening mniej na pewno nie zaważy .


pewnie nie.. ale i tak najlepsze rezultaty sa jak sie trenuje systematycznie..

pozdrowka..

P.S. dzisiejszy trening mam za soba
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez Sanna » 10 kwi 2008, o 10:27

---------- 10:19 10.04.2008 ----------

Megie - gratulacje z mojej strony ! :) Bardzo się cieszę że zawarłyśmy ten publiczny pakt. A jak Twoje samopoczucie po bieganiu? Czujesz się trochę lepiej?

---------- 10:27 ----------

[quote="Michal85"]Dieta to podstawa.Wielu biegaczy ją lekceważy uważajac ze to tylko zarezerowoane dla kulturystów i pakierów.

Poziom testosteronu ?? to chyba dobrze jesters bardzo kobieca na pewno .moze chodzi o DHEA??

A tak testosteronu !- zanim zaczęłam brać leki zrobiłam wszystkie badania, w tym hormonalne. Kobiety także mają ten hormon tylko że w stężeniu o wiele niższym niż faceci. I poziom testosteronu ( w normie dla kobiet rzecz jasna) jest im niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu, zależy od niego m.in. libido :). Tak więc to nie pomyłka :).
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Postprzez Megie » 10 kwi 2008, o 10:41

Megie - gratulacje z mojej strony ! Bardzo się cieszę że zawarłyśmy ten publiczny pakt. A jak Twoje samopoczucie po bieganiu? Czujesz się trochę lepiej?


Tak ten pakt- w jakis sposob motywuje, zmusza..

Po bieganiu czuje sie bardzo dobrze i jestem zadowolona ze to zrobilam znowu...czasem tylko ciezko sie zmusic, ale ten pakt pomaga :)
Chcialabym dotrzymac do wrzesnia w postanowiniu i realizacji planu- mam nadzieje ze sie uda..
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 136 gości