Zła matka bez sumienia i uczuć

Problemy z rodzicami lub z dziećmi.

Zła matka bez sumienia i uczuć

Postprzez fryzjerka » 28 lut 2014, o 11:17

Moja matka ma 82 jest osobą przerażającą w dodatku agresywną.Ja mam 48 lat i całkowicie się od niej uwolniłam ale pozostał ojciec ma 76 lat całymi dniami krąży po mieście albo siedzi w piwnicy.Moja matka robi karczemne awantury ojcu a wrzeszczec moze przez 10 godzin non stop.Dziwie się że sąsiedzi nie wzywają policji,cóż pewnie myślą że taka starsza pani nie podlega prawu.Ubezwłasnowolnienie nie wchodzi w grę,umieszczenie w szpitalu też nie bo przecież ONA jest ta dobra i miła jak jest u lekarza.Jest psychofagiem sadystą pozbawionym uczuc do innych ludzi a najbardziej nienawidzi ojca, mnie jedynej córki i trójki moich dzieci a jej wnóków.Czy macie pomysł na taką bezkarną osobę czy jedynie pozostaje czekać aż umrze i temu mojemu biednemu ojcu zostanie choć pare lat zycia w spokoju?Nadmienię że ojciec nie chce u mnie zamieszkac bo wie ,że matka powybijałaby nam okna i nie dała nam żyć gdyby zamieszkał u nas.To jest psychiczny potwór na wolności zupełnie bezkarny .
fryzjerka
 
Posty: 22
Dołączył(a): 27 lut 2014, o 16:10

Re: Zła matka bez sumienia i uczuć

Postprzez caterpillar » 28 lut 2014, o 16:39

Ojca wziac do siebie jesli powybija szyby wezwac policje I podac do sadu w ogole ojciec powinien jej zalozyc sprawe o znecanie sie psychiczne.
zamiast hodzic bez celu po miescie ojciec powinien poszukac profesjonalnego wsparcia musle ze.po tylu latach zycia w toksycznym zwiazku bez psychologa sie nie obedzie. Druga sprawa ojca zaanhazowac w cos wyslac na np uniwersytet 3 wieku albo do domu seniora. Niech czlowiek ma cos z zycia. Wy niemozecie zmienic matki ale mozecie zmienic swoje zycie.

Sa tez tanie wczasy dla seniorow w polsce .dwa tyg juz od 7 zl. Wyslac ojca nie musicie sie jej tlimaczyc.

Pytanie do Ciebie
odcielas sie od matki fizyczne
a odcielas sie tez psychicznie?
mnie sie wydaje ze nie
znajdzoesz tez sporo literatury na ten temat moze warto podrzucic tacie.

pozdrawiam.

p.s swoja droga ma zdrowie ta wasza mama
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Zła matka bez sumienia i uczuć

Postprzez impresja77 » 28 lut 2014, o 19:16

jakaś zażywna staruszka :)
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Zła matka bez sumienia i uczuć

Postprzez fryzjerka » 2 mar 2014, o 16:06

po 50- latach zycia z wampirem ojciec nie jest wstanie od niej odejsc w tym wieku juz takie zmiany sa niemozliwe.sprawy o znecanie sie tez nie zalozy bo sie jej boi panicznie,zreszta w tym kraju nawet jakby otrzymala kuratora to wszystko,,,NIC NIE MOZNA ZROBIC z taka staruszka.ale dziekuje za odzew.Zmieniam dom czeka mnie duzy remont i ojciec juz sie cieszy na czekajaca go prace bedzie mial zajecie i bedzie czul sie potrzebny.takich ludzi jak moja matka jest sporo i bezkarnie niszcza ludzi w zadkich wypadkach jak trafiaja na silnych ludzi to dostaja wpierdziel i kopa w d....ale najczesciej maja sie dobrze tyranizuja otoczenie i czerpia z tego chora frajde
fryzjerka
 
Posty: 22
Dołączył(a): 27 lut 2014, o 16:10

Re: Zła matka bez sumienia i uczuć

Postprzez caterpillar » 3 mar 2014, o 21:50

Owszem gryzjerko jak napisalam matki nie zmienisz ale TY I OJCIEC mozecie zmienic swoje postepowanie wobec niej.
rozumiesz o co mi chodzi ? Mam wrazenie ze ty rowniez jestes pod jrj wplywem.
Polecam Ci ksiazke toksyczni rodzice Suzan Forward
wasza matka nie jest bezkarna wobec prawa za znecsnie sie psychiczne awantury tak samo odpowiada przded sade. To wy jestescie zastraszeni i wolicie dac jej spokoj....a ona robi co chce.
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Zła matka bez sumienia i uczuć

Postprzez caterpillar » 3 mar 2014, o 21:52

Niszcza bezkarnie bo sie im na to pozwala.
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Zła matka bez sumienia i uczuć

Postprzez k0rzerka » 14 sty 2015, o 11:16

Przykro czyta się o takich problemach jeśli one jeszcze dotyczą nas samych i wiemy w jakiej bezsilności znajduje się druga osoba.
Tez bym radziła, zebyś Ojca wzieła do siebie aby po tylu latach miał trochę spokoju.
k0rzerka
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 sty 2015, o 19:24

Re: Zła matka bez sumienia i uczuć

Postprzez ZibiT » 29 sty 2015, o 14:07

zgadzam się z caterpillar, co prawda starszych ludzi ciężko zmienić, ale Ty możesz podjąc pewne działania, szkoda, że tak późno, ale lepiej późno niż wcale:)
ZibiT
 
Posty: 3
Dołączył(a): 28 sty 2015, o 16:27

Re: Zła matka bez sumienia i uczuć

Postprzez Marunos » 2 lut 2015, o 23:00

Strasznie się to czyta, a jak się to wyobrazi to już w ogóle...Pełen podziwu jestem, że on jej jeszcze nie "załatwił". Życzę jak najszybciej rozwiązać tą sprawę lub cokolwiek co może pomóc.
Marunos
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 sty 2015, o 14:27

Re: Zła matka bez sumienia i uczuć

Postprzez janosik83 » 3 lut 2015, o 11:27

Przyznam szczerze, że o czymś takim jeszcze nie słyszałem.
Jeżeli ojciec całymi dniami krąży po mieście to myślę, że nie będzie aż tak trudno wytłumaczyć mu żeby się od niej wyprowadził. Nawet w DPS-ie będzie mu lepiej niż z tą... Zresztą tam nie będzie mogła go nachodzić, a przynajmniej wrzeszczeć. Warunek tylko taki żeby odwiedzać ojca chociaż raz w tygodniu, nie zapominać o nim.
janosik83
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2 lut 2015, o 09:36

Re: Zła matka bez sumienia i uczuć

Postprzez mala.gwiazdka » 10 mar 2015, o 15:48

Trzeba ratować ojca. Jeśli matka jest zdolna, tak jak napisano, powybijać okna to należy odizolować. Tylko z drugiej strony, jeśli ta kobieta naprawdę potrzebuje pomocy to czy właściwie będzie ją zostawić samą? Może i jest zła, może i zachowuje się karygodnie i jest pozbawiona uczuć. Jednak to jest człowiek i jak każdy zasługuje na szacunek. Zwłaszcza, że jest mamą. Bardzo trudna sytuacja. Jednak teraz istotne jest żeby nikomu nie zrobiła krzywdy.
mala.gwiazdka
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 mar 2015, o 17:45

Re: Zła matka bez sumienia i uczuć

Postprzez amanda99 » 19 mar 2015, o 00:04

Trudno coś poradzić, ale chyba ratowanie ojca jest jedynym pomysłem. Trzeba znaleźć mu jakiś normalny dom, może jednak spróbujcie wziąć go do siebie?
amanda99
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 mar 2015, o 11:28

Re: Zła matka bez sumienia i uczuć

Postprzez Dominish » 23 mar 2015, o 22:40

A czemu Twój tata w takim razie sam nie próbował od niej odejść? Nie ma sensu być z kimś takim na siłę, tym bardziej, że to chyba nie trwa chwilę, tylko ciągnie się przez lata...
Dominish
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 mar 2015, o 11:44


Powrót do Rodzice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 256 gości