czy ktoś mi powie,co mi jest?

Problemy związane z depresją.

czy ktoś mi powie,co mi jest?

Postprzez eta » 3 kwi 2008, o 22:06

Czuję się gówno warta i terapia na razie tego nie zmienia.Wiem,że to dopiero kilka spotkań i muszę poczekać.Czuję się dziś chu.... do bólu.To,że terapeuta mówi mi,że nie jestem leniwa,nie sprawia,że w to wierzę,bo rzeczywistość udowadnia mi,że jest inaczej.Przychodzę z pracy o 17 i patrze w ścianę do 22.Kiedy sięgam po jakąś książkę,którą chciałabym zgłębić ogarnia mnie senność i bezsens tej czynności,bo nie rozumiem co czytam.Czy ktoś mi powie,co mi jest,bo już mnie szlag trafia,że nie jestem wstanie się z tego wykaraskać,że nie mam jak dawniej siły do walki.A zwaliło mnie dziś psychicznie zwykłe i jakże proste dla każdego normalnego człowieka polecenie napisania artykułu...nie jestem normalna... :cry:
eta
 
Posty: 262
Dołączył(a): 10 paź 2007, o 08:00

Postprzez ewa_pa » 3 kwi 2008, o 23:08

jestes normalna eto troche sie zagubiłas początki terapii bywaja trudne odywa sie w nas to co wyparliśmy itd poza tym wiesz okres załaman pogody zmeczenie po zimie i wogóle ..bedzie lepiej zobaczysz :pocieszacz:
Avatar użytkownika
ewa_pa
 
Posty: 812
Dołączył(a): 30 sie 2007, o 21:15
Lokalizacja: bielsko

Postprzez eta » 4 kwi 2008, o 17:10

Och Ewcia na Twoją odpowiedz zawsze można liczyć.Dziekuję Ci za to :cmok: .Wszystko dlatego,że zawsze zakochuję się w nieodpowiednich facetach...dzięki jeszcze raz:(
eta
 
Posty: 262
Dołączył(a): 10 paź 2007, o 08:00


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 495 gości

cron