!!!!!!leniwy, bez inicjatywy mąż

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

!!!!!!leniwy, bez inicjatywy mąż

Postprzez Księżycowa » 14 sty 2015, o 12:17

Sorry ale czemu na tym wątku na związkach widnieje jako autor tego wątku? Czy administracja z łaski swej może nie dysponować czyimiś nickami w taki sposób w dodatku bez zgody tego, kogo obciążają??
Co prawda dotarło do mnie, że forum jest ignorowane ale nie życzę sobie przypisywania mi cudzych tytułów!!!!!!!
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: !!!!!!leniwy, bez inicjatywy mąż

Postprzez zajac » 14 sty 2015, o 18:57

Księżycowa, wydaje mi się, że to nie administracja dysponuje Twoim nickiem, tylko autorka wątku usunęła profil -- i efekt jest taki, że Ty zostałaś autorką, bo Twój post jest w tej chwili pierwszy w wątku.
Wg mnie sprawa usuwania profili albo usuwania wątków jest na Psychotekście technicznie źle rozwiązana (albo w ogóle nie rozwiązana) -- straszny chaos powstaje. Może dobrze byłoby zostawiać jakiś ślad po skasowanych postach? Choćby informację "post usunięty na prośbę autora", no i w miejscu byłego autora coś podobnego? Jeśli ktoś nie znający sprawy przeczyta taki pokiereszowany wątek, to przecież nic z niego nie zrozumie albo pomyśli, że odpisujący słyszą głosy i z tymi głosami rozmawiają tutaj...
zajac
 
Posty: 786
Dołączył(a): 18 kwi 2009, o 23:11

Re: !!!!!!leniwy, bez inicjatywy mąż

Postprzez Księżycowa » 14 sty 2015, o 21:25

O ile wiem konto moze usunąć tylko admin na prośbę uzytkownika. Kiedyś kojarzę, ze jak ktoś odszedł, to jeg nick był czarnym kolorem a podspodem był podpis "gość" i treść zostawała normalniez tym, ze właśnie podpis był inaczej i było wiadomo o co chodzi. mnie też sie zdaje, ze idiotycznie jest to zrobione... już nie wspomnę o jakże szybkiej interwencji administracji w tej sprawie :roll:
Już sam fakt, że administracja jest w tym miejscu żenująca to jedno, bo to bardziej jakaś atrapa... nie lepiej usunąć wątek??
Czemu niby mi ma być coś takiego przypisane? Co mnie obchodzi, że moja wypowiedź była kolejna? Nie napisałam tego wątku i mało mnie obchodzi, ze treść mojej wypiowiedzi własciwie wszystko tłumaczy...

CZY ADMINISTRACJA ZEJDZIE Z FOTELA IN CHOCIAŻ RAZ WYKONA SWOJE ZOBOWIĄZANIA POPRAWNIE ?? BO DO KOGO NIBY MAM SIĘ ZWRÓCIĆ?? PODOBNO OD TEGO JESTEŚCIE!
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: !!!!!!leniwy, bez inicjatywy mąż

Postprzez zajac » 14 sty 2015, o 21:30

A próbowałaś na priv do admina?
zajac
 
Posty: 786
Dołączył(a): 18 kwi 2009, o 23:11

Re: !!!!!!leniwy, bez inicjatywy mąż

Postprzez Księżycowa » 14 sty 2015, o 21:34

A może od razu do niego do domu się pofatyguje?
Sorry zając ale chyba od czego jest ten dział chyba?? Ale wygląda, ze administrator forum nie ma czasu zająć się... forum... śmiech na sali... Wkurzyła mnie ta sytuacja prawdę mówiąc, bo zadnego kontaktu nie ma.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: !!!!!!leniwy, bez inicjatywy mąż

Postprzez impresja77 » 14 sty 2015, o 23:31

oj Księżycowa ,może nie długo Ci się ten wątek przyda. Będzie gotowiec jak znalazł.To kwestia czasu , :mrgreen:
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: !!!!!!leniwy, bez inicjatywy mąż

Postprzez agik » 15 sty 2015, o 00:06

impresja77 napisał(a):oj Księżycowa ,może nie długo Ci się ten wątek przyda

Niedługo.
"Nie" z przysłówkami odprzymiotnikowymi piszemy łącznie.
Są wyjątki, ale to sobie już wyguglaj.
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Re: !!!!!!leniwy, bez inicjatywy mąż

Postprzez impresja77 » 15 sty 2015, o 00:18

wiedzmo ,pisze z tel. a on ma słownik i sobie robi co chce z wyrazami. Nie edytuje wpisów ,chyba że całkiem wyrazy zmienia. Ale co ty możesz wiedzieć, skoro opanowanie dla ciebie smartfona to za wysokie progi. Dotychczas nie potrafisz. O czym pisała na gadkach.
To co ty jeszcze w kwiaciarni robisz z taką wiedzą internetow ą ?
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: !!!!!!leniwy, bez inicjatywy mąż

Postprzez agik » 15 sty 2015, o 00:31

To sobie kup takiego smartfona, żeby Ci na siłę nie wstawiał spacji, tam gdzie jej nie powinno być :)
Albo sobie ściągnij aplikację ze słownikiem, skoro bez niego ani rusz :)
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Re: !!!!!!leniwy, bez inicjatywy mąż

Postprzez Księżycowa » 15 sty 2015, o 00:36

Słownik można wyłączyć :D Sama to zrobiłam, bo tel. robił co chciał. Dodam, ze obsługuję smartfona ;) Nie mam zadnych podpowiadaczy i mój tel. nie robi co chce :) Ale wyłączyć tą opcję trzeba potrafic ;)
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: !!!!!!leniwy, bez inicjatywy mąż

Postprzez impresja77 » 15 sty 2015, o 00:57

musialabym siedzieć na garnuszku u mamy lub faceta i kombinowac jak ugotowac obiad za 2 zł.
To bym miała czas na te bzdury.
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: !!!!!!leniwy, bez inicjatywy mąż

Postprzez Honest » 15 sty 2015, o 01:26

impresja77 napisał(a):musialabym siedzieć na garnuszku u mamy lub faceta i kombinowac jak ugotowac obiad za 2 zł.
To bym miała czas na te bzdury.


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: !!!!!!leniwy, bez inicjatywy mąż

Postprzez Księżycowa » 15 sty 2015, o 01:47

Nudne juz to jest impresja i nie robi na nikim juz chyba wrazenia. Na prawde nie stac Cie na nic lepszego? Nie musisz odpowiadac. To bylo pytanie retoryczne :D
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: !!!!!!leniwy, bez inicjatywy mąż

Postprzez mahika » 15 sty 2015, o 14:31

Ksiezycowa a jeśli są dwa wyjscia
1. Forum żyje swoim życiem, ew ktoś z administracji czasem zajrzy
2. Forum zamknąć, bo nie ma admina...
To która opcja lepsza, bez wymyślanie kolejnych opcji.
Tylko z tych dwóch.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: !!!!!!leniwy, bez inicjatywy mąż

Postprzez Księżycowa » 15 sty 2015, o 18:48

Mahika nie czuję się odpowiednią osobą do takich odpowiedzi; wypowiadam po prostu własne zdanie. Co do Twoich propozycji to nie rozwijam tematu a duzo można by powiedzieć ale sensu nie widzę.
Sprawa jak wyglądała tak dalej wygląda.... :roll:
Prawdę mówiąc nie spodziewałam się reakcji... jakoś mnie nie dziwi taki "rozwój" sytuacji... obciach swoją drogom, ż :bezradny: e na forum wsparcia ma miejsce ignorowanie użytkowników... żenada.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Następna strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 110 gości

cron