pomocy

Problemy z rodzicami lub z dziećmi.

pomocy

Postprzez end11 » 9 lis 2014, o 22:05

moi rodzice piją matka sie z tym ukrywa ale wszyscy wiedzą o tym ojciec mieszka z nami ale tez go nie obchodzic sam zresztą pije przez 17 lat sie mną nie inerasował dalej sie nie interasuje mimo ze mieszkamy w jednym domu on zawsze mnie krytykuje obrazie smieje sie ze mnie nigdy nie obchodzilo go to za ja moze tez mam uczucie zresztą nawet ze sobą zbytnio nie gadamy nigdy nie dawał mi na nic pieniędzy nawet na ksiązki do szkoly bo mu jest szkoda zawsze wujek albo dziadek ..............moje matka tez przestała sie mną przejmowac liczy sie tylko jej kochany zięć ktory zawsze przyjazde sie napic jego nie cierpie wiec czesto są przesto awantury ....... wsród ludzi tez nie znajduje akceptacji wieksosc ludzi mnie nie lubi bo mam własne zdania bo nie jestem taka jak wszyscy nie jazdze na dysko bo mnie to nie kreci nie chodze z cyckami ma wieschu bo wole chodzic w bluzach nie wyobrazam sobie dalszego zycie w tej rodzinie a juz wiele razy dali mi do zrozumianie ze w tym domu nie ma dla mnie juz miejsca
end11
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9 lis 2014, o 21:38

Re: pomocy

Postprzez biscuit » 10 lis 2014, o 00:13

zgłoś się do poradni uzależnień gdzieś w okolicy na nfz
i poszukaj terapii dla DDA
poczytaj w necie o DDA
zaopiekuj się samym sobą
tak jakbyś znalazł na ulicy bezdomnego małego kota
na terapii nauczysz się jak to robić
powodzenia!
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Re: pomocy

Postprzez caterpillar » 10 lis 2014, o 01:19

ja jeszcze zapytam ile masz lat? bo chyba jestes mloda osoba
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: pomocy

Postprzez end11 » 10 lis 2014, o 15:37

lat mam 18
end11
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9 lis 2014, o 21:38

Re: pomocy

Postprzez Surasingpurenotsoda » 2 gru 2014, o 09:13

Some of the things to come May well be soon.
Surasingpurenotsoda
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 gru 2014, o 08:57


Powrót do Rodzice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 224 gości