Jak zrozumieć narkomana

Problemy związane z uzależnieniami.

Re: Jak zrozumieć narkomana

Postprzez kkarolinaa » 19 cze 2014, o 20:42

Witam,


Chciałam Wam napisać o tym co u Nas.

Mąż jest nadal w ośrodku. Zaklimatyzował się tam i czuje się tam dobrze. Wykonuje powierzone zadania i obowiązki. Złożył swój plan terapii i ma czas do 3 lipca żeby go wykonać. Trzymam za niego kciuki.
Ograniczylismy rozmowy telefoniczne do jednej tygodniowo po to aby mógł sie zająć sobą a ja sobą. Jest mi teraz dużo łatwiej bo moje codzienne życie nie jest juz zdominowane jego chorobą

Ja rownież zajęłam się sobą...powoli sobie wszystko układam -Dzieci praca firma i dom. Odnajduje trochę czasu dla samej siebie i czuję ze mam wiecej siły. Korzystam z pomocy terapeuty narazie raz w tygodniu i narazie mi to wystarcza. Mogę powiedzieć ze wiecej sie uśmiechał i myśle o sobie.

Piszemy listy i widzę juz wielka zmianę w mężu. Nigdy nie potrafił być taki otwarty jak zaczyna być teraz, wie ze chce przejść przez cała terapie żeby do nas wrócić po jej zakończeniu. Narazie nie wyczuwam niczego niepokojącego. Jestem rownież w kontakcie z jego terapeutka.

Wszystko po jego stronie układa sie jak narazie bardzo dobrze.

To juz 7 tygodni jak zgłosił sie na detoks i leczenie.

Wierze w niego i ze będzie miał tyle siły aby wytrwac...
kkarolinaa
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2 cze 2014, o 18:49

Re: Jak zrozumieć narkomana

Postprzez kkarolinaa » 3 lis 2014, o 15:36

Witam po długiej nieobecności.

Ostatnie miesiące przyniosły wiele zmian rozczarowań cudownych chwil sprawiły że jestem silniejsza, mądrzejsza bardziej doświadczona...

Mąż nie przerwał terapii wytrwał, leczy się i walczy o lepsze życie. A ja w końcu mogę już odliczać nie miesiące lecz tygodnie do zakończenia jego terapii w ośrodku. Zostało mu jeszcze 5-6 tygodni i wraca do domu do nas :) :D

Przed nami jeszcze wiele trudności wiele pracy ale wierzę że to ma sens. Mąż bardzo się zmienił jest otwarty przede wszystkim rozmawia... mam w nim oparcie. Uświadomił sobie że życie w trzeźwości jest piękne.

życzę innym również takiej siły i motywacji

Pozdrawiam i ściskam :buziaki:
kkarolinaa
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2 cze 2014, o 18:49

Re: Jak zrozumieć narkomana

Postprzez caterpillar » 3 lis 2014, o 18:16

kkarolinaa
fajnie ,ze napisalas
ciesze sie ,ze terapia idzie pomyslnie jednak teraz czeka Was jeszcze wieksza proba-rzeczywistosc po odwyku.
mam nadzieje ,ze rowniez dbasz o swoja rownowage psychiczna.

oby wszystko sie ulozylo
trzymam kciuki. :kwiatek:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Poprzednia strona

Powrót do Uzależnienia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 224 gości