Niech mi ktoś napisze co by zrobił w mojej sytuacji

Problemy związane z depresją.

Re: Niech mi ktoś napisze co by zrobił w mojej sytuacji

Postprzez limonka » 1 paź 2014, o 21:38

Honest tez tak mysle:)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Niech mi ktoś napisze co by zrobił w mojej sytuacji

Postprzez Honest » 1 paź 2014, o 22:06

limonka napisał(a):Honest tez tak mysle:)


:buziaki: :buziaki: :buziaki: :buziaki: :buziaki: :buziaki: :buziaki:

A jak wygląda walka z przemocą domową w USA? Z tego co słyszałam to ofiary mają duże prawa - eksmisje na bruk czy tez do noclegowni etc.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Niech mi ktoś napisze co by zrobił w mojej sytuacji

Postprzez limonka » 2 paź 2014, o 03:22

Honest napisał(a):
Bianka napisał(a):
serotonina napisał(a):Impresja strasznie od Ciebie bije agresją i brakiem równowagi emocjonalnej, może zamiast siedzieć na forum i do wszystkich się rzucać poszukaj pomocy u psychologa lub psychiatry:P

:oklaski: wszyscy to widzą,


Doprawdy wszyscy? Nie sądzę.

Honest , wyczytalam w innym watku ze "generalizowanie to nie Grzech" wiec impresja raczej nie bedzie powinno MIEc nic przeciwko:):) Wiesz Tutaj prawo jest porabane... Mimo ze ofiary przemocy są pod ochrona to tez można kogoś łatwo udupic:(:(. Kobiety mogą sie ubiegać o alimenty które są pobierane z wypłaty .. Dobranoc!!
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Niech mi ktoś napisze co by zrobił w mojej sytuacji

Postprzez Honest » 2 paź 2014, o 20:26

Wiesz co Limonko, tutaj także zdarzają się przypadki kobiet, które po rozwodzie nie chca ojca dziecka w swoim życiu i wymyślaja molestowanie, przemoc fizyczną, psychiczną. Byłam na szkoleniu z założycielką niebi4eskiej linii i ona opowiadała,że jak byli w USA to na przykład nie mogli robić zdjęć pod szkołą bo jakby ktoś zauważył to mieliby kłopoty :shock: I własnie, że noclegownie dla bezdomnych sa pełne sprawców przemocy.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Niech mi ktoś napisze co by zrobił w mojej sytuacji

Postprzez limonka » 3 paź 2014, o 02:34

Honest jest dokladnie jak opisalas:(:(
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Niech mi ktoś napisze co by zrobił w mojej sytuacji

Postprzez monia_2012 » 9 paź 2014, o 11:28

Zgadza się. Jedynym rozwiazaniem spakowac sie i wyjsc. Moze i matka przejrzy na oczy...
monia_2012
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 paź 2014, o 13:19

Re: Niech mi ktoś napisze co by zrobił w mojej sytuacji

Postprzez Camomille » 25 paź 2014, o 13:03

Pierwsze co przeczytałam zanim zarejestrowałam się na tym forum to REGULAMIN. Wiecie, że jest tam wyraźnie napisane, że nie można formułować uogólnionych opinii na temat tego jak jest w USA, czy w Polsce i czy "wszyscy ludzie" to czy tamto?
Należy też pisać o sobie i nie kierować ocen pod adresem osób zwierzających się.
Włosy mi stanęły na głowie jak zobaczyłam odpowiedzi w tym temacie. Jak można na grupie wsparcia powiedzieć komuś, że jego matka jest sama sobie winna, bo rozłożyła nogi... :shock:
Ostrzeżenie dla takiego użytkownika natychmiast, a za recydywę ban. Guzik wiadomo o tej konkretnej sytuacji, więc formułowanie osądów czyjegoś postępowania czy co gorsza twierdzenie, że się wie co mógł, a czego nie mógł zrobić w danych okolicznościach to jakieś straszne nieporozumienie.
Avatar użytkownika
Camomille
 
Posty: 93
Dołączył(a): 25 paź 2014, o 12:53

Re: Niech mi ktoś napisze co by zrobił w mojej sytuacji

Postprzez Sansevieria » 25 paź 2014, o 14:00

Witaj, Camomille :kwiatek:
To ja Cię moze od razu uprzedzę, ze tutejszy regulamin od jakiegoś czasu wisi na kołku i szanse na jakąś interwencję Admina w związku z nieregulaminowym wpisami są zerowe. No chyba ze nastąpi jakaś volta.
Jeśli Ci włosy dęba stanęły po tekstach w tym wątku strach pomysleć co będzie, jak poczytasz inne. Od jakiegoś czasu to forum zdecydowanie bardziej przypomina miejscami szkołę przetrwania. Mnie w sumie cieszy, ze zaczęłaś od wyrażenia swojej opinii takiej a nie innej, bo jest to opinia osoby z zewnątrz, jeszcze w tutejsze konflikty nie uwikłanej.
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Re: Niech mi ktoś napisze co by zrobił w mojej sytuacji

Postprzez Camomille » 25 paź 2014, o 14:04

Konflikty na forum o pomocy i wsparciu psychologicznym... To takie... Brakuje mi słowa.
No, ale to bardzo off-topic. Powinnyśmy się z tą rozmową chyba przenieść do innego wątku.
Także Cię witam. :kwiatek:
Avatar użytkownika
Camomille
 
Posty: 93
Dołączył(a): 25 paź 2014, o 12:53

Re: Niech mi ktoś napisze co by zrobił w mojej sytuacji

Postprzez Filemon » 25 paź 2014, o 14:48

Camomille, nie przejmuj się! ;)
Tu od dłuższego już czasu regulamin "wisi na kołku" (jak to nazwała Sasevieria), ale ma to też swoje plusy - jak ci jedna z drugą za bardzo podskoczą, to też możesz im kopsa w... cztery litery zasadzić i wcześniej czy później się odwalą, że tak to ujmę bezpośrednio.

Niektóre laleczki tutaj są niereformowalne, ale cóż, całkiem podobnie jak w życiu... Warto jeno to wiedzieć, że to forum nie jest miejscem w pełni bezpiecznym w tym sensie, że trzeba się z góry przygotować, że mogą ci dowalić z małą dozą empatii - ale jak wspomniałem, są na to sposoby... ;)

Ja też nie jestem z tych świętych... :mrgreen: Od czasu do czasu mnie ponosi i dowalam wtedy w doopsko impresji niczym Szeryf na dzikim zachodzie, który tępi bezprawie... ;) (a ona to najwyraźniej uwielbia, bo nie trzeba potem długo czekać na jakiś jej kolejny wyskok, oczywiście popierany zazwyczaj przez tutejsze psiapsiółki... :lol: )
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Re: Niech mi ktoś napisze co by zrobił w mojej sytuacji

Postprzez Honest » 25 paź 2014, o 19:45

Camomille napisał(a):Pierwsze co przeczytałam zanim zarejestrowałam się na tym forum to REGULAMIN. Wiecie, że jest tam wyraźnie napisane, że nie można formułować uogólnionych opinii na temat tego jak jest w USA, czy w Polsce i czy "wszyscy ludzie" to czy tamto?
Należy też pisać o sobie i nie kierować ocen pod adresem osób zwierzających się.
Włosy mi stanęły na głowie jak zobaczyłam odpowiedzi w tym temacie. Jak można na grupie wsparcia powiedzieć komuś, że jego matka jest sama sobie winna, bo rozłożyła nogi... :shock:
Ostrzeżenie dla takiego użytkownika natychmiast, a za recydywę ban. Guzik wiadomo o tej konkretnej sytuacji, więc formułowanie osądów czyjegoś postępowania czy co gorsza twierdzenie, że się wie co mógł, a czego nie mógł zrobić w danych okolicznościach to jakieś straszne nieporozumienie.


Tak samo jak nie można narzucać swojego zdania co własnie robisz hehe

Wstąp do policji.. Bedziesz się samorealizowac hehe
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Niech mi ktoś napisze co by zrobił w mojej sytuacji

Postprzez Jigsaw » 26 paź 2014, o 02:17

Camomille napisał(a):Pierwsze co przeczytałam zanim zarejestrowałam się na tym forum to REGULAMIN. Wiecie, że jest tam wyraźnie napisane, że nie można formułować uogólnionych opinii na temat tego jak jest w USA, czy w Polsce i czy "wszyscy ludzie" to czy tamto?
Należy też pisać o sobie i nie kierować ocen pod adresem osób zwierzających się.
Włosy mi stanęły na głowie jak zobaczyłam odpowiedzi w tym temacie. Jak można na grupie wsparcia powiedzieć komuś, że jego matka jest sama sobie winna, bo rozłożyła nogi... :shock:
Ostrzeżenie dla takiego użytkownika natychmiast, a za recydywę ban. Guzik wiadomo o tej konkretnej sytuacji, więc formułowanie osądów czyjegoś postępowania czy co gorsza twierdzenie, że się wie co mógł, a czego nie mógł zrobić w danych okolicznościach to jakieś straszne nieporozumienie.

ojtam bez przesady.. mi to forum poglebilo moje zalamanie psychiczne, i dlugo probowalem jakos z tym walczyc co sie tu dzialo, do czasu... az na mojej terapii stalo sie tak samo
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: Niech mi ktoś napisze co by zrobił w mojej sytuacji

Postprzez mahika » 26 paź 2014, o 10:45

Sansevieria napisał(a):Witaj, Camomille :kwiatek:
Od jakiegoś czasu to forum zdecydowanie bardziej przypomina miejscami szkołę przetrwania.

Nie, no jasne. Kiedyś, wcześniej był tu raj :roll:
Tak naprawdę to zawsze były osoby które dokuczały innym
tylko robiły to w "białych rękawiczkach" i udają święte.
Jesteś jedna z nich.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Niech mi ktoś napisze co by zrobił w mojej sytuacji

Postprzez anna maria » 26 paź 2014, o 19:20

Tak tu jest . Chociaż nie bywam tu często ale jestem od dawna i wiele juz się naczytałam.
Ale jak zwykle kogo się czepiacie ??
Impresji.
Oj dziewczyny.
A to prawda że nie krytykujemy , nie osądzamy .
Doradzamy mówiąc o sobie.
anna maria
 
Posty: 554
Dołączył(a): 15 lis 2008, o 17:00

Re: Niech mi ktoś napisze co by zrobił w mojej sytuacji

Postprzez Filemon » 27 paź 2014, o 01:37

mahika napisał(a):
Sansevieria napisał(a):Witaj, Camomille :kwiatek:
Od jakiegoś czasu to forum zdecydowanie bardziej przypomina miejscami szkołę przetrwania.

Nie, no jasne. Kiedyś, wcześniej był tu raj :roll:
Tak naprawdę to zawsze były osoby które dokuczały innym
tylko robiły to w "białych rękawiczkach" i udają święte.
Jesteś jedna z nich.


no komu jak komu, ale Sansevierii, to w życiu bym nie zarzucił złej woli czy dokuczania komukolwiek - i to mimo tego, że mam do Niej pewne zastrzeżenia natury osobistej powstałe w prywatnym kontakcie...
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

cron