Brak seksu

Problemy natury seksualnej.

Brak seksu

Postprzez Abig » 30 mar 2008, o 16:24

Zrezygnowaliśmy ze współżycia, gdy odstawiłam pigułki. Nie chciałabym do nich wracać, nie najlepiej się po nich czułam. Problem jest taki, że męczymy nie oboje, bo chcemy seksu, ale ja się panicznie boję używać prezerwatyw. Wydaje mi się, że na pewno zawiodą, a ciąża nie byłaby teraz pożądana... Mój strach przed ciążą mnie paraliżuje. Co mam zrobić? Jak sobie z tym poradzić? Czy pozostaje mi tylko powrót do pigułek?

Pozdrawiam.
Abig
 
Posty: 14
Dołączył(a): 30 mar 2008, o 16:20
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez mahika » 30 mar 2008, o 16:36

Witaj
jeśli źle sie czułaś po pigułkach to moze inne były by lepsze?
Czasem źle dobrane powodują różne schizy...
sama mam 5 rodzaj i jak na razie jestem zadowolona tylko z 2 z tych 5 !!!

Rozumiem doskonale co to jest strach przed ciążą i stosowanie prezerwatyw <blee>
Może inne pigułki
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Brak seksu

Postprzez Abig » 30 mar 2008, o 16:51

Czy faktycznie inne pigułki mogą sprawować sie inaczej? Brałam dwa rodzaje. Po jednych nie miałam żadnej ochoty, a po drugich wpadałam w stany depresyjne. Nie chciałabym tego powtarzać.
Bo życie bez seksu w długoletnim związku chyba nie jest normalne, prawda? :wink:
Abig
 
Posty: 14
Dołączył(a): 30 mar 2008, o 16:20
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez mahika » 30 mar 2008, o 17:09

Po Dianie, microgynonie i czymś tam sie czułam podle.. depresja i niechęć do sexu.
Super czułam sie po jasmine, ale były dla mnie za drogie i zmieniłam na rigewidon i też sie czuje super :)
Jasne ze źle dobrane niekorzystnie wpoływają na nasze samopoczucie!!!
Koleżanki chwalą sobie celest.
Ja tez nie wyobrażam sobie ze nie biore tabletek i współżyje wiec wolałam pozmieniac troche co jakiś czas :wink:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Loki86 » 30 mar 2008, o 18:07

Ech kiedyś sobie ludzie radzili kozimi pęcherzami a teraz mamy lateksu cuda nie zwisy i też nie dobrze :]
Avatar użytkownika
Loki86
 
Posty: 556
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 00:58
Lokalizacja: z tąd;d

Postprzez Orm Embar » 31 mar 2008, o 17:54

Hejka,

Ej, Loki, Loki... Racja! ;) Alem się też troszkę uśmiałj, bo wiesz, kiedyś nadmiar urodzin znakomicie był rozwiązywany przez niesamowitą śmiertelność wśród niemowląt o dzieciach nie wspominając...

No a jak już było ludzi bardzo dużo, to se urządzali wojnę, albo przychodziła jakaś zaraza. :-)

Heheheheheeee...

Dziewczyny: też słyszałem od koleżanek, że eksperymentują z pigułkami, bo nie każda im odpowiada.

Powodzenia, bo seksu faktycznie szkoda. ;-)

O.
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Postprzez KATKA » 31 mar 2008, o 18:05

Proponuję plasteki :P tylko to już dość drogie :) ale dla osób, którym nie służą piguiłki idealne rozwiązanie.....:)
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Loki86 » 1 kwi 2008, o 14:24

A takie mam pytanie do kochanych forumowiczek. Za czasów kiedy jeszcze nie byłem singlem z dziewczyną czasami używaliśmy gumek zazwyczaj kochaliśmy się bez zabezpieczeń(rozmarzony:]) nie namawiałem moją lubą na piguły bo jednak bałem się o jej zdrówko wolałem gumki jak pęknie no to cóż będę kochał z całych sił :) a pytanie brzmi tak. Jak myślicie prosić kobietę o zażywanie pigułek to szczyt chamstwa czy rozważne myślenie..? w końcu to pakowanie sterydów rozmajstrowywanie cyklu miesiączkowego no i z dwie strony A4 skutków ubocznych. Nie kumam kobiet stosujących piguły ale to ich decyzja
Avatar użytkownika
Loki86
 
Posty: 556
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 00:58
Lokalizacja: z tąd;d

Postprzez Abssinth » 1 kwi 2008, o 14:35

jak dla mnie to kobieta sama z siebie powinna zadbac o swoja strone antykoncepcji...tak samo, jak nie wyobrazam sobie musiec prosic faceta o kupowanie gumek/pojscie do lekarza i przebadanie sie w momencie, kiedy zaczynamy wspolzycie juz bez nich.
antykoncepcja jest tak samo moja odpowiedzialnoscia, jak i faceta...a moze nawet bardziej moja, bo zakladam zawsze wariant, ze w momencie 'wpadki' licze tylko i wylacznie na siebie. Pigulki biore, bardzo dobrze dobrane i jest mi z nimi lepiej niz bez (skonczyly sie nieregularne okresy i bole przedmiesiaczkowe, yeah! )

wiec, Loki, jak dla mnie to jest przejaw wysokiej odpowiedzialnosci, zeby wspomniec kobiecie o pigulkach...

tyle moje zdanie :)

Orm - podoba mi sie sformulowanie 'to se urzadzali wojne' :):) taki rodzaj imprezy, znaczy,urzadzali se :P
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez KATKA » 1 kwi 2008, o 15:28

---------- 15:27 01.04.2008 ----------

ja tam dbam o siebie...dla mnie to komfort....a gum nie cierpię......jak będzie mnie stać to zaiwestuje w plasterki.,..sa najbespieczniejsze...słyszałam tez o jakichś implantach ale nie wiem czy sa w Polsce.....no i mini pigułka......to tez jakas mniejsza porcja hormonków :p

---------- 15:28 ----------

poza tym pigułki reguluą cykl i często tylko w tym celu są przepisywane...to tak przy okazji.....:P
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Megie » 1 kwi 2008, o 16:06

dobra niech bedzie...wypowiem sie..ale tylko ze wzgledu na Ciebie Loki :)

co by byl tez pokazana inne opinia..
Mysle, ze powinienes poprostu porozmawiac z Twoja partnerka jak bedzie na to pora, ale mysle ze nie warto prosic i blagac o to..
Pozwol tez kobiecie wybrac..

Ja nigdy nie bralam pigulek i nie chce ich brac.. bo prawda jest taka ze maja szkodliwy wplyw na organizm kobiety. Pewnie sie pojawi zaraz caly tlum obronicow- ale mnie do niczego i tak nie przekona....

Ale tez kazdy podejmuje decyzje sam, z partnerem..

Ja bym sie zle czula jakby moj mezczyzna tego ode mnie wymagal..ale nie mam tego problemu.. Moj facet na poczatku cos wspomial, a teraz sam mowi ze nawet nie chcialby zeby brala te pigulki...
Staramy sie poprostu uwazac, a mysl o potencjalnej ciazy jakos nas bardzo nie przeraza..no moze troche, wiadomo pojawiaja sie pytanie...ale takowe zawsze beda..
ale ktoby nie chcial miec w pewnym momencie dzieci ?

a teraz ostatnio ogladalam " Nigdy w zyciu" poraz kolejny
Fajny jest tam jeden cytat"

"Seks moja kochana jest tylko dla doroslych,
Niektorych doroslych"

:haha:
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez mahika » 1 kwi 2008, o 21:04

mnie nikt nie musiałby prosić czy proponować, ale ja mam spaczone podejście do ciąży, więc nie ma o czym mówić..
A jak bytm miała uprawiać przypadkowy sex (co jest dla mnie absolutną abstrakcja) to mimo piguł, gumki tez by poszły w ruch... Michał ma racje. Zawsze ktos może być chory na jakieś świństwo...
Pigułki mają duzo zalet, choć jestem świadoma jakie maja skutki uboczne, jak wielkie niebezpieczeństwa mogą nieść zabawy hormonami.
Równie wstrętne spustoszeie w organiźmie powoduje nadużywanie alkoholu, narkotyków, palenie papierosów czy obżeranie sie...
Niestety. życie nie jest łatwe i pełne pokus.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez mahika » 1 kwi 2008, o 21:34

przynajmniej nie pije i jeden skodliwy związek odpada :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez ważka » 1 kwi 2008, o 22:13

To pomyśl o plastrach,zastrzykach wygodne bo bierzesz je co trzy miesiace tyle,ze po odtawieniu jest problem z zajściem w ciąze i brak miesiaczki nawet rok.Lub też ostatnio umpela mi pokazywała wszczepiane chipy nie wiem jak to sie dokładnie nazywa.Nie mam pojecia jaki koszt jest w Polsce no bo tu gdzie mieszkam w w Anglii są za darmo tak samo jak pigułki.Ja zaczełam brac Yasmin głownie na cere ale nie tylko :wink: dla wiekszego bezpieczenstwa ale też sie nie za dobrze po nicg czuje.
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Postprzez ważka » 1 kwi 2008, o 23:17

Nie chodziło mi o spirale.To sie wszczepia w skóre musze dokładnie zapytac koleżane na ile itp
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Następna strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 86 gości