Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez limonka » 7 wrz 2014, o 14:34

A tak nawiasem to jutro mam gastroskopie , bo miałam złe samopoczucie od jakiegoś czasu.. Zdam ci relacje księżycowa :)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Jak się czujesz?

Postprzez placebo11 » 7 wrz 2014, o 14:43

Oddychaj podczas padania przez nos i słuchaj lekarza to powinno być niezle podczas badania.
placebo11
 
Posty: 67
Dołączył(a): 31 sie 2014, o 23:35

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 7 wrz 2014, o 15:28

Impresjo, już się spakowałam :mrgreen:

Z tym Panem będę w stałym kontakcie, więc jeszcze czasem oko nacieszę 8) W ogóle lepiej się pracuje z Klientami w firmie będącej dystrybutorem niz w zakładzie produkcyjnym. Drudzy myślą, ze dla nich wszystko można zrobić od zaraz, wszystkie detale zrzucić z maszyn, bo oni chcą. A tutaj nie ma, to nie ma :D Choć magazyn mamy świetnie zatowarowany, więc i pracuje się przyjemniej, bo Klient zadowolony=miły :mrgreen:

Limonka, trzymam kciuki! Też miałam gastro chyba z 3 razy :D
A psikają u Was tym płynem w gardło? Troche to znieczula.
Ja to prosiłam aby trzymali mi ręce, bo taki odruch mam mimowolny żeby wyjąć :lol:
Raz miałam sondę przez 13 h, to teraz ani gastro, ani zwykla sonda mi nie jest straszna :D
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez limonka » 7 wrz 2014, o 15:46

Dzięki ! Tutaj usypiają mial już raz pare lat temu:)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 7 wrz 2014, o 16:23

Powodzenia limonko:) Ja gdybym miaładrugi raz gastro,oczywiście przez nos, to nie chciałabym nawet ogólnego - nie ma potrzeby. Pierwszym razem ogarnęła mnie panika, ale później stwierdziłam, że niepotrzebnie. Ludzie wyolbrzymiają panikując własnie... robiąc sobie samemu krzywdę. Natomiast nie wiem jak toi wygląda przez gardło. Być możei dla mnei byłoby nie do przejścia... nie dałabym rady tego połknąć. Przez nos- żaden problem.


Na kolonoskopii jeszcze nie byłam.Psychiatra mi powiedziała,ze na 3 tyg. do kolejnejwizyty u niej mam o tym zapomnieć, bo moje objawy sa typowe jak przy nerwicy lękowej i te moje stresy lokująsię w ciele. Jednak chętnie bym sprawdziła co tam się jednak dzieje.
Jakjej opowiadałam o moich objawach żołądkowych i mówiła,o gastro,że nic nie wyszło,to powiedziała, że oczywiście,że nie...że nawet by nie podejrzewała, że coś by mogło wyjść.
A co dokolonoskopii,to powiedziała, że na pewno niewyglądam na osobę, która ma raka jelita grubego...choćwiadomo, żze nie tylko nowotwór może tam być.
Teraz staram się lepiej odżywiaći odczuwam poprawę...
Poza tym z tej lewej strony jakmnie tam boli, to tez czasami mam takie drżenie w tym miejscu - jakby jelitomiało jakieś tiki nerwowe. Łaskocze wtedy.
Boję się kolonoskopii,ale podejrzewam, że jak mi funanse pozwolą i ogarnę temat tego lęku panicznego na terapii, to ją wykonam. Dla własnego spokoju.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 7 wrz 2014, o 23:52

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Obrazek
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Jigsaw » 8 wrz 2014, o 01:38

impresja77 napisał(a):Jak tylko mnie się tam spodoba to wezme Cie chonest na przechowanie:)
Spodziewam się dużej nagrody w pracy ,wiec świnka się napasie.
A co by bylo ,gdybyś wczesniej wiedziała ,że taki uroczy chłopczyk ?
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 8 wrz 2014, o 19:13

Jestem załamana. 11 dnia pracy mam takie zadania, że ze stresu nie jem nic do 18. Po 18 też nie chce mi się jeść.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez marie89 » 8 wrz 2014, o 21:16

Honest napisał(a):Jestem załamana. 11 dnia pracy mam takie zadania, że ze stresu nie jem nic do 18. Po 18 też nie chce mi się jeść.


Lubisz wyzwania. I nie dasz się przecież "pokonać". Dobrze będzie. I jedz. Przecież musisz z czegoś czerpać energię :kwiatek:
marie89
 

Re: Jak się czujesz?

Postprzez placebo11 » 8 wrz 2014, o 21:28

A co to za zadania jeśli można wiedzieć?
placebo11
 
Posty: 67
Dołączył(a): 31 sie 2014, o 23:35

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 9 wrz 2014, o 01:43

marie89 napisał(a):
Honest napisał(a):Jestem załamana. 11 dnia pracy mam takie zadania, że ze stresu nie jem nic do 18. Po 18 też nie chce mi się jeść.


Lubisz wyzwania. I nie dasz się przecież "pokonać". Dobrze będzie. I jedz. Przecież musisz z czegoś czerpać energię :kwiatek:


Dzięki Marie. Wiem, że muszę jeść, ale na stres reaguję brakiem apetytu. No nic, zmuszam się.
A jak Twoje poszukiwania pracy?

Placebo, od pierwszego dnia pracy dostałam prawie cały zakres obowiązków nie znając jeszcze w ogóle asortymentu. To branża techniczna. Popołudniami ucze się, wchodzi mi szybko, ale sa takie 2 działy, na które mowią wprost, ze potrzeba 3 miesiące i każdy się na tym wykłada, bez wyjątku hehe. Od poniedziałku przejmuję całkowicie największego Klienta firmy. Pomoc mam, ale tego objętościowo jest bardzo dużo. Ja naprawdę lubię wyzwania, ale nie wiem czy czasowo dam radę.

Limonko, jak gastroskopia?
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez limonka » 9 wrz 2014, o 03:44

Honest znając ciebie to z pewnością dasz radę!!!!!!! Tylko nie bez. Jedzenia:):) poszło super sprawnie i szybko:) wstępnie doktor nic złego nie wychwycil ale idę na wizytę jak będzie cały raport :):) tymczasem jestem padnieta :)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Jak się czujesz?

Postprzez pozytywnieinna » 9 wrz 2014, o 08:45

Limonka a czy ja dobrze zrozumiałam, że zaczęłaś pracę?
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 9 wrz 2014, o 09:49

Honest ,jak Ci dorzucają ,a Ty łykasz jak pelikan i pokazujesz,ze wszystko przerobisz na 300% to ładują w młodego pracownika.
A pomrugaj troszkę rzęsami ,ponarzekaj ,poproś o pomoc. Wykorzystaj trochę swoje atuty kobiece ,bo jak na razie oni wykorzystują Ciebie.
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 9 wrz 2014, o 09:56

Mahika,wycieczki w nieznane miejsca swoich okolic są świetne .Ciekawie tez jest wybrać się w swoim mieście trasami,którymi się nigdy nie chodzi.
To jest bardzo odswieżajace ,zwłaszcza,gdy pogoda lub finanse nie pozwalają na wypad gdzieś dalej.
Ja tak czasem robię. Zwiedzam moje miasto ,planuje spacer nieznanymi mi ścieżkami ,a uwierz mi ze miejsc,których w mieście się nie zna jest wiele.
Dziś kupilam na targu koper .Taki piękny jest i tani.Zrobię sobie na zimę.
W ogœle teraz tanio i dużo na targu warzyw. Piękne,dorodne tylko jeść.
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 76 gości