Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 28 sie 2014, o 22:42

Oczywiście ,ze wiedzą co robią. Patrzą jak szybko się uczysz,jak jesteś zdeterminowana .Doświadczają Tobą. Nie fajne to jest.
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 28 sie 2014, o 22:50

Doświadczają? To znaczy?

Ale naprawdę mój przełozony bardzo cierpliwie mi tłumaczy jak coś jest do wyjaśnienia. Właściciele czy inni pracownicy też, właściwie to ja znacznie mniej już pytam. Wyszukiwarka na stronie działa ekstra i norm tam szukam czasem, stwierdzili, ze jestem sprytna, ale te zadania to moim zdaniem za dużo na początek...

Dostałam pierwsze wynagrodzenie proporcjonalnie. I premię uznaniową dali też proporcjonalnie, ale od pełnej wysokości...
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 28 sie 2014, o 22:59

Wynagrodzenie za 4 dni ?
Z góry bierzesz pensję?
Atmosfera widać zyczliwa ,dopadła Cie zwykła panika ,to się zdarza ,ale minie. Trochę przytlooczyly Cie obowiązki i włączyło się zwątpienie we własne możliwości. Nie przejmuj się tak pracą. Szkoda na nią zdrowia. Tyle jest fajnych rzeczy ,na które możesz skierować uwagę.
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 28 sie 2014, o 23:02

Od poniedziałku do piątku, płatne na koniec miesiąca.
Musiałam załatwić coś prywatnie, móili, ze mam wziąć słuzbowe auto.
Naprawdę jak o coś pytam to nie widzę napięcia, że zawracam d... Ale też sama dużo szukam, kombinuję.
Masz rację, dopadl mnie stres. Boję się, że popełnię jakiś duży błąd. Bo tak szybko działając jest to bardzo możliwe...

Na fitnessie też byłam, więc nie tylko praca...
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 30 sie 2014, o 09:30

Nie byłam nad morzem .....kupilam kolejne mieszkanie w Warszawie. :)))))))))))
Nie APARTAMENT ....:))))))
Jestem baaaaaaardzo zadowolona :)))))))
Miało to się odbyć we wrześniu ,ale niespodziewanie wczesniej ,co mnie bardzo cieszy ,bo właśnie dzisiaj robię odbiór po malarzu ,a potem sprzątanie.
Wiec .....jest fajnie .....:))))))
W niektórych sytuacjach mycie okien ,podłóg i mebli bywa przyjemnością .....
Milego dnia ;)
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Jigsaw » 30 sie 2014, o 14:03

........
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 30 sie 2014, o 20:26

impresja sprzatanie "po" nie ejst jzu takie zle :P najgorsze jest ogarnianie samemu i sprzatnie po sobie chyba :haha:

a ja sie pakuje
Bieszczadki moje kochane :haha: :haha:

ten miesiac był masakrycznie meczacy...ostatni tydzien pobił rekord wszystkiego chyba....ale...
o 14 skonczylam prace...pojechalam na zakupy i nic mi nie zepsuje juz humoru :haha: co najmniej do poniedziałku :twisted:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 30 sie 2014, o 20:50

Witaj Polsko! Ale nieswojo się czuję- tak dawno mnie tu nie było. Tyle się wydarzyło i tak wiele zmieniło.
Pare dni temu wróciłam, po ciężkiej i nie ukrywam trudnej pracy opieki nad dwoma niemieckimi babciami po 90-tce. Ale wróciłam i żyję! i babcie też :D Omijam wszystkie minusy, wady, trudności i pisząc sobie to podsumowanie skupię się na samych plusach.

*Dałam sobie świetnie radę w różnych sytuacjach, dziwacznych, komicznych, smutnych i wręcz dramatycznych. *Bariera językowa praktycznie dla mnie nie istniała.
*Nie sądziłam, że jest we mnie tyle spokoju, cierpliwości, ciepła i empatii :D babcie bardzo, bardzo mnie polubiły. Stałam się ich polską wnuczką, a one moimi niemieckimi babciami :D
* Prawie codziennie śmigałam mercedesem, o jakim w Polsce mogłabym zapomnieć 8)
* Poznałam siebie od zupełnie innej strony- jako zaradna, zawsze uśmiechnięta i pełna optymizmu dziewczyna. Potrafiąca nawet zarazić tym optymizmem- pielęgniarki mówiły, że dzięki mnie babcie odżyły i znów widzą sens życia.
* Moja zasada: ,,z uśmiechem pokonać trudności,, zadziałała także w Niemczech :D

no, więc to są moje wrażenia z wyjazdu :D
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 30 sie 2014, o 21:34

Winogronkowa :haha: :haha: :haha: :haha: :buziaki: :buziaki: :buziaki: :buziaki: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 30 sie 2014, o 22:28

Winogronko ,gratulacje....ładnie napisane ale uwierz w to całą sobą ,bez warunków.
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 30 sie 2014, o 22:29

Katka pięknych widoków i dobrej atmosfery rodzinnej. Zazdroszczę i miejsce piękne i towarzystwo doborowe.
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 30 sie 2014, o 22:43

Impresjo, myślałam, że zaangażujesz mnie i Katkę jako dekoratorki :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Katka, czekam na zdjęcia!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A piesy bieżecie? Pogody zyczę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Winogronko, ciesze się, że wyjazd, pomimo trudności, uważasz za udany.

Super, że z uśmiechem pokonujesz trudności, ale czasem płacz bywa oczyszczający. I radość i smutek sa człowiekowi potrzebne :D
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 30 sie 2014, o 22:47

Chętnie Honest :)
Na pewno byś cos wymyśliła odjazdowego :)))))
Zapraszam
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 30 sie 2014, o 22:52

jakze bym bez dzieci miała jechać :shock: :haha:
juz są spakowane...bedziemy testowac nowe szelki w góry :)

zycze wszystkim dobrego początku wrzesnia :)
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 30 sie 2014, o 22:54

Pamiętam jak ogladałam "Koło fortuny" i zawsze marzyłam o łóżku wodnym :D
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 108 gości