Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez pozytywnieinna » 25 sie 2014, o 12:40

Mahika, moje koty zawsze spały w nocy, te też dziś wstały o 7, jak ja wstawałam, od 22.30 spały ciurkiem, choć obawiam się, że mogę nie mieć gdzie mieszkać :twisted:

Feluś zjada za trzech, od razu zjadł, a Bazyl obecnie strajkuje, nie pasuje mu to, co mu dałam, demonstruje zakopywanie jedzenia :haha:

Jedno co mnie martwi to kablożerność Bazyla :bezradny:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 26 sie 2014, o 00:03

Pierwszy dzień pracy. Ciekawe metody wdrażania...
Czuję się jak Kamikadze.

Pozytywna, pożycz koty do wymiziania :mrgreen:
Bo moja śpi :bezradny:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez pozytywnieinna » 26 sie 2014, o 08:43

moje na szczęście też śpią, jak ja śpię :twisted:

one co najwyżej mogą ciebie paznokciami wymiziać :haha:

nasza świnka morska jest obecnie większa niż one, one się jej boją, a ona jest wściekła :lol:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 26 sie 2014, o 20:50

uczyniłam wczoraj sushi :shock:
i własnie znów sie nim zajadam :shock:
chwała dla tego co wymyślił zestawy startowe :twisted:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 26 sie 2014, o 21:56

Czyli, że Katka zrobiłaś sama? Z gotowych produków?

Moja Kicia ma traumę, bo ostatnio rano było dłuuuuuuuuuuuuuugie mizianie, a teraz jak tylko się zbudzę to przylatuje, mruczy, ale muszę wstawać od razu 8)

Pozytywna, co Ty na to? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Obrazek
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 26 sie 2014, o 21:59

A jak świniak będzie fikać to zrobimy tak :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Obrazek
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez pozytywnieinna » 27 sie 2014, o 09:03

moja świnka jest "nieuczesana" zrobię dziś fotę wszystkim "potworom", jak je złapie hehe jednym miejscu

świni koty się nie podobają, a Młodziaki przeżyły pierwszą wizytę u lekarza, no nie powiem żeby im się podobało, Bazylowi (czarnemu) trzeba było zrobić manicure, bo trochę uszkodził Pana doktora, ale to wyrywając się

A Felkowi dostał się manicure z racji Bazyla :haha:

No tak kupiłam mieszkanie, a wyszło jak zwykle, czyli dom wariatów, obecnie potwory stwierdziły, że jednak pokój Młodej jest ciekawszy i co rusz lecą koty z czymś ukradzionym a za nimi Młoda z wrzaskiem, że jej coś podwędziły :haha:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 27 sie 2014, o 21:05

Sezon grypowy uważam za ropoczęty :roll:

Pracuję 3 dzień, a już od poniedziałku z samego rana wprowadzałam zamówienia do systemu i robiłam oferty. Jeszcze nie znając dobrze systemu, ale fakt, na bieżąco mój przełożony mi tlumaczył.
Asortymentu nie znam wcale hehe Klienci używają nierzadko zupełnie innych nazw i trzeba główkować "o co kaman". Ofert nikt mi nie sprawdza, zamówienia to jeszcze magazyn weryfikuje, ale nie pod kątem ceny - tego też juz nikt nie sprawdza.
Albo za 3 miesiące okaże się, że jestem genialna, albo wylecę z hukiem :mrgreen:

Pozytywna, Twoje szkodniki przypominają mi mojego poprzedniego kota, ktory wieki temu kradł korki z wanny i zlewu i wybiegał z nimi trzymając w pyszczku :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: I tata ciagle musial kupować nowe jak nie zlapał, a potem okazalo się, że są pod lodówką bo grała nimi sobie i jak wpadł to brała następny :haha: :haha: :haha:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez zajac » 27 sie 2014, o 21:16

Honest, a co ofertujesz w nowej pracy? :-D
zajac
 
Posty: 786
Dołączył(a): 18 kwi 2009, o 23:11

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 27 sie 2014, o 21:19

Metalowe, bardzo dziwne rzeczy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 28 sie 2014, o 17:18

Jak mnie dziś wkurzyła kobieta z urzedu pracy. Zamiast potwierdzić mi złożenie wniosku o dodatek aktywizacyjny na kopii wniosku omal nie przybiła mi pieczątki wpływu na oryginale umowy o pracę! I jeszcze focha strzeliła jak jej zwróciłam uwagę. Ale najlepsze było stwierdzenie: no co by się stało, przecież to umowa na czas okreslony, będzie pani miala następną :shock:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 28 sie 2014, o 22:16

Czuję się źle. Chce mi się płakać.
Ja naprawde jestem jakąś masochistką :( Pracuję 4 dzień, sama wybrałam branżę, której nie znałam, techniczną.
I wszystko byłoby ok, gdyby nie zadania jakbym pracowała już kilka lat... Stres mnie nie paralizuje, ale chodzę spięta, boje sie, że popełnię błąd, a za każdą pomyłką ida pieniądze... I mozliwość straty Klienta.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 28 sie 2014, o 22:35

Wysadzili Cie na minę.
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 28 sie 2014, o 22:39

Nie do końca. Na początku gdy dowiedziałam się, że rekrutację przeprowadzi firma HR to myślałam - szanują zasoby ludzkie. I tak jest. Ale to był też znak, że mega dużo wymagają.
Jak pytam to odpowiadają, są bardzo życzliwi.
Nie wiem tylko czy zdają sobie sprawę z tej całej sytuacji.
Mam fory w czasie w jakim wprowadzam zamówienia czy oferty. I fakt, nie mylę się jesli chodzi o detale zamówione :shock: Bo to jedyne co sprawdza magazyn. Ceny już nie. A oferty to wcale.
I sama jestem w szoku, ale znajduję te produkty.
Ale ten stres...
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez zajac » 28 sie 2014, o 22:42

Honest :pocieszacz: Kurczę, są takie firmy, gdzie rzuca się od razu ludzi na głęboką wodę. Może to taki test, sposób selekcji: kto wytrzyma i mimo wszystko się ogarnie, ten się nadaje? ;) A może tylko na początku tak źle to wygląda?
zajac
 
Posty: 786
Dołączył(a): 18 kwi 2009, o 23:11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 101 gości