Dylemat

Problemy z partnerami.

Postprzez z » 2 cze 2007, o 16:20

No coz widac jestesmy zdani na to, ze prowakace, beda sie od czasu do czasu pojawiac.
Nie potrafimy ich rozroznic. Nie na 100 %.

Psychlog czy kandydat na psychologa tez czlowiek.
Ja znalalam jedna psycholozke bardzo blisko.
Ceniona byla w swoim srodowisku. Jednak ja bym do niej nigdy
nie zwrocila sie po pomoc. Za dobrze ja znalam.

Do takiego Harego pewnie nikt tu z nas by nie poszedl.
Jednak ktos moze trafic, bo on tu jest anonimowy.
Bedzie sobie wtedy robil z infrmacjami mu udzielonymi, co
on uwaza za moralne, a to jest jego slaba strona.

Mnie takie cos ogolnie zraza do psychologow.
z
 
Posty: 226
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 13:04

Postprzez Krecik » 2 cze 2007, o 17:32

Je¶li Dirty Harry Nas nabrał, to nawet mnie to nie wkurza, bo to, co zrobił ¶wiadczy, że z niego jaki¶ troglodyta. :shock: Przyznam szczerze, że poruszył mnie ten w±tek, ale nie, żebym się jego dylematem wzruszyła, poczułam się szczerze zażenowana, że takie barany po ziemii chodz±.
Krecik
 
Posty: 94
Dołączył(a): 9 maja 2007, o 18:50

Postprzez bunia » 2 cze 2007, o 17:40

A mnie tak na prawde to jest wszystko jedno...mam zawsze nadzieje,ze moj komentarz zostanie "wykorzystany" pozytywnie....reszta nie jest specjalnie interesujaca....sa ludzie i ludziska.
Pozdrawiam Was :lol:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez administrator_Paweł » 2 cze 2007, o 17:46

Harry napisał(a):Przepraszam Was, ale potrzebna mi była opinia różnych ludzi do mojej pracy badawczej odno¶nie zdrad małżeńskich.


Harry napisał(a):Gdybym powiedział, że to hipotetyczna sytuacja nie odpowiedzieliby¶cie tak żywiołowo. :D


Wła¶nie straciłe¶ to co jest bardzo cenne na tym forum i grupach - ZAUFANIE.
Avatar użytkownika
administrator_Paweł
Administrator
 
Posty: 805
Dołączył(a): 29 kwi 2007, o 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez ewka » 2 cze 2007, o 21:29

administrator napisał(a):Wła¶nie straciłe¶ to co jest bardzo cenne na tym forum i grupach - ZAUFANIE.

BuĽka, Adminie. WIELKA :D
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez winter » 2 cze 2007, o 21:54

Ach szkoda że tak póĽno zagl±dn±łem na ten post bo miałbym okazję wyładować się na kim¶ kto w ogóle nie zasługuje aby tutaj pisać. Sposób i zachowanie Dirty Harrego s± na poziomie badań doktora Mengele i wydaje mi się że jego kariera powinna rozkwitać np. w Korei Pn. gdzie za poparciem wszechmocnego Kim Dzong Ila zdobył by na pewno wielkie szlify.A fe z takim prowokatorstwem. Pozdrawiam wszystkich szczerze pisz±cych z przepieknego miasta nad Dunajem. P.S. jeszcze mi karuzele w głowie szumi± po cłym dniu na Praterze st±d może trochę nieskładne pisanie
winter
 
Posty: 35
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 19:39
Lokalizacja: Wien

Postprzez Loki86 » 2 cze 2007, o 22:25

wydaje mi się że można by było w±tek zamkn±ć albo nawet usun±ć bo i poco się denerwować. Jest tutaj wielu ludzi którzy maj± prawdziwe problemy ciężko je przeżywaj± i my¶lę że pomimo takich incydentów warto nadal tutaj być i pisać o swoich problemach by je rozwi±zać by sobie ulżyć niestety nigdzie w wirtualnej przestrzeni nie stworzy się miejsca w 100% wolnego od ludzi bawi±cych się czyimi¶ uczuciami czy odczuciami jak w tym wypadku. A nasz zbaraniały koleżka chyba się tutaj już raczej nie pojawi.

A jeżeli czytasz to co pisze to się na przyszło¶ć człowieku zastanów zanim co¶ napiszesz. Tutaj s± ludzie którym często trudno jest się otworzyć pomimo wewnętrznej chęci maj± wiele obaw a ty je takim durnym zachowaniem mogłe¶ pogłębić.
Avatar użytkownika
Loki86
 
Posty: 556
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 00:58
Lokalizacja: z tąd;d

Postprzez szachistka » 8 cze 2007, o 18:07

Jesli Hary zbiera tu materialy do badan, to ja pytam: jakie to niby ma byc badanie, ze zbiera je na forum? do jakich celow niby te badania mialyby byc (niech mi ktos powie, ze praca doktorska albo magisterska:/)? co hary mial ze statystyki?
A moze komus sie po prostu nudzilo i chcial wywolac sensacje. W kazdym razie wychodzi na to, ze nie ma co traktowac tego tematu powaznie.
Avatar użytkownika
szachistka
 
Posty: 201
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 12:46
Lokalizacja: Sopot

Poprzednia strona

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 93 gości