Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 12 sie 2014, o 00:42

Tymczasem w domu Katki...

Obrazek
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Jigsaw » 12 sie 2014, o 00:52

Może macie jakiś kiepski towar.. ja kiedyś zamówiłem co prawda jako zestaw próbek ale tam żadnej zieleniny nie było czuć.. co innego w liściach które się ułamaly przy przesadzaniu, wiec myślę że to kwestia odpowiedniego wysuszenia.. a słodzenia kawy czy herbaty na prawdę można się oduczyc
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 12 sie 2014, o 01:23

zajac napisał(a):
Księżycowa napisał(a):Zając, posłodziłam większą ilością stewii sobie herbatkę i rzeczywiście specyficzna słodycz, choć zieleninę czułam tylko w zapachu.
Jednak stwierdzam, że nie wyobrażam sobie jej do kawy na przykład... chyba, że zmielonej. Jednak chyba do kawy lepsze inne opcje "cukrzenia" które wymieniałyśmy ;)

Mam podobne wrażenie, tyle że ja w kwestii kawy nie mam takiego dylematu, bo jej nie słodzę ;) Jedynie okazjonalnie zachce mi się kawy z cukrem, ale wtedy wystarczy mi jakieś ćwierć łyżeczki, żeby poczuć różnicę :)
A propos kawy, od wczoraj piję świeżo paloną A. Blikle i bardzo mi smakuje, a zwłaszcza pachnie, polecam :)


Ja to rozpuszczalną lubię najbardziej... wiem, wiem najgorsze swiństwo, ale smakuje :P .
Teraz i tak staram się pić zbożówkę ze względów zdrowotnych.

Jednak taka kawę nie zbożową, to najbardziej lubię na stacji, i to nie każdej albo w Coffee Heaven, Starbucks też ma dobrą... Tyle, że rzadko kupuje, bo bym zbankrutowała.

Jigsaw ja mam zwykłe suszone liscie z apteki ziołowej.
Pewnie, że słdzenia możena się oduczyć... ale chyba trzeba mieć jakas silna motywacje... Do mnie przemówiło, ze za dużo cukru jest po prostu nie zdrowo. Niby oczywiste, ale tak opisane jak przeczytałam zrobiło na mnie wrażenie.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 12 sie 2014, o 09:43

Honest niestety z kotami wyglada dokladnie tak jak na zalaczonym obrazku niestety o nicnie pytaja :twisted:

co do kapieli...raczej za zcesto tego nie robie :) musza sie naprawde mocno ubrudzic...zwykle futro wysych i sie samo oczyszcza albo pomagam wyczesywaniem...no i przed wystawamy zwykle u pregowanych myje to co biale zeby ladny efekt byl :P
niesttey to bardzo duzo pracy....psiaki maja podszerstek czyli nie bardzo nasiaka woda....wiec samo namoczenie futra to problem...plus szampon...płukanie i suszenie recznikami to jakies 1,5-2 godzin na psa :haha: jeszcze takiego klocka tzreba do wanny wsadzic i wysadzic :haha:
na szczescie to naprawde futro samoczyszczace...Rudy jako wystawowy emeryt byl kompany moze 10 razy w zyciu?? a ma 5,5 roku :)
najgorsze wyczesywanie futra...wa razy do roku..trzeba psy pozbawic wychodzacego podszerstka wtedy to kilka godzin mozolnego wyczesywania...na sztuke...plus regularne czesanie tydzien przed i jeszcze kilka po :roll: a każde linieje inaczej...czyli jedno zwykle konczy a drugie zaczyna :haha:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 12 sie 2014, o 09:58

jej.....ależ to pracy ! Jak przy dzieciach :shock:
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 12 sie 2014, o 17:05

impresja77 napisał(a):jej.....ależ to pracy ! Jak przy dzieciach :shock:


Bo to sa dzieci Katki!!!!!!!!!!!!!! :haha:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 12 sie 2014, o 17:08

hihi....ale dziecko jak będzie to mu będzie fajnie z pieskami
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 12 sie 2014, o 18:00

Jaki piękny weekend mieliśmy.Piaski, za Krynicą Morską,
z dala od zgiełku i rozwrzeszczanych ludzi nad morzem.
Cisza, spokój, dziki zaglądające do namiotów :) natura!
Plaza naturystów też jest, przy granicy rosyjskiej :D
Na pewno będziemy teraz tam jeździć, przepiękne miejsce!!

W związku z powyższym czuję się fantastycznie!
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 12 sie 2014, o 18:08

Celebrujesz życie Mahika.
To piękne :kwiatek:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 12 sie 2014, o 18:11

Czuję jakiś straszny niedosyt wszystkiego ostatnio.
Szukanie i znajdowanie pozytywów uzależnia :D

A jak z Twoja pracą Honest?
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 12 sie 2014, o 18:22

Szukam. Jak coś juz mi proponują, to ja nie chcę... Naprawdę chce robić coś, co będe lubiła...
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 12 sie 2014, o 18:26

I bardzo dobrze!
Trzymam kciuki :kwiatek:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 12 sie 2014, o 18:54

Dzięki Mahika :D
W okresie wakacyjnym jest mniej ofert. Liczę, że coś się ruszy. Bardzo chciałabym znaleźć pracę sama, bez niczyjej pomocy.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez marie89 » 12 sie 2014, o 21:39

impresja77 napisał(a):Marysiu, powoli będziesz się przesiadala na coraz ekskluzywniejsze pojazdy ,aż wsiadziesz do opla i ruszysz jak strzała. Wszystko dla ludzi.


:D

:kwiatek:
marie89
 

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 12 sie 2014, o 21:46

mahika napisał(a):Jaki piękny weekend mieliśmy.Piaski, za Krynicą Morską,
z dala od zgiełku i rozwrzeszczanych ludzi nad morzem.
Cisza, spokój, dziki zaglądające do namiotów :) natura!
Plaza naturystów też jest, przy granicy rosyjskiej :D
Na pewno będziemy teraz tam jeździć, przepiękne miejsce!!

W związku z powyższym czuję się fantastycznie!

hahah plaża naturytów takie przepiękne miejsce? :P

San odpowiem Ci tutaj z dyskusyjnego.
Nie mam cierpliwości czytać całych Twoich wywodów ,ale rzuciłam okiem i tak z moich obserwacji :
Podoba mi się i preferuję i widzę rozwój pomimo trudności po drodze Mahika, Honest ,pozytywna ,Katka.....
,nie podoba mi sie roszczeniowy ,pełen pretensji do wszystkiego wszędzie,uszczypliwy złośliwy sposób bycia Twój ,Ksieżycowej ,Bis .
od tych pierwszych osób bije siła , branie życia w swoje ręce i szukanie dobrych stron życia ,pomimo ciągłych po drodze problemów. nie ma w nich złośliwości ,uszczypliwości ,dokopania,odwetu i ciągłych pretensji i obwiniania wszystkiego dookoła i oczekiwania ,że mi sie nalezy.
to są moje obserwacje i wszystkie osoby są po terapii ,ale każdy wyszedł z innym zasobem i pierwsze osoby intuicyjnie wybrały drogę ku dobru ,a te drugie osoby tak odczuwam ,że ciągle są w jakimś konflikcie wewnętrznym ,mają głowę pełna wiadomości ,ale serce nie zbyt serdeczne.
I jak widzisz nie trzeba mieć całego życia szczęśliwego ,żeby nie móc zacząć od początku i je celebrować i intensywnie żyć i zmieniać na coraz lepsze.
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości