jak sie uwolnic

Problemy z partnerami.

Postprzez ważka » 31 mar 2008, o 12:21

[color=red][size=9]---------- 12:20 31.03.2008 ----------[/size][/color]

Jak sie uwolnic od kogoś kto nigdy nie kochał od tego bólu.Zobaczyłam na naszej klasie ich nowe zdjecie.Ona była u niego na świeta.Jest sto razy ode mnie ładniejsza,skończyła dwa fakultety on dla niej nawet włosy ściał a miał długie.Boże ból i zazdrośc mnie wykańcza zabija.Tak mam ochote do niej coś napisac że jest suką że mi zwiazek rozwaliła że mam nadzieje że ani ona ani on nie beda szczesliwi ale nie chce tak myślec.I nie chce już płakac i chce przestac o nim myslec i go kochac.Zniszczył mnie a teraz jest szczesliwy a ja przez niego pije wygladam jak czarownica laduje w łóżku z innymi facetami a myśle o nim.Poprostu to zdjecie mnie zabiło!Przed jej przyjazdem pisał non stop teraz już cisza.Wiec to koniec!!!Dwa lata temu włąśnie teraz sie poznaliśmy na poczatku kwietnia!!!! :( :( :(

[color=red][size=9]---------- 12:21 ----------[/size][/color]

Znowu popuchnieta pójde do roboty!Chce sie od tego uwolnic nie potrafie!
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Postprzez agik » 31 mar 2008, o 12:41

Ważko sliczna.
Przestanie boleć
Teraz musi- ale w końcu przestanie.

Wiesz, co?
Jak nie umiesz przestać o nim mysleć- to myśl.
Ale myśl o nim źle.

Wyobrażaj go sobie w róznych krępujących sytuacjach.
Wymyslaj mu scenariusze- w których głupio wypada.
A najlepiej takie- w których robi z siebie wała na oczach innych ludzi, a Ty sie smiejesz - z niego. :pocieszacz:

Z kazdym dniem bedzie bolało mniej.
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez ważka » 31 mar 2008, o 12:53

AGIK wcale nie jestem śliczna ani madra mam pokrzanione życie i widocznie nie umiem nikogo w sobie rozkochac.Dzisiaj czuje sie jak zero jak nic tyle pracowałam nad tym myślałam że już bedzie dobrze.A dzisiaj totalna załamka.
I nie umiem myślec o nikim żle a może dusze to w sobie.Za onem wiosna pełną para a we mnie zima.Bo do mnie nie miał szacunku nie starał sie a ja nosi na rekach.Dlaczego?Fakt pierwsze wrażenie robie osoby zimnej i z dystansem może ona daje mu wiecej ciepła może ja nie potrafie byc z facetem.Nie wiem.Nie już nie wiem
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Postprzez bunia » 31 mar 2008, o 12:56

Niszczenie siebie w niczym nie pomoze....pozwol mu odejsc i byc szczesliwym a wtedy bedziesz wolna...z wolnoscia pozyskasz miejsce na szczescie.
:pocieszacz:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez ważka » 31 mar 2008, o 13:11

Nie wiem jak mam to zrobic.Jestem zła na nia bo to ona ciągle do niego wypisywała i truła mu dupe ja bym tak nie potrafiła i tak nie robie odpisuje tylko gdy on odpisze zreszta nie zawsze.Nie rozumiem takich kobiet!
A gdzie solidarnośc jajników gdzie jakieś zasady!Nigdy nie rozbilabym czyjegoś zwiazku!
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Postprzez Abssinth » 31 mar 2008, o 13:18

wazka...'dla mnie nie mial szacunku, nie staral sie, a ja nosi na rekach'....

beeep!
po pierwsze - nie wiesz, jak u nich jest za zamknietymi drzwiami. Nie wiesz, jak sie do niej odnosi w domu, nie wiesz, jakie ona ma lub bedzie miec z nim problemy.moze Ci pomoze, jesli sobie wyobrazisz, przypomnisz, jakie Ty mialas przez niego problemy, co sprawialo, ze przez niego plakalas, kiedy byliscie razem....i pomysl, ze ona tez tak bedzie plakac, nie dzisiaj, nie jutro, ale na pewno tak....

po drugie - jak bylo z Toba na poczatku? tez sie pewnie staral, na rekach nosil, etc etc. poczekaj, ludzie sie nie zmieniaja......ja tez tak pewnie potraktuje...ona tez przez niego bedzie plakac.

mi jest szkoda jakiejkolwiek panny, ktora sie zwiaze z moim bylym...bo wiem, jaki on jest. Tak, kochalam go. Tak, ma pewne zalety... ale ja sie przez niego nabawilam nerwicy zoladka, i jakos to mi te wszystkie zalety zabija w nim... :P moze, i mam taka nadzieje, Ty tez osiagniesz ten stan, w ktorym zamiast zazdroscic, cierpiec, pozalujesz 'tej nowej'....

i co z tego, ze fakultety, ze to ze tamto? faceci zostawiaja i takie, dla lasek, ktore teoretycznie 'nic' w sobie nie maja, biednych, brzydkich, glupich, bla bla bla....to nie o Ciebie chodzi, tylko o niego...on wybral tak, a nie inaczej,teraz jest Twoj czas, zeby wybrac - wybrac SWOJE ZYCIE, samodzielne, piekne i pelne szczescia...i to zycie na Ciebie czeka, tylko musisz podniesc oczy z poziomu podlogi i je zauwazyc...
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez ważka » 31 mar 2008, o 13:33

Tak mnie traktował bo mnie nie kochał ciagle miał ja w głowie,ona mu sie śniła,za nią tesknił.Ona,ona,ona .Przez te dwa lata to żylismy tak naprawde w trójke.Wpadłam w obsesje na jej punkcie .Żalił si ejej jak to mu było ze mną zle i takie tam sprawdzałam jego gg.Upokorzył mnie na maksa!Ja ostatnia o tym wszystkim sie dowiedziałam a wszyscy jego znajomi nabijali sie ze mnie.Bo jemu chodziło tak naprawde o jedno.A ja głupia zaślepiona,zakochana i gdybym kiedyś miała dobry wzór w rodzinie jak to jest jak sie kocha może widziałabym że coś jest nie tak ale nikt nie nauczył mnie kochac.

Wiem ze smece ale może jak wywale to z siebie to przynajmniej oczyszcze sie ze złych emocji!

Całe życie wszyscy mnie odrzucaja ,ciągle rozkminiam co ze mna jest nie tak.On też mnie odrzucił.Nie chce już nikogo.Nie umiem już kochac.
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Postprzez bunia » 31 mar 2008, o 13:56

Po co Ci facet ktory Cie nie kochal....niech idzie sobie w swiat nie wazne z kims czy bez kogos....jesli bedziesz obwiniac siebie i doszukiwac sie wad sama w nie uwierzysz a wtedy trudno bedzie aby ktos Toba sie zainteresowal bo w Twojej glowie bedzie to niemozliwe.
Osoby zadowolone z siebie,pozytywnie nastawione przyciagaja uwage,sa atrakcyjne wiec nie chowaj sie w skorupie "nieudacznicy" ale popatrz na siebie jak na najwspanialsza osobe na siecie - inni beda Cie tez tak widziec !!
Pozdrowka :wink:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez ważka » 31 mar 2008, o 14:01

Masz racje Buniu wszystkie macie dziekuje że jesteście ze mna.Rozleiłam sie dzisiaj przez moja głupia babska ciekawośc po co weszłam na jej stronke.


Zdrzemne sie godzinke molze mi przejdzie a potem do pracy.I samotny wieczór ble
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Postprzez bunia » 31 mar 2008, o 14:03

Samotny wieczor moze byc calkiem fajny....jesli bedziesz chciala aby byl fajny :tak:
Milego dnia :D
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez agik » 31 mar 2008, o 14:07

Wazko Sliczna :D

Przyjdzie dzień, kiedy będziesz myśleć o ty w szystkim z rozrzewnieniem.
Ale teraz- idziemy na wojnę, co?
Kopiemy po jajach głupich padalców...
Plujemy na głupie, wredne, szpetne jędze...
A siebie rozpieszczamy...

Co Ty na to?

I to absolutnie nie jest prawda, ze nie potrafisz kochac- sam ten temat, który załozyłaś- temu przeczy.
Nauke kochania nabywasz z każdym dniem.
Dlaczego mówisz, zę Cię nikt nie nauczył kochac?
Sama się uczysz, jak wszystkiego w życiu.

Masz doświadczenie na przyszłość- jakiego faceta unikac, jak ognia.

A poza tym- to nie był dobry zwiazek.
TEN facet nie był dla CIEBIE dobry.
Czujesz się teraz źle, bo jemu jest dobrze.
Ale pomyśl- gdyby to skończyło się w innym momencie, gdyby akurat tamta panna nie była wolna- byłoby Ci łatwiej, prawda?

Puść go w świat- niech se robi, co chce, niech se lata luzem.
Ale to na Ciebie czeka piękne, wspaniałe zycie.
A wiesz dlaczego?
Bo masz w sobie siłę, zeby zmienić złe rzeczy- tak, jak odeszłaś od niego.
Bo masz w sobie tę godność, która karze Ci wybierać siebie.
Bo nie boisz się trudnych, bolesnych zmian.

Troszkę jeszcze poboli, ale już mniej i już niedługo.
:pocieszacz:
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez KATKA » 31 mar 2008, o 14:15

Słonko :) bedzie ok....teraz nie jest fajnie...ja też nie umieram ze szczęscia ze mnie frajer wykiwał, z etak to prosto ujme....że sobie z panią szmaciarką romansują:P ale co zrobić...jej odpieprzy to samo jestem tego pewna.....bo jest niedojrzały emocjonalnie...i kiedy dojdzie do powaznego zwiazku to wysiadzie i znów uciekne ......tez mnie boli...gryzie w środku.....ale nie mamy na to wpływu...możemy jedynie zrobić tak żeby to oni stracili...czyli musisimy byc jak najlepsze dla siebie...bo zasługujemy tez na najlepsze...a nie na byle kogo...
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez ważka » 31 mar 2008, o 14:21

Agik idziemy na wojne powybijamy tych kutasników,egoistów,bydlaków ,popaprańców,nieudaczników ,dziwkarzy i wszystkie głupie baby.Od razu mi lepiej.Masz racje duż we mnie złosci i nienawisci.I tak naprawde w zyciu już nie chciałabyhm do niegol wrócic.Ale wkurza mnie że porzy niej jest inny że staje na głowie!Palant i dupek!
A ja umieram ze zgryzot.
Ale tyle już pokonałam kuzwa nie chce znowu załapac doła i zaczynac od nowa.

Nie bede teraz spac.Wezme sie za porzadki.Może coś wymyśle a Twoje słowa przepisze na kartkei bede wbijac do głowy!!! :zalamka:
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Postprzez agik » 31 mar 2008, o 14:39

oooo!!!
Widzisz! :)
Porządki- swietna myśl.
Tylko bardzo dokładne! :)
Podłogę umyć na kolanach:)
A kibel- to szczoteczką do zębów :)
I mycie szkła- trzeba uważać i skupić się na tej czynnosci i nie myśleć o nie-wiadomo-czym:)

:pocieszacz:
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez ważka » 31 mar 2008, o 15:28

Oj troche tylko ogarnełam pokój wiecej mi sie nie chciało!reszte zostawiam wspólokatorom te chłopy niedobre bałaganią że szok to niech sprzataja promocja sie skończyła!Zero dobroci dla facetów przynajmniej dzisiaj!!!!!!!!!!! :evil:
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Następna strona

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: uzutuayribi i 178 gości