Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 28 lip 2014, o 11:50

witaj Sears :)
jak dla mnie nie ma podziału na zwiazki homo i hetero :) jestem z jednymi i drugimi na co dzien...tak wiec moze przez to nie dostrzegam juz tak bardzo roznicy 8)

mowiłam juz, ze kocham Rumunie :D
wczoraj zaliczylismy trase transfogaraska :shock: jakie to piekne wszystko do teraz dojść do siebie nie moge :shock:
korci nas Moldawia...ale zaraz sie okaze, ze urlopu koniec a my gdzies na koncu swiatwa :twisted:

Mahika udanej zabawy :kwiatek:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 28 lip 2014, o 11:57

Sears, pamiętam jak kiedyś ściełam się z jedna osobą z rodziny, która próbowała mnie przekonać, że homoseksualizm to choroba :D A jak powiedziałam, że jakby mój tato był gejem to bym chciała poznac jego partnera to myślałam, że ów osoba dostanie zawału :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Katka, Ty włóczykiju :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez sears » 28 lip 2014, o 11:57

KATKA, podziel się wrażeniami. i dzięki :)
sears
 
Posty: 16
Dołączył(a): 20 lis 2013, o 23:34

Re: Jak się czujesz?

Postprzez sears » 28 lip 2014, o 11:58

Honest, ja słyszę, że to choroba na każdym kroku. klasyk..
sears
 
Posty: 16
Dołączył(a): 20 lis 2013, o 23:34

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 28 lip 2014, o 12:07

Starsi ludzie częściej tak myślą chyba. Choć moja babcia uważała to za coś normalnego, a ma 86 lat. Są więc wyjątki.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 28 lip 2014, o 15:42

Ja jestem nietolerancyjna w tym względzie, ale nie rasistka .I myślę ,ze wszyscy tacy są.
Bo....jak sobie gdzieś tam ktoś żyje nawet dwa domy dalej to co mnie to obchodzi. Milo porozmawiam pożyczē szklankę cukru ,kilka jajek ,wymiennie się roślinami w ogrodzie.
Ale jak przyjdzie do spraw ważnych i ważkich to myślę ze osoby tutaj piszace ze są tolerancyjne tez miałyby problem z konfrontacją swojej głośno okazywanej tolerancji.
Mianowicie nie chcialabym zeby gej był wychowawcą na obozie sportowym mojego syna albo lesbijka nauczycielką lub wychowawczynią na koloniach.
Mając male dzieci nie dalabym do przedszkola gdyby wychowawca był ktoś homo. Nie dalabym dziecka na treningi sportowe na lekcje muzyki do takich osób.
Nie chciałabym aby uczyli etyki moje dziecko.
Opiekunki do dzieci tez nie chciałabym .
A więc jestem świadoma czym jest tolerancja.Ona obejmuje nie tylko piękne słowa , ale i czyny za tym idące A wiele osób pięknie mówi ,a jak przychodzi co do czego to brak odwagi dla kontynuacji słów.
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 28 lip 2014, o 15:55

impresja77 napisał(a):.I myślę ,ze wszyscy tacy są.


Nie wszyscy - ja nie.

Nie wiem co złego dziecku na obozie miałby zrobić gej?
To bardzo krzywdzące dla tych ludzi. Odbieranie mu prawa do normalnego funkcjonowania, wykonywania zawodu, bo jest innej orientacji. Straszne :( Jak się musi czuć taki człowiek? Na pewnym etapie wykluczony ze społeczeństwa. Za co?

Znam w realu dwie takie osoby. Są świetni w tym co robią i mają super podejście do dzieci.
Są zyczliwi, pomocni... normalni ludzi... normalniejsi niż nie jeden hetero...

:(
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 28 lip 2014, o 16:00

NIe wydaje mi się, żeby cokolwiek to miało wspólnego z etyką.

Jest wiele innych rzeczy nieetycznych, do których posuwają się heteroseksualni i jest na to o wiele wieksza tolerancja... niż gdyby do czegoś posunął się gej.

Poza tym wychodzi na to, że homoseksualista jest orientacji nieetycznej :D
Bzdura jak dla mnie ...
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez biscuit » 28 lip 2014, o 16:06

no cóż poradzisz na homofobię...
niestety nic
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 28 lip 2014, o 16:09

No nic...

Ale poszłam do mojej mamy... nie wiem... coś mnie tknęło i ją zapytałam czy miałaby problem, gdyby jako dziecko uczył nas gej albo lesbijka, albo czy by nie wpuściła kogoś takiego do domu na przykład.

Potrafi mnie mamuśka zaskoczyć, bo mnie pyta "a w czym problem by miała mieć? Nie widzę żadnego. Przecież to ludzie normalni są"

Cieszę się, że w tym zakresie moja mama taka jest :) Doceniam każdy jej przejaw normalności i zdrowego myślenia. :)
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez sears » 28 lip 2014, o 16:11

Kamień z serca, że tacy ludzie istnieją, szczególnie wśród osób starszych od nas ;)
sears
 
Posty: 16
Dołączył(a): 20 lis 2013, o 23:34

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 28 lip 2014, o 16:24

Impresjo, mnie to by nie przeszkadzało. Gej nauczyciel, opiekunka w przedszkolu lesbijka. Naprawde.

Mam znajomego geja i bardzo go cenię jako człowieka.

Natomiast raz odmówiłam współpracy z psycholożka, która miała męża alkoholika. W ramach stowarzyszenia mogłam dobrac sobie osoby i ona pracowała tam kilka lat. Ja nie wyobrażałam sobie pracy z nią.
I tak samo na studiach była jedna dziewczyna - mitomanka, nimfomanka, miała zaburzenia co zdiagnozowały osoby od niej z roku. I nie wyobrażałam sobie współpracy naukowej z nią.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez biscuit » 28 lip 2014, o 16:35

alkoholizm, nimfomania
to są choroby (zaburzenia psychiczne)
homoseksualizm to jest prawowita orientacja seksualna
równa hetero
a więc są to dwie diametralnie różne kwestie
homoseksualiści bowiem są zdrowymi ludźmi
o ile nie mają zaburzeń psychicznych
które jednakże nie zależą od orientacji seksualnej - dotyczą i tych homo i hetero
zaburzenia psychiczne są uniseks :D
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Re: Jak się czujesz?

Postprzez marie89 » 28 lip 2014, o 16:39

Witaj Sears :kwiatek:

***

Zestresowana jestem. Myślałam, że emocjonalnie będę lepiej sobie radzić.
marie89
 

Re: Jak się czujesz?

Postprzez sears » 28 lip 2014, o 16:56

impresja77, rozumiem, że w takim razie pielęgniarka lsbijka- też nie, albo nawet tym bardziej nie?
W ogóle byłabym Tobie wdzięczna za konkretne uzasadnienie swoich poglądów.

marie89 :)
sears
 
Posty: 16
Dołączył(a): 20 lis 2013, o 23:34

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 112 gości