Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez marie89 » 22 lip 2014, o 19:03

Honest napisał(a):Dzięki Marie!

A Ty dalej się uczysz czy szukasz pracy?



I się uczę i szukam pracy.
Z doktoratu zrezygnowałam (nie żal mi już). Został mi więc rok studium (archiwistyka), tyle że w trybie zaocznym, więc to z ewentualną pracą nie musi kolidować.
Pracy szukam, w zawodzie jeszcze. Oferty są, szkoda tylko, że nie w lubelskim bądź z wymogiem kilkuletniego doświadczenia i znajomością kilku języków ;) Liczyłam na staż z PUP. Znalazłam pracodawcę, który chciał mnie przyjąć, ale w urzędzie nie było naboru dla osób w mojej grupie wiekowej... (raz jestem za młoda, a raz za stara :roll: ). I się wszystko rozpełzło. Szukam więc w necie informacji na temat projektów, instytucji oferujących praktykę/staż. Większość - bezpłatne ;/, wolontariat.
Na miarę swoich możliwości uczę się też sama, bo studia prócz namiastki wiedzy wiele nie wniosły.

Cicho liczyłam choć na pół etatu w okolicznej bibliotece, ale pani która miała iść na emeryturę stwierdziła, że jednak się nie wybiera...

Nie narzekam na nudę, bo w domu zawsze jest coś do zrobienia. A i wielkich potrzeb finansowych nie mam.
Tak orientacyjnie "daję" sobie czas do września, szukając pracy jaka mnie interesuje, a potem ewentualnie zacznę szukać czegokolwiek w okolicy, sprzątanie, praca w sklepie, itp. Póki co na wsi sezon wszelakich zbiorów to parę groszy na waciki wpadnie, jak się człowiek postara.

Tak to na chwilę obecną wygląda.
marie89
 

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 22 lip 2014, o 19:09

Bis ....Honest nie musi się wypinać.Wystarczy,ze się odezwie. Fachowosc ,mądrość sympatyczny stosnek do ludzi(a nie jak Twoj wredny i zlosliwy jak cytra) plus uroda i figura to strasznie sexi jest .Rozum witalność i uroda ....
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 22 lip 2014, o 19:12

Marie dasz radę .Kropla drąży skałę.
Patrz na Honest i idź do przodu.
Nie strać wiary ...
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez marie89 » 22 lip 2014, o 19:21

impresja77 napisał(a):Marie dasz radę .Kropla drąży skałę.
Patrz na Honest i idź do przodu.
Nie strać wiary ...


Dzięki :)
marie89
 

Re: Jak się czujesz?

Postprzez biscuit » 22 lip 2014, o 20:02

impresja77 napisał(a):Patrz na Honest i idź do przodu.
...

Tja
Jak rodzic do dziecka, wskazujac na "lepsza" ucznnice w klasie
Albo "lepsza" siostre
"bierz przyklad z Honest"...
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 22 lip 2014, o 20:25

Dzięki Impresjo 8)

Marie, ja też zrezygnowałam z doktoratu. To trzeba lubić. Żyć tym. Mnie to strasznie nudziło...
Dobrze, że nie żałujesz tej decyzji.
A myślałaś, aby już szukać pracy w różnych zawodach? Powiem Tobie, że każda rozmowa o pracę czegoś uczy. Poza tym jesli później rozważasz szukanie w innym charakterze pracy to bierz pod uwagę, że rekrutacje czasem i tak trwają dośc długo np. gdy się tworzy nowe stanowisko. Bo jak ktoś odchodzi to raczej krócej.

Do mnie własnie zadzwoniła koleżanka z poprzedniej pracy. Załamana. Atmosfera tak zgęstniała, że aż rozmowy z dyrektorem były dyscuplinujące. Ona była tą poszkodowaną.
A wszystko przez jedną osobę, która boi się straty pracy, ma kompleksy i naprawdę zwichrowana psychikę...
Do czego sa ludzie zdolni...
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 22 lip 2014, o 20:37

biscuit napisał(a):
impresja77 napisał(a):Patrz na Honest i idź do przodu.
...

Tja
Jak rodzic do dziecka, wskazujac na "lepsza" ucznnice w klasie
Albo "lepsza" siostre
"bierz przyklad z Honest"...


A co jeszcze lepsze, jak dziecko wskazuje na kolegę, koleżankę czy rodzeństwo kiedy chce coś osiągnąć (biorąc przykład prawdopodobnie z góry), rodzic powie "Inni mnie nie interesują" :P

Ach te "autorytety" :P
Zawsze sprawiedliwie :P
Ostatnio edytowano 22 lip 2014, o 20:39 przez Księżycowa, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 22 lip 2014, o 20:38

Bis ....wibracje za wolne??
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 22 lip 2014, o 20:42

Czy wy to widzicie obie bus i księż.? Jak się przyp....we wszystkich wątkach do mnie ????I wy jesteście po terapiach ???? Koszmar!!!!!
Sądzę ze jesteście malutkimi zawistnymi gnidami ....
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 22 lip 2014, o 20:47

Nie widze tego akurat, ale widzę, z braku argumentów znów odwracasz kota ogonem, czyli norma - manipulacja.
Ja jestem w trakcie terapii jakby co :P
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 22 lip 2014, o 20:48

Księżycowa napisał(a):
biscuit napisał(a):
impresja77 napisał(a):Patrz na Honest i idź do przodu.
...

Tja
Jak rodzic do dziecka, wskazujac na "lepsza" ucznnice w klasie
Albo "lepsza" siostre
"bierz przyklad z Honest"...


A co jeszcze lepsze, jak dziecko wskazuje na kolegę, koleżankę czy rodzeństwo kiedy chce coś osiągnąć (biorąc przykład prawdopodobnie z góry), rodzic powie "Inni mnie nie interesują" :P

Ach te "autorytety" :P
Zawsze sprawiedliwie :P


Jednych bolą. Jednych motywują.

Ja biorę przykład z innych ludzi. Zamiast im zazdrościć czerwię motywację i ciesze się ich sukcesami.
W przeciwieństwie do Ciebie księzycowa.

Marie, jestem żywym przykładem, że można dostwać od życia pod dupie. I to naprawde ostro.
Nie pisze o tym na forum, ale moje życie do 30 było bardzo trudne.
I nie jęcze Bóg jeden wie ile, nie zwalam winy na cały świat jak księzycowa, nie zazdroszczę tym co mają więcej i nie usprawiedliwiam swoich porażek szukając winy w innych.

I chcę Ci Marie tylko powiedzieć, że z największej czarnej d.. można wyjść.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 22 lip 2014, o 20:49

Księżycowa napisał(a):Nie widze tego akurat, ale widzę, z braku argumentów znów odwracasz kota ogonem, czyli norma - manipulacja.
Ja jestem w trakcie terapii jakby co :P


To porazmawiaj z nia jak masz się wzybyć jadu, zazdrości i obwiniania całego świata o swoje porażki.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 22 lip 2014, o 20:58

Trudno mówić o jadzie, na wyrażanie własnego zdanie... :bezradny:

Nie zamierzam odpowiadać na personalne zaczepki więcej... i Smutne jest tylko co się porobiło z tym miejscem :( Dobrze, że mnie już krzywdy nie zrobi.
Ostatnio edytowano 22 lip 2014, o 21:03 przez Księżycowa, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 22 lip 2014, o 21:00

Księżycowa napisał(a):Trudno mówić o jadzie, na wyrażanie własnego zdanie... :bezradny:

Nie zamierzam w chodzić w te przepychanki... i Smutne jest tylko co się porobiło z tym miejscem :( Dobrze, że mnie już krzywdy nie zrobi.


I znowu winny też zły, parszywy świat i ludzie! 8)

A księzycowa to ideał wszelakich cnót 8)
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 22 lip 2014, o 21:58

Księżyc przecież to ty przyszlaś i zaczepiasz jak wściekły pies. A teraz mówisz ze nie reagyjesz na zaczepki.....paranoja.....
Honest ...za miesiąc 2 tyg nad morzem spędzam ..MMM....uwielbiam.....ciekawe gdzie Katka wylądowała. ?
Ale pewnie świetnie się bawi ...
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości